MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 83, wczoraj: 78
ogółem: 740 107

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

2000/2001

SEZON  2000 / 2001

Po raz drugi ruszamy z rozgrywkami  „Kisielickiej halowej ligi piłki nożnej piątek”.

 tym sezonie zawodnicy pozyskiwali sponsorów, którzy oprócz nazwy zaopatrzyli zawodników w stroje i fundowali im poczęstunek chociaż nie zawsze sportowy. Pozyskiwanie zawodników zakończyło się przed samym rozpoczęciem ligi czyli „pięć minut przed”.

Ostatecznie do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów:

  1. BŁYSKAWICA  JĘDRYCHOWO
  2. NAUCZYCIELE PRABUTY
  3. KORONA  BISKUPICZKI
  4. DIABŁY TASMAŃSKIE KISIELICE
  5. HURAGAN  KLIMY
  6. AUTOSAN KISIELICE
  7. E-J RUTEŚ KISIELICE
  8. NZO IMPERIUM KISIELICE
  9. OLIMPIA MŁODZI KISIELICE
  10. 1962 KISIELICE
  11. RED BULS KISIELICE
  12. ORKAN OGRODZIENIEC

   Zespoły  E-J RUTEŚ   i  NZO  Imperium  to  przede wszystkim  zawodnicy Olimpii, którzy zostali pozyskani przez Jana Ruteckiego (E-J RUTEŚ) i Kazimierza Ruteckiego (NZO Imperium).

     Zespoły z Biskupicczek i Ogrodzieńca  wycofały się z rozgrywek na początku ligi natomiast Nauczyciele z Prabut w połowie rozgrywek. wyniki nierozegranych przez nich spotkań zostały zweryfikowane jako walkowery dla przeciwników. Rogrywki zainaugurowano 10 grudnia 2000 roku.

TERMIN  I   10  Grudnia  2000

1. DIABŁY  -  AUTOSAN    5 – 1

Dulski 2, Krasiński 2, Pyza – M. Laskowski

2. HURAGAN – RUTEŚ  2 – 13

R. Stańczyk, Domżalski –  Czarnik 3,Skonieczka 3,Trzeciak 3,Kwaśniewski 2, Orzeszek, Maciejewski.

3. OLIMPIA – IMPERIUM  0 – 7

Kazała 3, Blinkiewicz 2, Kęska 2.

4. AUTOSAN – HURAGAN  6 – 1

I.Laskowski 2,J. Laskowski 2, Brzóska, Grabowski – K. Banaś.

5. IMPERIUM – DIABŁY  8 – 1

Blinkiewicz 3, Kęska 2, J. Mądry 2,Spodniewski – Dulski

6. RUTEŚ – ÓLIMPIA  9 – 2

Maciejewski 3, Kwaśniewski 2, Czarnik 2, Trzeciak, Skonieczka – Kowalski, Miller

7. BŁYSKAWICA – KORONA  4 – 3

Sikorski 3, Asztemborski – Topolewski, Rystan, Gawroński

8. RED BULLS – ORKAN  15 – 2

Niezgoda 6, Mądry 4, Jakubczyk 3, Wilmowicz 2 – P. Leszczyński, Grzębski

9.RED BULLS  -  BŁYSKAWICA  13 – 0

Jakubczyk 6, Więcek 2, Mądry 2, Niezgoda 2,Gutowski

10.1962 – ORKAN 11-3

Czarnik 5, Orzeszek 4, Rojczyk, Ciepliński – Grzębski 2, P.Leszczyński

11. NAUCZYCIELE  -  1962   6 – 2

Kasprzak 2, Warchlewski 2, Tatara, Cetnarowicz, - Orzeszek, Żak

12. KORONA – NAUCZYCIELE  obustronny v.o.

TERMIN  II  17  GRUDNIA  2000

13.BŁYSKAWICA – ORKAN  6 – 2

Asztemborski 2, Tarka, Krystyniak, Bogacz, Przytulski, - P. Leszczyński 2.

