MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 9 gości

dzisiaj: 107, wczoraj: 78
ogółem: 740 131

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

1999/2000

SEZON  1999/2000

                Po wielu próbach wreszcie się udało.12 grudnia 1999 roku  zainaugurowała swe rozgrywki  KISIELICKA HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ.W rozgrywkach wystartowało 9 zespołów,które rozgrywały mecze „każdy z każdym”.Od Trzeciej kolejki do rozgrywek przystąpił zespół OLDBOY Susz,który jednak rozegrał tylko dwa spotkania i wycofał się z rozgrywek.Wyniki pozostałych spotkań tej drużyny zweryfikowano jako walkower ,5-0,dla przeciwnika zgodnie z regulaminem.

  • W  LIDZE WYSTARTOWAŁY ZESPOŁY:
  1. Smakosze Kisielice
  2. Olimpia Młodzi Kisielice
  3. NZO Kisielice
  4. Huragan Klimy
  5. Unia Susz
  6. Fortel Susz
  7. Piekarze Zdzisław Ciechowski
  8. Stars 2000 Kisielice
  9. Orkan Ogrodzieniec
  10. 10.   Oldboy Susz

TERMIN  I  12.12.1999

.1. Smakosze – Fortel   5-5

Bramki:Orzeszek,Gutowski,P.Czarnik,Trzeciak 2-Winnicki,Konyrzewski 2,Tomczyk,Kuchnio.

2. Olimpia Młodzi – Piekarze   15-1

Kosakowski,Mądry,Spodniewski 3,Wojciechowski 2,Jakubczyk 4, Miller  3-Zieliński

3. NZO – Stars 2000  3-10

Kazała  ,Spodniewski,Dulski-Czarnik,Blinkiewicz,Jakubczyk 5, Mądry 3.

4. Huragan – Orkan  6-6

M.Banaś 3,Stańczyk,B.Wiśniewski 2 – P.Leszczyński 3, I.Leszczyński ,S.Murawski,W.Murawski.

5. Unia - pauza

TERMIN II 12.12.1999

6. Fortel – NZO  5-3

Konyrzewski 3,Tomczyk,Sękowski-Szysler,K.Więcek,Dulski.

7. Stars 2000 – Olimpia Młodzi 11-7

Wilmowicz 3,Czarnik,Blinkiewicz 3,Jakubczyk 4 – J.Mądry 3, Kosakowski,A.Mądry,Spodniewski,Wojciechowski.

8. Piekarze – Huragan3-11

Zieliński 2,Dębski-B.Wiśniewski 6,R.Stańczyk 3,M.Banaś 2.

9. Orkan – Unia 1-11

Murawski – Juchniewicz 5,Szczepański 2,Hak 2,Sarnowski 2.

10. Smakosze – pauza                                                                                       

TERMIN III 02.01.2000

11. Piekarze – Unia 3-19

Sobiech 2,Przegaliński-Dalkiewicz 5,Szczepański 5,Jaranowski 5, Hak 4.

12. Smakosze – NZO 2-3

 Skonieczka,Czarnik-K.Więcek,Spodniewski,Szysler.

13. Fortel – Stars 2-18

Sobucki,Winnicki-Blinkiewicz 6, Jakubczyk 6, Mądry 3, Wilmowicz2, Czarnik .

14. Olimpia Mł. – Huragan 7-8

J.Mądry 3,Miller,Jakubczyk,Wojciechowski,Spodniewski- M.Banaś5, K.Banaś 2, B.Wiśniewski. 

15. Orkan – Oldboy’e 8-7

Wasiewski 5, P.Leszczyński 2, I.Leszczyński- Cieszyński 4, Świst 3.

TERMIN IV 02.01.2000

16. Stars – Piekarze 25-4

 Czarnik 9, Wilmowicz 6, Jakubczyk 5, Blinkiewicz 3, Mądry, samobójcza (Zieliński)-Misiewicz 2, Zieliński, samobójcza (Blinkiewicz)

17. NZO – Olimpia Mł. 12-3

Kęska 2, Dulski 2, Spodniewski 2, Szysler 2, K.Więcek 2, Kazała 2- J.Mądry, Spodniewski, Ł.Kosakowski.

18. Huragan – Unia 7-6

M.Banaś 5, R.Stańczyk 2-J.Dalkiewicz 3, S.Dalkiewicz 2, Szczepański.

19. Smakosze – Orkan 16-5

Orzeszek 6, Skonieczka 3, Czarnik 3, Trzeciak 2, Gutowski 2- P.Leszczyński 2, Wasiewski 2, P.Goliński.

20. Fortel – Oldboy’e 13-6

Sobucki 6, Chmielewski 3, Kirzanowski 2, Kuchnio, Tomczyk- Pastuszuk 3, Swist 3.

