MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 80, wczoraj: 78
ogółem: 740 104

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

HISTORIA

HISTORIA KISIELICKIEJ HALÓWKI SEZONY 1999/2000...............................2014/15

SEZON

MISTRZOWIE

Najlepsi strzelcy/zespół

1999/2000

UNIA SUSZ

10             zespołów Jedna liga

34 br.– Piotr Jakubczyk               (STARS 2000)

2000/2001

IMPERIUM KISIELICE

12           zespołów   Jedna liga

30 br.– Zbigniew Orzeszek                    ( 1962)

                 

2001/2002

RUTEŚ KISIELICE                         - I LIGA

16             zespołów

Dwie ligi

34 br.– Tomasz Mądry                               ( OSKAR KISIELICE)

SŁONECZNIKI KLECEWO               - II LIGA

25 br.– Sylwester Ciepliński (GRAPEFRUIT )

 2002/2003

 

MPERIUM KISIELICE                 - I LIGA

16        zespołów

Dwie ligi

???

       ???                                                 - II LIGA                                                 

???

2003/2004

 

MENTOR KISIELICE                - I LIGA

17            zespołów

Dwie ligi

???

SŁONECZNIKI KLECEWO      - II LIGA

???

   2004/2005

 

MENTOR KISIELICE                - I LIGA

16    zespołów

Dwie ligi

???

OSA I ZĄBROWO                       - II LIGA

??

       

 2005/2006

MENTOR KISIELICE                 - I LIGA

16   zespołów

Dwie ligi

38 br.– Tomasz Łubek                             ( TEAM  A )

SOKÓŁ CZERWONA WODA                                                  - II LIGA

45 br. – Jarosław Nowacki (SOKÓŁ)

2006/2007

AJAX KISIELICE

12   zespołów

Jedna liga

62 br. – Piotr Jakubczyk                           ( MENTOR )

2007/2008

MENTOR KISIELICE

14     espołów

Jedna liga

107 br. -  Piotr Jakubczyk                       ( MENTOR)

 2008/2009

AJAX KISIELICE                         -   I LIGA

16   zespołów

Dwie ligi

44 br.– Łubek Tomasz                         ( AJAX KISIELICE )

SOKÓŁ CZERWONA WODA     - II LIGA

58 br. – Gabryszewski Łukasz                                   (SOKÓŁ)

   2009/2010

MENTOR KISIELICE                          - I LIGA

15              zespołów

Dwie ligi

43 br.– Piotr Jakubczyk                   ( MENTOR)

FC MASTERS ŁĘGOWO                - II LIGA

34 br.– Krzysztof Sitnik           (ZRYW  ŁODYGOWO)

   2010/2011

AUTO CZĘŚCI WOŻNICKI                 -  I LIGA

16              zespołów

Dwie ligi

47 br.–  Jakubczyk  Piotr                  ( MENTOR)

ORŁY IGIELSKIEGO                  - II LIGA

35 br. – Wiśniewski Mateusz (SOKÓŁ)

2011/2012

AGROPERFEKT KISIELICE

10               zespołów- Jedna liga

41 br.-Lejmanowicz Krzysztof

(AGROPERFEKT)

   2012/2013

PSM JĘRYCHOWO

10                   zespołów Jedna liga

45  br.- Górski Jakub                     (PSM JĘDRYCHOWO)
                                                    45 br. - Banaś Marek              (HURAGAN KLIMY)

2013/2014

AFIDECOR  KISIELICE

8
zespołów
Jedna liga

28 br.- Tarnecki Jacek
(AFIDECOR KISIELICE)

    2014/2015

KP WANDOWO

8
zespołów
Jedna liga

31 br. – Piotr Kapusta                               ( KP WANDOWO)

31 br. – Adam Korzeniak (AFIDECOR KISIELICE)

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.