14.NAUCZYCIELE – RED  BULLS  3 – 6

Warchlewski, Tatara, Cetnarowicz, - Gutowski 3, Jakubczyk 2, Mądry

15.KORONA – 1962  2 – 8

Gawroński, Kitliński – Orzeszek 5, Czarnik 2, Cichocki

16.BŁYSKAWICA – NAUCZYCIELE  1 – 6

Tarka – Warchlewski 3, Tatara 2, Pawłowski

17.KORONA – ORKAN  3 – 5

Topolewski, Plebaniak, Tomczuk – P. Leszczyński, Grzębski

18.1962 – RED BULLS  4 – 7

Orzeszek 2, Czarnik, Cichocki, - Jakubczyk 3, Mądry 2, Gutowski, Niezgoda

19.DIABŁY – OLIMPIA  4 – 1

M.Kowalewski 3, Pyza – Wojciechowski

20.HURAGAN – IMPERIUM 2 – 4

Walkiewicz 2, - Spodniewski 2, Kazała, Kęska

21.AUTOSAN – RUTEŚ  4 – 8

I.Laskowski 4,- Czarnik 2, Maciejewski 2, Łubek, Orzeszek, Kwaśniewski, Trzeciak.

22.DIABŁY – HURAGAN 4-1

Dulski 2, M.Kowalewski, Krasiński- K.Banaś.

23.AUTOSAN – OLIMPIA 1-2

Lewandowski – Mądry, Gabryszewski.

24.RUTEŚ – IMPERIUM 1-4

Kwaśniewski – Kęska 2, Blinkiewicz, Kazała.

           Wszyscy obserwatorzy ligi byli zgodni co do tego, iż mecz nr 24 był meczem o mistrzostwo ligi. Już tylko drużyna Red Bulls mogła pokrzyżować szyki tym dwóm drużynom. Wszyscy niecierpliwie czekali na spotkania Red Bulls’ ów z pretendentami do tytułu (Imperium i Ruteś)

TERMIN III – 14 STYCZNIA 2001

Pierwsza kolejka w XXI w.

25. DIABŁY – ORKAN 9-3

Dulski 5, Pyza 3, R.Kowalewski – P.Leszczyński 3.

26. HURAGAN – RED BULLS 2-6

K.Banaś, Walkiewicz – Mądry 4, Gutowski, Niezgoda.

27. AUTOSAN – 1962 0-7

Orzeszek 4, Czarnik 2, samobójcza.

28. HURAGAN – ORKAN 4-1

M.Banaś 3, Walkiewicz – P.Leszczyński.

29. DIABŁY – 1962 1-4

Pyza – Orzeszek 3, Ciepliński.

30. AUTOSAN – RED BULLS 0-10

Niezgoda 4, Wilmowicz 3, Mądry 2, Gutowski.

31. BŁYSKAWICA – OLIMPIA 4-3

Galik 2, Bagan, Asztemborski – Spodniewski 2, Mądry.

32. NAUCZYCIELE – IMPERIUM 0-3

K.Więcek, Blinkiewicz, Kazała.

33. KORONA – RUTEŚ 0-5 (v.o.)

34. OLIMPIA – NAUCZYCIELE 3-4

Gabryszewski 2, Spodniewski – Warchlewski 2, Tatara, Król.

35. BŁYSKAWICA – RUTEŚ 0-4

Łubek, Kwaśniewski, Trzeciak, Skonieczka.

36. KORONA – IMPERIUM 0-5 (v.o.)

TERMIN IV – 28 STYCZNIA 2001

37. ORKAN – OLIMPIA 0-5 (v.o.)

38. RED BULLS – IMPERIUM 2-3

Mądry, Wilmowicz – Blinkiewicz 2,Kęska.

39. 1962 – RUTEŚ 2-6

Czarnik, Karwowski – Czarnik 4, Orzeszek, Kwaśniewski.

40. OLIMPIA – RED BULLS 2-4

Mądry, Kosakowski – Wilmowicz 2, Gutowski, Mądry.

41. ORKAN – RUTEŚ  0 – 5 (v.o.)

42. 1962 – IMPERIUM  3 – 6

Karwowski 2, Żak – Kęska 2, K.Więcek, Spodniewski, Blinkiewicz, Mądry.

43. BŁYSKAWICA – DIABŁY 0 – 3

Krasiński 2, Pyza.

44. NAUCZYCIELE – HURAGAN  3 – 2

Warchlewski 2, Cetnarowicz – Rygielski, M. Banaś.

45. KORONA – AUTOSAN  0 – 5 (v.o.)

46. NAUCZYCIELE – DIABŁY  4 – 2

Król 2, - Pyza 2.

47. BŁYSKAWICA – AUTOSAN  3 – 2

Przytulski, Wiśniewski, samobójcza – Baranowicz, M.Laskowski.

