MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 79, wczoraj: 78
ogółem: 740 103

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

I LIGA

I LIGA

6 stycznia 2002 roku rozpoczęła się druga runda rozgrywek kisielickiej halowej ligi piłki nożnej pięcioosobowej. 8 drużyn pierwszej i 7 drugiej ligi przez cztery kolejne niedziele będzie walczyć o ligowe punkty. W pierwszej lidze cztery zespoły będą według obserwatorów walczyć o mistrzostwo. Zespołami tymi są: Gimnazjum, Ruteś, Oscar i Imperium.

TERMIN   I  -  6  STYCZNIA  2002

1. GIMNAZJUM – PARALITYK   9 – 1

Łubek 3, Czarnik 2, Gabryszewski 2, Kamisiński 2 – Sikorski.

2.RUTEŚ  -  A.L. FANS    15 – 1

Orzeszek 6, Trzeciak 2, Czarnik 2, Szysler 2, Maciejewski 2, Kwaśniewski – Mądry.

3. IMPERIUM – PARALITYK    9  -  5

Więcek 3, Kęska 2, Blinkiewicz – Tarka 3, Wiśniewski 2.

4. A.L. FANS  -  GIMNAZJUM     4 – 5

Dulski 2, Mądry 2 – Czarnik 3, Łubek 2.

Sensacja wisiała w powietrzu do ostatniej minuty spotkania. Do przerwy faworyzowane Gimnazjum przegrywało 0 – 1. Zaraz po przerwie Mądry podwyższył na  2-0. Gimnazjaliści jednak po strzałach Łubka i Czarnika doprowadziło do remisu. Wystarczyła  chwila nieuwagi by ponownie Dulski i Mądry doprowadzili do stanu 4 – 2 dla A.L. Fans.Końcówka spotkania to zdecydowana przewaga Gimnazjum lecz kontry A.L.Fans były również bardzo kąśliwe.5 min. przed końcem spotkania Łubek zdobywa kontaktową bramkę. W ostatnich dwóch minutach dwa celne trafienia Jana Czarnika dały 3 punkty Gimnazjum.

5.OSCAR – POWER RANGERS  7 – 3

Gutowski 4, Jabłoński, Kosakowski, Bunkowski –B.Kisielnicki, Jaroszuk,Gabryszewski

6.IMPERIUM – POGOŃ  7 – 4

Więcek 3, Kęska 2, Blinkiewicz – Król 2, Jędra, Tatara.

7.POWER RANGERS  -  RUTEŚ   4 – 7

Miller 2, B.Kisielnicki, Jaroszuk – Trzeciak 4, Czarnik, Maciejewski, Orzeszek.

8.POGOŃ – OSCAR  3 – 5

Król 3 – Bunkowski 3, Jabłoński, Kosakowski

 

TERMIN  II  -  13  STYCZNIA

9.A.L. FANS – PARALITYK  5 – 8

Krasiński 3, Mądry, Fotek – Sikorski 3, Szkamelski 3,Szostak 2

10.GIMNAZJUM – POWER RANGERS  5 – 0   vo

Część zespołu  Power Rangers była tego dnia po stódniówce  i nie wystąpili w pierwszym spotkaniu oddając punkty walkowerem.

11.OSCAR – PARALITYK    2 – 1

Jabłoński 2 – Sikorski.

12.POGOŃ  -  GIMNAZJUM   2 – 9

Król 2 – Łubek 6, Gabryszewski,Lubnau, Więcek.

13.IMPERIUM – RUTEŚ  0 – 2

Maciejewski 2.

14.POWER RANGERS – A.L. FANS  6 – 4

Miller 4, Gabryszewski – Krasiński, Mądry, Kowalski, Wilemski.

15.RUTEŚ – POGOŃ   15 – 3

Maciejewski 7, Kwaśniewski 4, Łubek 2, Czarnik, Skonieczka –Król 3.

16.OSCAR – IMPERIUM  8 – 2

Mądry 3, Gutowski 2, Jabłoński 2, Bunkowski – Kęska, Blinkiewicz.

W tej kolejce ubiegłoroczny mistrz ligi, zespół Imperium, praktycznie stracił szansę na zwycięstwo po porażkach z Rutesiem i Oscarem. Szczególnie ten drugi wynik jest niespodzianką ze względu na rozmiar porażki.

Tabela po czterech kolejkach

1.GIMNAZJUM          KISIELICE                  23     28 – 7

2.RUTEŚ                      KISIELICE                  22     29 – 8

3.OSCAR                     KISIELICE                  22     22 – 9

4.IMPERIUM              KISIELICE                  15     18 – 19

5.POWER RAN.                   KISIELICE                  11     13 – 23

6.PARALITYK           JĘDRYCHOWO                    8     15 - 25

7.POGOŃ                    PRABUTY                              8     12 – 36

8.A.L. FANS                KISIELICE                    5     14 – 34

 

Na liście strzelców prowadzi dwóch zawodników Oscara:Tomasz Mądry- 24 bramki

 i Jarosław Bunkowski – 20 .20 celnych trafień ma na swoim koncie również zawodnik Pogoni – Krzysztof Król.

