MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 87, wczoraj: 78
ogółem: 740 111

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

II LIGA

II LIGA

Druga liga, podobnie jak pierwsza  również rozpoczęła swoje rozgrywki 6 stycznia. Tutaj zwycięzców upatruje się w zespołach Słoneczniki Klecewo i Real Klimy, co wcale nie oznacza że inne zespoły nie włączą się do walki o czołowe lokaty.

I  TERMIN  -  6  STYCZNIA

1.BAŁTYK – GRAPEFRUIT   5 – 4

Mądry 2, D. Domżalski, J. Domżalski, Turek – St. Ciepliński 2,Syl. Ciepliński, Wojciechowski.

2.GRAPEFRUIT – AUTOSAN  7 – 3

Wołoszko 2, Syl. Ciepliński 2,R. Kowalewski 2, M. Kowalewski – Górak 2, Ciesiński

3.SŁONECZNIKI  -  PKP   8 – 5

I.Laskowski 4, Janik 2, J. Laskowski 2 – Ambruszkiewicz 3, Majewski, Miękisz.

4.REAL  -  ISKRA   4 – 2

Banaś, Stańczyk, Walkiewicz, Wiśniewski – Przeczewski, Wierzchowski

5.PKP  -  BAŁTYK   4 – 2

Ambruszkiewicz 2, Miękisz 2  -  G. Domżalski, Turek.

6.ISKRA  -  SŁONECZNIKI   2 – 3

Przeczewski, Przewłoka – J. Laskowski 2, I. Laskowski

W tej kolejce duże problemy z ostatnią w tabeli Iskrą Kantowo miał faworyt drugiej ligi, Słoneczniki Klecewo.Piłkarze Iskry mogą mówić o dużym pechu,ponieważ decydujące o porażkach bramki w meczach tej kolejki tracili w ostatnich minutach.W spotkaniu z Realem Klimy przez długi czas prowadzili 2 : 1, by ostatecznie przegrać 2 : 4.

TERMIN   II  -  13  STYCZNIA

7.AUTOSAN – PKP   2 – 6

Ciesiński, Górak – Miękisz 5, Ambruszkiewicz

8.REAL – BAŁTYK   5 – 4

Walkiewicz 3, M.Banaś, Stańczyk – Burliński, D. Domżalski, G. Domżalski, Turek.

9.ISKRA  -  AUTOSAN   3 – 7

Przewłoka, Turonek, Wierzchowski –Ciesiński 4, Baranowicz 2, Górak.

10.PKP  -  GRAPEFRUIT   6 – 7

Miękisz 3, Ambruszkiewicz, Jakubczyk, Majewski – Syl.Ciepliński 4, Wróblewski 2, M. Kowalewski.

Sensacyjne zwycięstwo Grapefruitów z faworyzowanym zespołem PKP. Zwycięska  bramka padła w ostatniej minucie spotkania.

11.BAŁTYK  -  ISKRA   6 – 2

J.Domżalski 3, G.Domżalski 2, Burliński – Janecki, Przeczewski.

12.SŁONECZNIKI – REAL   2 – 2

I. Laskowski, J. Laskowski – M. Banaś, Wiśniewski.

W tym spotkaniu piłkarze Realu Klimy zdobyli prowadzenie 2 : 1 na minutę przed zakończeniem  spotkania, ciesząc się z prowadzenia zapomnieli o obronie własnej  bramki co skrupulatnie wykorzystały Słoneczniki zdobywając wyrównanie zaraz po wznowieniu gry.

Tabela po rozegraniu  czterech  kolejek

1.SŁONECZNIKI                KLECEWO              3          11        13 – 9

2.BAŁTYK                           BAŁOSZYCE          4          11        17 – 15

3.REAL                                 KLIMY                 3          10        11 – 8

4.PKP                                    KISIELICE           4            8        21 – 19

5.AUTOSAN                        KISIELICE              3            8        12 – 16

6.GRAPEFRUIT                 ŁĘGOWO                 3            7        18 – 14

7.ISKRA                               KANTOWO           4            2          9 – 20

W tabeli strzelców prowadzi Ireneusz Laskowski ze Słoneczników z 17 bramkami,przed Maciejem Miękiszem z PKP – 16 bramek.Na trzecim miejscu plasują się Jarosław Domżalski z Bałtyku i Sylwester Ciepliński z Grapefruitów po 14 bramek.

