MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

08

07-2020

środa

09

07-2020

czwartek

10

07-2020

piątek

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 56, wczoraj: 107
ogółem: 716 094

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

2003-2004 RUNDA WSTĘPNA

TERMIN  I  30 LISTOPADA 2003r
GRUPA – A
  1. STRONG MAN      -           IMPERIUM               3:3      
  2. HURAGAN  I         -           FAMILIA                  4:10
  3. IMPERIUM           -           MIX                           8:1
  4. ORKAN               -           COSPIREUS             2:9
  5. STRONG MAN     -           HURAGAN  I             1:3
  6. FAMILIA               -          SOKÓŁ                     5:3
  7. COSPIREUS        -           MIX                           8:2
  8. SOKÓŁ               -           ORKAN                     6:2

                                     pkt                         bramki                 

  1. COSPIREUS         6                      17 - 4
  2. FAMILIA              6                      15 - 7
  3. IMPERIUM           4                      11 - 4
  4. SOKÓŁ               3                      9 - 7
  5. HURAGAN  I        3                      7 – 11
  6. SRRONG MAN    1                      4 -  6
  7. ORKAN              0                      4 - 15
  8. MIX                   0                      3 – 16

TERMIN I 30 LISTOPADA 2003

GRUPA -B

1.   MAN IN BLACK           -           JAWA POWER         1:10                           

2.   MENTOR                    -           BAŁTYK                   16:1

3.   JAWA POWER             -           SŁONECZNIKI        5:3      

4.   MAN IN BLACK           -           MENTOR                  4:8

5.   HURAGAN  II              -           ZRYW                        1:7      

6.   BAŁTYK                      -           DRAGON                  7:3

7.   ZRYW                          -           SŁONECZNIKI           4:2

8.   BAŁTYK                        -           DŁUŻEK                   7:3

9.   DRAGON                       -           HURAGAN  II            3-9

10. SŁONECZNIKI                 -           DŁUŻEK                   6:0

                                               pkt                  bramki             ilość spotkań  

  1. MENTOR                        6                      24 – 5                         2
  2. JAWA POWER                6                      15 – 4                         2
  3. ZRYW                             6                      11 – 3                         2
  4. BAŁTYK                        6                      15 – 22                       3
  5. SŁONECZNIKI               3                      11 - 9                          3
  6. HURAGAN II                 3                      10 – 10                       2
  7. DŁUŻEK                        0                      3 – 13                         2
  8. DRAGON                      0                      6 – 16                         2
  9. MAN in BLACK            0                      5 – 18                         2          

TERMIN II 7 GRUDNIA 2003

GRUPA- B

1.   DRAGON                       -           DŁUŻEK                   0 – 2

2.   MENTOR                       -           JAWA POWER         3 – 4

3.   HURAGAN  II                  -           DŁUŻEK                   5 – 2

4.   DRAGON                       -           MAN IN BLACK         1 – 8

5.  JAWA POWER              -           HURAGAN  II              4 – 1

6.   MENTOR                         -           DRAGON                 17 – 2

7.   BAŁTYK                         -           SŁONECZNIKI           4 – 3

8.   MAN IN BLACK              -           ZRYW                       2 – 6

9.   SŁONECZNIKI               -           HURAGAN  II               2 – 7

10. ZRYW                          -           BAŁTYK                       5 – 1

                                   pkt                  bramki             ilość spotkań  

  1. ZRYW                 12                    22 –   6                                   4
  2. JAWA POWER   12                    23 –   8                                   4
  3. MENTOR             9                     44 – 11                                   4
  4. BAŁTYK              9                     20 – 30                                   5
  5. HURAGAN II       9                     18 – 23                                   5
  6. SŁONECZNIKI     3                     16 – 20                                   5
  7. MAN in BLACK   3                     15 – 25                                   4         
  8. DŁUŻEK              3                      7 – 18                                   4
  9. DRAGON             0                      9 –  43                                  5

TERMIN II 7 GRUDNIA 2003

GRUPA - A

1.    HURAGAN  I    -           IMPERIUM               2 - 14    

2.   SOKÓŁ                -           STRONG MAN         3 - 7

3.   IMPERIUM         -           ORKAN                     9 - 3

4.   FAMILIA                        -           MIX                            8 - 4

5.   HURAGAN  I     -           SOKÓŁ                      3 - 2

6.   STRONG MAN   -           COSPIREUS             4 - 6

7.    MIX                     -           ORKAN                     4 - 2

8.   COSPIREUS       -           FAMILIA                   3 - 4

                                   pkt                  bramki             ilość spotkań              

  1. FAMILIA            12                    27 – 14                      4
  2. IMPERIUM         10                    34 –   9                      4
  3. COSPIREUS        9                    26 – 12                      4
  4. HURAGAN  I        6                    12–  27                      4
  5. STRONG MAN     4                    15 – 15                      4
  6. SOKÓŁ                3                    14 – 17                      4
  7. MIX                     3                    11 – 26                      4
  8. ORKAN                0                     9 – 28                      4
  9. MAN in BLACK    0                     5 – 18                       2          

TERMIN III 14 GRUDNIA 2003

GRUPA – A

                SOKÓŁ                     -           IMPERIUM                 1: 10

                 COSPIREUS           -           HURAGAN I                12 : 2

                 IMPERIUM              -           FAMILIA                      3 : 2

                 STRONG MAN        -           ORKAN                       6 : 0

                 SOKÓŁ                   -           COSPIREUS               0 : 9

                 HURAGAN  I           -           MIX                             5 : 5                         

                 ORKAN                   -           FAMILIA                    2 : 19

                 MIX                        -           STRONG MAN           2 : 4  

                                   pkt                  bramki             ilość spotkań              

  1. IMPERIUM        16                    47 – 12                      6
  2. COSPIREUS      15                    47 – 14                      6
  3. FAMILIA           15                    48 – 19                      6
  4. STRONG MAN  10                   25 – 17                      6
  5. HURAGAN  I       7                    19–  44                      6
  6. MIX                    4                    18 – 35                      6
  7. SOKÓŁ              3                    15 – 36                      6
  8. ORKAN              0                    11–  53                      6

