MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 14 gości

dzisiaj: 161, wczoraj: 78
ogółem: 740 185

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

TERMINARZ 15-16

TERMIN I – 22 listopada  2015r.

1.   1-8          1400 - HUSARIA Kisielice   - KP Wandowo                    - 9 : 3

2.   2-7          1430 - AFIDECOR Kisielice - PSM Jędrychowo               - 8 : 5

3.   8-5          1500          - KP Wandowo            - ZRYW Łodygowo     - 4 : 7

4.   6-4          1530 - Aggressive Team K-ce- Czarno-Czarni Kisielice   - 5 : 8

5.   1-2          1600 - HUSARIA Kisielice   - AFIDECOR Kisielice            - 4 : 4

6.   7-3          1630 - PSM Jędrychowo      - Huragan Klimy                  - 8 ; 1

7.   4-5          1700 - Czarno-Czarni K-ce  - ZRYW Łodygowo                - 7 ; 4

8.   3-6          1730 - Huragan Klimy        - Aggressive Team   K-ce       - 6 : 6

TERMIN II – 29 listopada 2015r

1.   4-7          1400  - Czarno-Czarni K-ce  - PSM Jędrychowo               - 1 : 2                                        2.   5-6          1430  - ZRYW Łodygowo     - Aggressive Team K-ce         - 8 : 2

3.   1-4          1500  - HUSARIA Kisielice   - Czarno-Czarni K-ce             - 4 : 6 

4.   2-3          1530 - AFIDECOR Kisielice - Huragan Klimy                     - 6 ; 1

5.   7-5          1600  - PSM Jędrychowo      - ZRYW Łodygowo                - 5 : 3

6.   8-6          1630  - KP Wandowo            - Aggressive Team K-ce       - 4 : 7

7.   3-1          1700 - Huragan Klimy             - HUSARIA Kisielice            - 2 : 3

8.   2-8          1730 - AFIDECOR Kisielice - KP Wandowo                        - 5 : 2

TERMIN III – 6 grudnia 2014r.

1.   3-8          1400  - Huragan Klimy         -  KP Wandowo                    -             

2.   4-2           1430  -Czarno-Czarni K-ce   - AFIDECOR Kisielice          -  

3.   8-7          1500   - KP Wandowo            - PSM Jędrychowo              -   

4.   1-6          1530  - HUSARIA Kisielice   - Aggressive Team K-ce         -

5    3-4          1600  - Huragan Klimy            - Czarno-Czarni K-ce           -  

6    2-5          1630  - AFIDECOR Kisielice - ZRYW Łodygowo                  -  

7    6-7          1700  -Aggressive Team K-ce - PSM Jędrychowo              -

8    5-1          1730 - ZRYW Łodygowo     -  HUSARIA Kisielice               -

TERMIN  IV – 13 grudnia 2015r.

1    6-2          1400  - Aggressive Team K-ce- AFIDECOR Kisielice        -             

2    7-1         1430 - PSM Jędrychowo      - HUSARIA Kisielice              -  

3    6-3          1500 - Aggressive Team K-ce- Huragan Klimy                -  

4    5-4          1530 - ZRYW Łodygowo     - Czarno-Czarni K-ce           -  

5    7-2          1600 - PSM Jędrychowo      - AFIDECOR Kisielice          -

6    8-1          1630 - KP Wandowo            - HUSARIA Kisielice            -

7    5-3          1700  - ZRYW Łodygowo     - Huragan Klimy                 -  

8    4-8          1730 - Czarno-Czarni K-ce  - KP Wandowo                     -  

TERMIN V – 20 grudnia 2015r

1.   5-8          1400  - ZRYW Łodygowo    - KP Wandowo                      -  

2.   4-6          1430  - Czarno-Czarni K-ce  - Aggressive Team K-ce      -

3.   8-2          1500 - KP Wandowo            - AFIDECOR Kisielice          -

4.   1-3          1500 - HUSARIA Kisielice     - Huragan Klimy                 -

5.   6-5          1600  - Aggressive Team K-ce-   ZRYW Łodygowo           -

6    7-4          1630  - PSM Jędrychowo      - Czarno-Czarni K-ce          -

7    2-1          1700  - AFIDECOR Kisielice - HUSARIA Kisielice            -  

8    3-7          1730 - Huragan Klimy       - PSM Jędrychowo               - 

TERMIN VI – 17 stycznia 2016r.

1    4-1          1400  - Czarno-Czarni K-ce - HUSARIA Kisielice            -             

2    3-2         1430 - Huragan Klimy          - AFIDECOR Kisielice          -  

3    1-5          1500 - HUSARIA Kisielice   - ZRYW Łodygowo              -   

4    7-6          1530 - PSM Jędrychowo      - Aggressive Team K-ce     -  

5    2-4          1600 - AFIDECOR Kisielice - Czarno-Czarni K-ce           -

6.   8-3          1630 - KP Wandowo            - Huragan Klimy                 -

7    5-7          1700          - ZRYW Łodygowo     - PSM Jędrychowo      -  

8    6-8          1730 - Aggressive Team K-ce- KP Wandowo                  -  

TERMIN VII  – 24 stycznia 2016r.

1.   7-8          1400  - PSM Jędrychowo      - KP Wandowo                    -  

2.   6-1          1430  - Aggressive Team K-ce- HUSARIA Kisielice            -  

3.   8-4          1500  - KP Wandowo            - Czarno-Czarni K-ce           -  

4.   3-5          1530  - Huragan Klimy           - ZRYW Łodygowo              -

5    1-7          1600  - HUSARIA Kisielice   - PSM Jędrychowo               -  

6    2-6          1630  - AFIDECOR Kisielice - Aggressive Team K-ce       -  

7    4-3          1700  - Czarno-Czarni K-ce  - Huragan Klimy                  -  

8    5-2          1730 - ZRYW Łodygowo     - AFIDECOR Kisielice            -   

18 10 - ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK – WRĘCZENIE PUCHARÓW            I DYPLOMÓW.

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.