Termin III 20 STYCZNIA  2002

PARALITYK – POWER RANGERS 3 : 3

 Szkamelski A. 2, Szkamelski M  1     - Jaroszuk  3

AL. FANS  - POGOŃ 5 : 0 v.o

RUTEŚ – PARALITYK 6 : 0

ŁUBEK T. 3, Kwaśniewski, Czarnik P. Trzeciak.

POGOŃ – POWER RANG. 0 : 5 v.o

GIMNAZJUM – IMPERIUM  3 : 4

Czarnik J 2, WILMOWICZ -  Orzeszek 2, Kwaśniewski, Czarnik P. Skonieczka

RUTEŚ – OSCAR  6 : 1

Kwaśniewski 3, Łubek  T 2, Maciejewski, - Mądry T.

IMPERIUM – AL. FANS 3 : 2

Mądry J, Kazała, Więcek K. – Krasiński, Wilemski

OSCAR – GIMNAZJUM  4 - 6

Mądry T 2,Bunkowski J 2 – Łubek Tomasz 3, Czarnik J, Kamisiński J, Wilmowicz.

Tabela po piątej kolejce

1.RUTEŚ                      KISIELICE                  28     41 – 9

2.GIMNAZJUM          KISIELICE                  26     37 – 15

3.OSCAR                     KISIELICE                  22     27 – 21

4.IMPERIUM              KISIELICE                  21     25 – 24

5.POWER RAN.                   KISIELICE                  12     16 – 31

6.PARALITYK           JĘDRYCHOWO                    9     18 - 34

7.A.L. FANS                KISIELICE                    8     21 – 37

8.POGOŃ                    PRABUTY                              8     12 – 46

 

TERMIN IV 27 STYCZNIA 2002

PARALITYK – POGOŃ 5 : 0 v.o

POWER RANG. IMPERIUM 4 : 10

Jaroszuk 2, Miller. Gabryszewski D, - Spodniewski 2, Kęska 2, Blinkiewicz 2, Kazała 2, Łuczkowski 2.

AL. FANS – OSCAR 3 : 4

????????????????- Mądry T - 4

GIMNAZJUM – RUTEŚ 4 : 5

Czarnik J – 2, Lubnau T, Kalinowski B.

TABELA KONCOWA I LIGI

1.RUTEŚ                      KISIELICE                  31     46 – 20

2.GIMNAZJUM          KISIELICE                  26     41 – 20

3.OSCAR                     KISIELICE                  25     31 – 24

4.IMPERIUM              KISIELICE                  24     35 – 28

5.POWER RAN.                   KISIELICE                  12     20 – 41

6.PARALITYK           JĘDRYCHOWO                  12     23 - 34

7.A.L. FANS                KISIELICE                    8     24 – 41

8.POGOŃ                    PRABUTY                              8     12 – 51

Królem  strzelców został Tomasz Mądry z zespołu OSCAR zdobywca 34 bramek

Zespoły zagrały w składach:

Ruteś   :  Rutecki J, Maciejewski K-27, Kwaśniewski M- 18, Łubek Tad.- 16, Orzeszek A- 14, Szysler  P- 7, Krupiński Ł, Czarnik P – 16, Trzeciak M- 16, Skonieczka R – 6. 

Gimnazjum :

 

Czarnik J – 18, Więcek J –1, Wilmowicz P – 3,  , Ks. Kamisiński Józef –12, Kalinowski B - 1, Lubnau T –9, Łubek Tomasz –28, Pikura D. oraz Gabryszewski K –6,

OSCAR: Glinowiecki M, Paczkowski  M - 4, Jabłoński A – 16,                     Mądry T – 34,  Kosakowski Ł – 4, Bunkowski J –23, Gutowski D – 9,                                                                                                                                                                          

Imperium: Więcek T, Spodniewski M – 5, Mądry J – 9, Kęska J – 18, Blinkiewicz B – 12, Kazała S – 10, Łuczkowski T – 13, Więcek K – 10.

POWER RANGERS : Miller K – 19, Kisielnicki B – 14, Spodniewski Marcin – 11, Jaroszuk W – 16, Wojciechowski Ł – 1, Gabryszewski D –7.

         Paralityk Jedrychowo : Szałapski C – 1, Rogowski A, Rogowski R, Przytulski R - 2, Krystyniak M, Górski A, Bogdan M –2, Sikorski S – 17, Wiśniewski D – 3, Szostak M – 2, Szkamelski  - 1,

AL. FANS : Krasiński Ł – 14, Mądry A – 10, Kowalski P, Kowalski M – 5, Wilemski D – 3, Kwaśniewski R – 2, Dulski J – 7, Fotek G – 1, Mejka G.

Pogoń Prabuty : Hanas R – 1, Król K – 25, Mędrek S, Warchlewski A –2, Horoszkiewicz Z – 1, Cichorski S – 3, Fedoruk J –1, Jędrka J – 3, Cetnarowicz J – 1, Tatara M – 4.

 

Ówczesny ksiądz wikary w naszej parafii Józef Kamisiński i Jan Czarnik.

 

Grający ksiądz to wyjątkowa i niepowtarzalna osoba naszych rozgrywek- kiedy tylko miał możliwość uczestniczył w rozgrywkach ciesząc się dużą sympatią wśród zawodników i kibiców

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.