TERMIN III 14 GRUDNIA 2003

GRUPA – B

            MENTOR                  -           DŁUŻEK                   13 : 3              

            DRAGON                  -           JAWA POWER            1: 14

            MAN IN BLACK         -           DŁUŻEK                      4 : 2

            ZRYW                       -           MENTOR                     2 : 8

            JAWA POWER         -           BAŁTYK                      6 : 2

            DRAGON                  -           ZRYW                       1 : 5

            MAN IN BLACK         -           HURAGAN  II             4 : 1

            MENTOR                  -           SŁONECZNIKI           4 : 5

            HURAGAN  II            -           BAŁTYK                      7 : 4                

         SŁONECZNIKI        -           MAN IN BLACK        8 : 2 

                HURAGAN  II          -           MENTOR                   4 : 10

                                   pkt                  bramki                        ilość spotkań  

  1. MENTOR           18                    79 – 25                                   8
  2. JAWA POWER 18                    43 – 11                                   6
  3. ZRYW               15                    29 – 15                                    6
  4. HURAGAN II     12                    30 – 41                                   8
  5. SŁONECZNIKI     9                    29–  26                                   7
  6. BAŁTYK              9                    26 – 43                                   7
  7. MAN in BLACK    6                   21 – 34                                   7         
  8. DŁUŻEK              3                    12 –  35                                  6
  9. DRAGON             0                    11 –  62                                 7

 

TERMIN IV 21 GRUDNIA 2003

GRUPA - B

ZRYW                                   -          JAWA POWER                     8 : 4

SŁONECZNIKI                       -           DRAGON                             4 : 1

ZRYW                                   -           DŁUŻEK                             10 : 1

BAŁTYK                                 -           MAN IN BLACK                 3 : 6

JAWA POWER                        -           DŁUŻEK                               11:0                           

 

TABELA PO ZAKOŃCZENIU RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

                                               pkt                  bramki             ilość spotkań  

  1. ZRYW                             21                    47 – 20                       8
  2. JAWA POWER              21                    58 – 19                       8         
  3. MENTOR                       18                    79 – 25                       8
  4. HURAGAN II                  12                    35 –  36                      8
  5. SŁONECZNIKI               12                    33 –  28                      8
  6. MAN in BLACK              12                   32 –  39                      8         
  7. BAŁTYK                          9                    29 –  49                      8
  8. DŁUŻEK                          3                    13 –  56                      8
  9. DRAGON                         0                    12 –  66                      8

Tabela dodatkowa dla zespołów z 12 pkt:

Huragan – Słoneczniki                    7 – 2

Man in Black – Huragan                 4 – 1

Słoneczniki – Man in Black             8 – 3

                                punkty              bramki         różnica bramek

1. Huragan II              3                      8 – 6                  +2

2. Słoneczniki             3                      10 – 10                0

3. Man in Black          3                      7 – 9                   -2

Do pierwszej ligi, przy tej samej ilości punktów, awansował zespół Huraganu II Klimy ze wzgldu na lepszą różnicę bramek.

Najlepsi strzelcy grupy B:

 1. Sitnik Krzysztof    (Zryw)            - 27;    

2. Jakubczyk Piotr (Mentor)              - 24;       

3. Miller Karol (Jawa Power)             - 18;       

4. Spodniewski Marcin (Jawa Power)- 17;      

5.Motyliński Arkadiusz (Zryw)         - 14;

6. Kwaśniewski Mariusz (Mentor)    - 13;

    Czarnik Paweł (Mentor)                - 13;

7. Czarnik Jan (Mentor)                     - 11;    

    Wiśniewski Bartosz (Huragan II)  - 11

8. Jakubczyk Łukasz (Jawa Power)   - 10

 

GRUPA – A

COSPIREUS             -           IMPERIUM                            4 : 3

MIX                           -           SOKÓŁ                                 3 : 4

ORKAN                     -           HURAGAN  I                         5 : 0   v.o

FAMILIA                  -           STRONG MAN                         8 : 6

 

TABELA PO ZAKOŃCZENIU RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

                                               pkt                  bramki             ilość spotkań  

  1. FAMILIA                      18                    56 – 25                      7
  2. COSPIREUS                18                    51 – 17                      7         
  3. IMPERIUM                   16                    50 – 16                      7
  4. STRONG MAN             10                    31 – 25                      7
  5. HURAGAN  I                  7                      19–  49                      7
  6. SOKÓŁ                          7                      19 – 39                      7
  7. MIX                               4                      21 – 39                      7
  8. ORKAN                          3                      16–  53                      7

Najlepsi strzelcy grupy „A”

1.Łubek  Tomasz ( Familia)                        33

2.Mądry Tomasz (Cospireus)                     25

3.Cieplinski Sylwester (Strong Man)         17

4.Gabryszewski Dariusz (Familia)             13                   

5. Mądry Jarosław (Imperium)                  12

6. Paczkowski  Marcin (Cospireus)            10

Sprawą nieprzystąpienia  drużyny Huraganu Klimy do spotkania z Orkanem Ogrodzieniec zajmie się specjalna komisja, ponieważ prawdopodobne zwycięstwo Huraganu dawało im awans do pierwszej ligi, w której nie byliby faworytami.

Karą może być minusowa ilość punktów na starcie rozgrywek drugiej ligi.

 

 

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.