MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 86, wczoraj: 78
ogółem: 740 110

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Sezon 2009-2010

A Klasa

 

Lp.   Drużyna Pkt Z R P Bramki
1 Polonia Iłowo 49 16 1 3 68:17
2 Olimpia Kisielice 48 16 0 4 66:33
3 Radomniak Radomno 39 13 0 7 63:36
4 Czarni Rudzienice 32 11 2 7 51:30
5 GKS II Wikielec 31 9 4 7 42:41
6 Kormoran Ruszkowo 28 9 2 9 39:40
7 Finishparkiet Mszanowo 28 9 1 10 26:41
8 GSZS Rybno 25 7 4 9 46:46
9 Zamek II Kurzętnik 19 6 1 13 26:49
10 Iskra Smykówko 12 4 0 16 26:73
11 GKS LZS Szymbark 6 1 3 16 16:63
LP Imie Nazwisko Pozycja Me Br As Łaczny
czas gry
Czas gry/
na mecz
1. Lejmanowicz Tomasz bramkarz 0 0 0     0 0
2. Więcek Tomasz bramkarz 1 0 0     90 90
3. Osiecki Krystian bramkarz 0 0 0     0 0
4. Ostrowski Marcin bramkarz 15 0 1     904 61
5. Lewandowski Andrzej bramkarz 10 0 0     900 90
 
6. Kwaśniewski Mariusz obrońca 15 0 1     1350 90
7. Lipiński Michał obrońca 9 0 0     570 64
8. Spodniewski Marcin obrońca 1 0 0     22 22
9. Wróblewski Michał obrońca 13 0 1     1134 88
10. Ciepliński Sylwester obrońca 14 0 0     1070 77
11. Górecki Adam obrońca 1 0 0     90 90
12. Gutowski Dariusz obrońca 0 0 0     0 0
13. Kawski Piotr obrońca 0 0 0     0 0
14. Lipiec Przemysław obrońca 3 1 0     54 18
 
15. Skonieczka Radosław obrońca/pomocnik 19 2 1     1688 89
16. Ciepliński Seweryn obrońca/pomocnik 17 0 2     1430 85
17. Kazała Sylwester obrońca/pomocnik 14 2 2     1209 87
 
18. Orzeszek Andrzej pomocnik 15 1 5     1220 82
19. Lubnau Tomasz pomocnik 13 5 10     1145 89
20. Kitliński Dawid pomocnik 4 0 0     112 28
21. Tarnecki Jacek pomocnik 3 1 0     234 78
22. Murawski Wiesław pomocnik 0 0 0     0 0
23. Czarnik Jan pomocnik 5 1 0     144 29
24. Gwiazda Arkadiusz pomocnik 0 0 0     0 0
25. Kitliński Cezary pomocnik 0 0 0     0 0
26. Łukaszewski Kamil pomocnik 1 0 0     10 10
27. Łubek Tomasz pomocnik 16 13 9     1379 87
 
28. Jakubczyk Piotr pomocnik/napastnik 18 16 6     1354 76
29. Trzeciak Marcin pomocnik/napastnik 14 0 0     874 63
30. Wilemski Daniel pomocnik/napastnik 8 1 1     127 16
31. Konewka Marcin pomocnik/napastnik 6 0 0     151 26
 
32. Korzeniak Adam napastnik 19 15 3     1420 75
33. Szysler Piotr napastnik 10 7 3     714 72
34. Mądry Tomasz napastnik 17 0 0     370 22
35. Lejmanowicz Krzysztof napastnik 1 0 0     90 90

 

1 Kolejka

22.08.2009
relacja
Polonia Iłowo 4:0 GKS II Wikielec
 22.08.2009
relacja
Olimpia Kisielice 3:1 Zamek II Kurzętnik
 23.08.2009
relacja
Kormoran Ruszkowo 2:0 GKS LZS Szymbark
 23.08.2009
relacja
GSZS Rybno 4:1 Iskra Smykówko
 23.08.2009
relacja
Czarni Rudzienice 5:0 Finishparkiet Mszanowo
 ----- Radomniak Radomno --- pauza  
2 Kolejka
 30.08.2009
relacja
Iskra Smykówko 1-4 Czarni Rudzienice
 30.08.2009
relacja
 GKS LZS Szymbark 0-0 GSZS Rybno
 30.08.2009
 
 Zamek II Kurzętnik 1-4 Kormoran Ruszkowo
 30.08.2009
relacja
 GKS II Wikielec 1-7 Olimpia Kisielice
 30.08.2009
relacja
 Radomniak Radomno 2-1 Polonia Iłowo
 -----  Finishparkiet  --- pauza  

   

 3 Kolejka
 5.09.2009
relacja
Olimpia Kisielice 5-2 Radomniak Radomno
 5.09.2009
relacja
 Finishparkiet Mszanowo 2-0 Iskra Smykówko
 6.08.2009
 