TERMIN III – 20 STYCZNIA

PKP – PAUZA

GRAPEFRUT – ISKRA 11 : 3

Wołoszko P – 5, Cieplinski Sylwek – 4, Kowalewski M, Kowalewski  R, : Janecki J, Wierzchowski M, Turonek K – 2.

BAŁTYK – PAUZA

ISKRA – PKP  4 : 9

Turonek K – 2, Wierzchowski M, Janecki J, : Miękisz M – 4, Ambruszkiewicz P – 3, Majewski G –2.

AUTOSAN – REAL 4 : 10

Górak Z, Grabowski S, Baranowicz K, Ciesinski P, : Banaś M – 4, Wiśniewski G –3, Walikiewicz K – 3

BAŁTYK – SŁONECZNIKI 0 : 5 v.o

REAL – GRAPEFRUT 3 : 7

Banaś M – 2, Walkiewicz K – 1 : Ciepliński S – 5, Kowalewski M, Wołoszko P.

SŁONECZNIKI – AUTOSAN 8 : 1

Laskowski I-3, Janik P – 2, Laskowski J –3 : Ptak J.

TERMIN IV 27 STYCZNIA

PAUZA – ISKRA

 PKP – REAL 1 : 1

Szalkowski z. : Banaś M.

GRAPEFRUT – SŁONECZNIKI 4 : 3

Ciepliński Stanisław – 2, Cieplinski Sylwek ,- 2 : ???????????

AUTOSAN – BAŁTYK 2 : 6

Ciesiński P –2, : Turek J –3, Domżalski D, Domżalski G, Domzalski J.

TABELA KOŃCOWA ROZGRYWEK II LIGI.

1.SŁONECZNIKI                 KLECEWO                 6       20     30 – 19

2.GRAPEFRUIT                 ŁĘGOWO                    6       16     40 – 25

3. REAL                                KLIMY                      6       14     25 – 20

4. BAŁTYK                           BAŁOSZYCE              6       14     23 – 23

5. PKP                                   KISIELICE               6       12     31 – 24                                               6. AUTOSAN                            KISIELICE             6         8     20 – 40

7. ISKRA                               KANTOWO               6         2     16 – 40

Królem strzelców został Ciepliński Sylwester (GRAPEFRUIT ŁĘGOWO) zdobywca 25 bramek.

ZESPOŁY GRAŁY W SKŁADACH

AUTOSAN KISELICE: Brzóska A, Brzóska S – 4, Brzóska J,  Górak Z – 6, Pietrzak M – 1, Grabowski S – 1, Bachor M, Baranowicz K – 6, Ciesiński P –12, Ptak J- 1,

 BAŁTYK BAŁOSZYCE : Domżalski D – 7, Domżalski G – 12, Domżalski J – 15, Mądry M – 2, Turek J – 6, Burlinski K – 2, Styrna R, Paśniewski Z.

SŁONECZNIKI KLECEWO: Laskowski J, Laskowski M,    Laskowski I – 21, Janik P – 7, Stepkowski T – 5, Rutkiewicz K, Laskowski J – 13, Laskowski A,

REAL KLIMY :Banaś M -  16, Banaś K, Stańczyk R – 3,  Wiśniewski G – 7, Walkiewicz  K- 14, Rygielski Z, Wiśniewski B, Stańczyk A.

ISKRA KANTOWO :  Przewloka K – 2, Janecki J – 4, Olszewski D – 2, Przeczewsk8i M – 8, Rakoczy R, Wierzchowski M – 6, Turonek K – 3, Jaworski B, Plebaniak T – 4, Janecki L –2.

PKP KISIELICE :  Jakubczyk  l– 6, Miękisz M – 20,                        Ambruszkiewicz P- 14, Majewski G –9, Kijek K –2, Szalkowski Z – 3, Siemiański B, Król P.

GRAPEFRUT ŁĘGOWO : Kowalewski M – 9, Kowalewski R – 3, Ciepliński St – 8, Pyza M, Wołoszko P- 11, Wojciechowski M –2, Śmigielski S – 1, Wróblewski M – 3.

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.