TERMIN V 16.01.2000

21. Piekarze – Orkan 1-10

Misiewicz-P.Leszczynski 5, Wasiewski 5.

22. Smakosze – Stars 13-3

Trzeciak 4, Orzeszek 3, Gutowski 2, Czarnik 2, Bielawski, Tybuszewski-Wilmowicz, Czarnik, Blinkiewicz.

23. Fortel – Unia 4-7

Tomczyk 2, Sobucki, Chmielewski-Nowacki 3, Hak 2, Szczepański, Jaranowski.

24. NZO – Huragan 12-2

Szysler 4, Kęska 3, K.Więcek 2, Kazała 2, Spodniewski- M.Banaś, samobójcza (Szysler)

25. Olimpia Mł. – Oldboy’e 5-0 (v.o.)

TERMIN VI  16 STYCZNIA 2000

26. Fortel – Piekarze 13-5

Kuchnio 4, Breitenbach 3, Konyrzewski 2, Kirzanowski 2, Siemianowski, Sobucki-Misiewicz 2, Uschpelkat 2, Zieliński

27.Stars – Unia 9-10

Jabłoński 4,Mądry 3,Blinkiewicz,Czarnik – Nowacki 5, S.Dalkiewicz 2, Hak,Szczepański,Olszewski.

W tym spotkaniu drużyna Stars miała ogromnego pecha.Broniący w tym spotkaniu w zespole Stars –Janusz Więcek- grał z wysoką temperaturą w końcówce spotkania wpuścił 4 „głupie” bramki i ze stanu 9:6 Unia rzutem na taśmę doprowadziła do zwycięstwa.

28. NZO – Orkan 14 – 1

Dulski 5, Spodniewski 3, Szysler 2,Kęska 2,Kazała,Więcek- Wasiewski

29.Huragan – Oldboj’e  5-0 (v.o)

30.Smakosze – Olimpia Mł. 12 – 2

Czarnik 5,Gutowski 4,Orzeszek 2,Skonieczka – Mądry,Spodniewski.

TERMIN VII 30 STYCZNIA 2000

31Smakosze – Huragan  8 – 3

Czarnik 3,Skonieczka 3,Orzeszek,Trzeciak,-M.Banaś, Rygielski, samobójcza (Skonieczka).

32. Olimpia Mł. – Fortel 3-11

J.Mądry 2, Miller-Chmielewski 7, Konyrzewski 2, Siemianowski 2.

33. NZO – Unia 4-7

K.Więcek 2, Szysler, Dulski-Olszewski 2, J.Dalkiewicz 2, S.Dalkiewicz, Jaranowski, Nowacki.

34. Stars – Orkan 18-6

Czarnik 5, Jakubczyk 5, Mądry 3, Rojczyk 2, Blinkiewicz 2, Mańka- P.Leszczyński 3, Wasiewski 3,.

35. Piekarze – Oldboy’e 5-0 (v.o.)

Do nieprzyjemnego incydentu doszło w trakcie meczu Smakosze- Huragan. Zawodnik Huraganu- Artur Stańczyk- uderzył sędziego za co otrzymał czerwoną kartkę i został ukarany dyskwalifikacją do końca rozgrywek.

TERMIN VIII 30,01,2000

36. Fortel – Huragan 5-4

Konyrzewski 4, Winnicki-M.Banaś 2, Walkiewicz 2.

37. Stars – Oldboy’e 5-0 (v.o.)

38. Piekarze – NZO 8-21

P.Uschpelkat 4, G.Uschpelkat 2, Misiewicz 2- Dulski 6, Kazała 5, Spodniewski 4, Kęska 4, K.Więcek 2.

39. Orkan – Olimpia Mł. 3-6

P.Leszczyński 2, Wasiewski-J.Mądry 2, Jakubczyk 2, A.Mądry, Miller.

40. Smakosze – Unia 3-5

Orzeszek 2, Czarnik-J.Dalkiewicz 3, Hak, Stankiewicz.

TERMIN IX  13-02-2000r.

41.Smakosze – Piekarze 5:0 (v.o.)

42. Fortel – Orkan 5-5

Siemianowski 3, Maćkiewicz , Maziński  – P.Leszczyńsi 3, Wasiewski 2.

43. Olimpia Mł – Unia 4-8

Mądry 2, Miller 1, Kosakowski  – Furmański 2, Nowacki 2, Sarnowski 2,Jaranowski , Olszewski .

44. NZO – Oldboy 5-0 (v.o.)

45. Stars – Huragan 21-6

P.Jakubczyk 9, J.Czarnik 6, T.Mądry 4, Blinkiewicz , Rojczyk  – M.Banaś 3, R. Stańczyk ,G.Wiśniewski , Walkiewicz .