48. KORONA – HURAGAN  0 – 5 (v.o.)

        Kolejka, która wiele wyjaśniła. Nikłe zwycięstwo - (3 – 2)- zespołu IMPERIUM nad RED BULLS przybliżyła tych pierwszych do końcowego sukcesu. Byki dwukrotnie doprowadzały do remisu aby w ostatnich sekundach meczu stracić trzecią bramkę. Niespodzianką tej kolejki jest również wynik spotkania Olimpia – Red Bulls – 2 : 4.W tym spotkaniu juniorzy Olimpii prowadzili już 2 : 1.  

TERMIN  V – 11 LUTEGO  2001

49. BŁYSKAWICA – 1962  1 – 8

Bagan – Czarnik 4, Orzeszek 3, Lubnau.

50. HURAGAN – OLIMPIA  8 – 4

M.Banaś 3, R.Stańczyk 2, Wiśniewski 2, Walkiewicz – Kosakowski 2, Mądry, Kowalski.

51. ORKAN – NAUCZYCIELE – obustronny walkower

52. BŁYSKAWICA – HURAGAN  3 – 3

Tarka, Bagan, Wiśniewski,- R .Stańczyk 2, M. Banaś.

53. 1962 – OLIMPIA  7 – 1

Orzeszek 6, Lubnau – Kowalski

54. ORKAN – IMPERIUM  O – 5 (v.o.)

55. NAUCZYCIELE – AUTOSAN   0 – 5 (v.o.)

56.KORONA – DIABŁY  0 – 5 (v.o.)

57. RUTEŚ – RED BULLS  5 – 2

Czarnik 3, Trzeciak, Skonieczka – Jakubczyk, Mądry.

58. AUTOSAN – IMPERIUM  2 – 5

M. Laskowski, Bunkowski – Kazała 2, Spodniewski, Blinkiewicz, Kęska.

59. KORONA – RED BULLS  0 – 5 (v.o.)

60. RUTEŚ – DIABŁY  15 – 0

Czarnik 4, Kwaśniewski 3, Trzeciak 3, Maciejewski 3, Orzeszek, Skonieczka.

           Ciekawostką tej kolejki spotkań było to, że wszyscy zawodnicy zespołu RUTEŚ poszli spać już o godzinie 2000.Przyczyną tego była chęć pokonania zespołu  REDBULLS’ów. Po raz pierwszy od wielu tygodni żaden zawodnik tego zespołu nie poszedł na dyskotekę.

TERMIN  VI – 18 LUTY  2001

61.AUTOSAN – ORKAN  5 – 0 (v.o.)

62. KORONA – OLIMPIA  0 – 5 (v.o.)

63. BŁYSKAWICA – IMPERIUM 3 – 4

Przytulski 2, Wiśniewski – Spodniewski 2, Kęska 2.

64. NAUCZYCIELE – RUTEŚ  0 – 5 (v.o.)

65. DIABŁY – RED BULLS  3 – 7

Łubek 2, M. Kowalewski – Jakubczyk 3, Mądry 3, Wilmowicz

66. HURAGAN – 1962  6 – 4

R. Stańczyk 2, Walkiewicz 2, M. Banaś 2 – Czarnik 2, Orzeszek 2.

       Kolejna kolejka niespodzianek.Zespół Imperium, który już w poprzedniej kolejce zapewnił sobie tytuł mistrzowski z wielkim trudem pokonał jedną bramką  Błyskawicę Jędrychowo.Kolejną niespodzianką była porażka 4 – 6 drużyny 1962 z nieobliczalnym Huraganem Klimy. 

TABELA KOŃCOWA ROZGRYWEK

  1. IMPERIUM KISIELICE                 33             54:14
  2. RUTEŚ KISIELICE                       30             76:16
  3. RED BULLS KISIELICE                27             77:24
  4. 1962 KISIELICE                           18             60:37
  5. DIABŁY KISIELICE                      18              26:39
  6. NAUCZYCIE PRABUTY                15              26:39
  7. HURAGAN KLIMY                       13              36:48
  8. BŁYSKAWICA JĘDRYCHOWO     13              25:51
  9. AUTOSAN KISIELICE                  12              31:38
  10. OLIMPIA MŁ. KISIELICE               9               28:46
  11. ORKAN OGRODZIENIEC                3                16:73
  12. KORONA BISKUPICZKI                 0                 8:57

            Królem strzelców został zawodnik zespołu 1962-Zbigniew Orzeszeszek-zdobywca30 bramek, który wyprzedził Mądrego Tomasza –Red Bulls – 21 bramek,Piotra Jakubczyka-Red Bulls i Pawła Czarnika –Ruteś po 18 bramek. Na piątym miejscu uplasował się kolejny zawodnik zespołu 1962-Jan Czarnik,zdobywca 17 bramek.