TABELA KOŃCOWA

  1. UNIA SUSZ                              24     78-35
  2. STARS 2000                             21   120-51
  3. SMAKOSZE                             19     69-26
  4. NZO                                         18     78-38
  5. FORTEL                                   17     63-56
  6. HURAGAN                               13     52-70
  7. OLIMPIA MŁ.                            9      52-65
  8. ORKAN                                     8      45-84
  9. PIEKARZE                                 3      30-119
  10. OLDBOY                                   0      13-56

STRZELCY

34 bramki – PIOTR JAKUBCZYK (Stars 2000)

25 bramek – JAN CZARNIK (Stars 2000)

22 bramki – MAREK BANAŚ (Huragan)

20 bramek – PAWEŁ LESZCZYŃSKI (Orkan)

 

Zespoły wystąpiły w następujących składach:

UNIA SUSZ

Bogusław Figacz, Zbigniew Sarnowski-4 bramki, Ryszard Hak-10, Stefan Dalkiewicz-10, Artur Juchniewicz-5, Marcin Szczepański-10, Piotr Jaranowski-8, Jan Dalkiewicz-8, Jarosław Nowacki-11, Tomasz Olszewski-4, Paweł Stankiewicz-1, Krzysztof Furmański-2.

STARS 2000 KISIELICE

Janusz  Więcek, Piotr Wilmowicz-12, Adam Mańka-1, Jan Czarnik-25, Bartosz Blinkiewicz-18, Piotr Jakubczyk-34, Marek Rojczyk-3, Tomasz Mądry-17, Andrzej Jabłoński-4.

SMAKOSZE  KISIELICE

Paweł Tybuszewski-1,Andrzej Orzeszek-15,Dariusz Gutowski-9, Paweł Czarnik-16, Marcin Trzeciak –9,Radosław Skonieczka-9, Bartosz Bielawski.

NZO  KISIELICE

Tomasz Więcek, Sylwester Kazała-11, Piotr Szysler-11, Kamil Więcek-11,Michał Spodniewski-12,Rafał Dulski-16, Karol Tarasiewicz, Jarosław Kęska-11.

FORTEL SUSZ

Piotr Langowski,Witold Winnicki-3,Marcin Konyrzewski-13, Krzysztof Tomczyk-5, Robert Sękowski-1, Marcin Kuchnio-6, Tomasz Maćkiewicz-1, Sławomir Siemianowski-6, Jacek Sobucki-9, Wojciech Cmielewski-11, Dariusz Kirzanowski-4, Karol Breitenbach-3, Jarosław Maziński-1.

HURAGAN KLIMY

Artur Stańczyk, Marek Banaś-22, Adam Rygielski,Rafał Stańczyk-7, Bartosz Wiśniewski-9, Grzegorz Wiśniewski-1, Zbigniew Rygielski-1, Karol Banaś-2, Krzysztof Walkiewicz-3.

OLIMPIA MŁODZI KISIELICE

Bogusław Kosakowski-1, Łukasz Kosakowski-3, Andrzej Mądry-4, Marcin Spodniewski-7, Łukasz Wojciechowski-4, Michał Kowalski, Łukasz Jakubczyk-7, Karol Miller-7,Jarosław Mądry-13.

ORKAN OGRODZIENIEC

Paweł Leszczyński-20, Ireneusz Leszczyński-2, Leon Piekarski, Sławomir Murawski-1,Wojciech Murawski-2, Marek Budzicki, Dariusz Goliński, Paweł Grzębski,Przemysław Zelma, Dariusz Grutka, Paweł Goliński-1, Grzegorz Wasiewski-19.

PIEKARZE – ZDZISŁAW CIECHOWSKI KISIELICE

Zdzisław Ciechowski, Jarosław Zieliński-5, Marcin Ciechowski, Grzegorz Pokorski,Piotr Uschpelkat-4, Jarosław Dębski-1, Wiesław Przegaliński-1, Dariusz Sobiech-2, Przemysław Księżyk, Marek Brzeziński, Mirosław Misiewicz-7,Grzegorz Uschpelkat-4.

OLDBOY SUSZ

Mariusz Kolasiński,Adam Gruszczyński,Waldemar Gruszczyński, Leszek Świst-6, Jerzy Cieszyński-4, Zbigniew Pastuszak-3.

           W rozgrywkach strzelono pięć bramek samobójczych , natomiast 7 spotkań z udziałem drużyny Oldboy Susz zostało zweryfikowane jako walkowery dla przeciwników.

            Po zakończeniu rozgrywek trzy pierwsze zespoły otrzymały z rąk  burmistrza miasta i gminy Kisielice- Tomasza Koprowiaka- puchary,pozostałe dyplomy.Dyplom otrzymał również król strzelców,zawodnik drużyny STARS 2000-Piotr Jakubczyk.

               Na zakończenie wszyscy stwierdzili jednogłośnie „DO ZOBACZENIA ZA ROK”.

 

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.