SKŁADY DRUŻYN

IMPERIUM KISIELICE

Tomasz Więcek, Kamil Więcek – 2, Michał Spodniewski – 7, Bartosz Blinkiewicz – 11, Sylwester Kazała – 8, Jarosław Kęska – 13,Jarosław Mądry - 3

RUTEŚ KISIELICE

Rutecki Jan, Łubek Tadeusz – 2, Orzeszek Andrzej – 4, Kwaśniewski Mariusz – 11, Trzeciak Marcin – 9, Skonieczka Radosław – 7, Maciejewski Krzysztof – 3, Czarnik Paweł – 18.

RED BULLS  KISIELICE

Sitnik Krzysztof, Więcek Janusz – 2, Gutowski Dariusz – 8, Jakubczyk Piotr – 18, Mądry Tomasz – 21, Bielawski Bartosz, Wilmowicz Piotr – 9, Niezgoda Tomasz – 14.

1962 KISIELICE

Stoją od lewej : Bielik Wiesław, Czarnik Jan – 17 Pietrzak Bogusław, , Rojczyk Marek – 1, , Orzeszek Zbigniew – 30, , Lubnau Tomasz – 2.

Grali również : Cichocki Zdzisław – 2, Żak Marek – 2,                                                                             Ciepliński  Stanisław – 2, Karwowski Jarosław – 3,

DIABŁY  TASMAŃSKIE KISIELICE

Kowalewski Mirosław – 5, Kowalewski Robert – 1, Pyza Mariusz – 9, Wołoszko Paweł, Dąbrowski Radosław, Grzybowski Marcin, Sękowski Kamil, Dulski Julian – 10, Bogajski Krzysztof, Krasiński Łukasz – 5, Łubek Tomasz – 2.

NAUCZYCIELE PRABUTY

Jakubowski Tomasz, Pawłowski Bogusław – 1, Kasprzak Grzegorz – 2, Warchlewski Arkadiusz – 10, Tatara Piotr – 5, Cetnarowicz Jacek – 3, Papis Krzysztof, Gwizdała Andrzej, Kotlarek Andrzej, Reks Benedykt, Sowiński Jarosław, Król Krzysztof – 5.

HURAGAN KLIMY

Banaś Karol – 3, Stańczyk Rafał – 7, Stańczyk Zbigniew, Rygielski            Zbigniew – 1, Walkiewicz Krzysztof – 7, Wiśniewski Grzegorz – 2, Rychter Cezary, Buraczenko Mirosław, Grodecki Marek, Domżalski Grzegorz – 1, Banaś Marek – 10.

BŁYSKAWICA JĘDRYCHOWO

Tarka Łukasz – 3,. Robakiewicz Mariusz. Szałapski Cezary, Krystyniak Marcin – 1, Bagan Marek – 4, Sikorski Sławomir – 3, Przytulski Marek – 4, Wiśniewski Dawid – 3, Asztemborski Krzysztof – 4, Galik Andrzej – 2.

AUTOSAN KISIELICE

Brzóska Aleksander – 1, Górak Zygmunt, Malinowski Mirosław, Lewandowski Zbigniew – 1, Grabowski Stanisław – 1, Stępień Grzegorz, Baranowicz Krzysztof – 1, Laskowski Ireneusz – 6, Laskowski Jerzy – 2, Laskowski Michał – 3, Bunkowski Jarosław – 1.

OLIMPIA  „MŁODZI” KISIELICE

Mądry Andrzej – 3, Spodniewski Marcin – 3, Kosakowski Łukasz – 3, Wojciechowski Łukasz – 1, Kowalski Michał – 3, Gabryszewski Dariusz – 3, Miller Karol – 1, Fotek Grzegorz.

ORKAN OGRODZIENIEC

Goliński D. Golińskie P. Leszczyński P. – 12, Zelma, Grudka, Goliński M, Rybiński, Murawski, Wasilewski, Grzębski – 4.

KORONA BISKUPICZKI

Hapke Tomasz, Topolewski Sylwester – 2, Plebaniak Dariusz – 1, Rystan Wiesław – 1, Tomczuk Piotr – 1, Gawroński Rafal – 2, Paczkowski Tomasz, Karpus Marcin, Oliniak Kamil, Stachurski Kazimierz, Kitlińsaki Zbigniew – 1.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.