 Kormoran Ruszkowo 5-1 GKS II Wikielec
 6.08.2009
relacja
 GSZS Rybno 2-1 Zamek II Kurzętnik
 6.08.2009
relacja
 Czarni Rudzienice 2-1 GKS LZS Szymbark
 -----  Polonia Iłowo  --- pauza  

 

4 Kolejka

 12.09.2009
relacja
Polonia Iłowo 7-2 Olimpia kisielice
 13.09.2009
relacja
 GKS LZS Szymbark 0-1 Finishparkiet Mszanowo
 13.09.2009
 
 Zamek II Kurzętnik 2-1 Czarni Rudzienice
 13.09.2009
relacja
 GKS II Wikielec 2-2 GSZS Rybno
 13.09.2009
relacja
 Radomniak Radomno 3-1 Kormoran Ruszkowo
 -----  Iskra Smykówko  --- pauza  

5 Kolejka
 19.09.2009
relacja
Finishparkiet Mszanowo 1-1 Zamek II Kurzętnik
 20.09.2009
relacja
 Kormoran Ruszkowo 1-2 Polonia Iłowo
 20.09.2009
relacja
 GSZS Rybno 3-2 Radomniak Radomno
 20.09.2009
 
 Czarni Rudzienice 0-0 GKS II Wikielec
 20.09.2009
relacja
 Iskra Smykówko 4-1 GKS LZS Szymbark
 -----  Olimpia Kisielice --- pauza  

6 Kolejka
 26.09.2009
relacja
Polonia Iłowo 3-0 GSZS Rybno
 26.09.2009
relacja
 Olimpia Kisielice 4-0 Kormoran Ruszkowo
 27.09.2009
 
 Zamek II Kurzętnik 0-1 Iskra Smykówko
 27.09.2009
relacja
 GKS II Wikielec 3-1 Finishparkiet Mszanowo
 27.09.2009
relacja
 Radomniak Radomno 4-2 Czarni Rudzienice
 -----  GKS LZS Szymbark --- pauza  

7 Kolejka
 3.10.2009
relacja
Finishparkiet Mszanowo 0-2 Radomniak Radomno
 4.10.2009
relacja
 GSZS Rybno 4-5 Olimpia Kisielice
 4.10.2009
relacja
 Czarni Rudzienice 2-1 Polonia Iłowo
 4.10.2009
 
 Iskra Smykówko 1-3 GKS II Wikielec
 4.10.2009
relacja
 GKS LZS Szymbark 0-1 Zamek II Kurzętnik
 -----  Kormoran Ruszkowo --- pauza  

8 Kolejka
 10.10.2009
relacja
Polonia Iłowo 2-0 Finishparkiet Mszanowo
 10.10.2009
relacja
Olimpia Kisielice 0-1 Czarni Rudzienice
 11.10.2009
relacja
 GKS II Wikielec 0-0 GKS LZS Szymbark
 11.10.2009
 
 Radomniak Radomno 7-1 Iskra Smykówko
 11.10.2009
 
 Kormoran Ruszkowo 5-2 GSZS Rybno
 -----  Zamek II Kurzętnik --- pauza  

9 Kolejka
 17.10.2009
relacja
Finishparkiet Mszanowo 2-4 Olimpia Kisielice
 18.10.2009
 
 Czarni Rudzienice 3-3 Kormoran Ruszkowo
 18.10.2009
relacja
Iskra Smykówko 0-2 Polonia Iłowo
 18.10.2009
relacja
 GKS LZS Szymbark 1-5 Radomniak Radomno
 18.10.2009
 
 Zamek II Kurzętnik 5-1 GKS II Wikielec
 -----  GSZS Rybno --- pauza  

10 Kolejka
 24.10.2009
relacja
Polonia Iłowo 4-0 GKS LZS Szymbark
 24.10.2009
  relacja
 Olimpia Kisielice 4-3 Iskra Smykówko
 25.10.2009
relacja
 Radomniak Radomno 3-0 Zamek II Kurzętnik
 25.10.2009
relacja
 Kormoran Ruszkowo 3-0 Finishparkiet Mszanowo
 25.10.2009
 
 GSZS Rybno 5-1 Czarni Rudzienice
 -----  GKS II Wikielec --- pauza  

11 Kolejka
 31.10.2009
relacja
Finishparkiet Mszanowo 2-1 GSZS Rybno
 31.10.2009
 
 Iskra Smykówko 1-4 Kormoran Ruszkowo
 31.10.2009
relacja
 GKS LZS Szymbark 2-4 Olimpia Kisielice
 31.10.2009
relacja
Zamek II Kurzętnik 0-3 wo. Polonia Iłowo
 31.10.2009
relacja
 GKS II Wikielec 2-1 Radomniak Radomno
 ----- Czarni Rudzienice --- pauza  

12 Kolejka

25.04.2010
relacja
GKS LZS Szymbark 4-1 Czarni Rudzienice
25.04.2010
 
GKS II Wikielec 4-0 Kormoran Ruszkowo
25.04.2010
relacja
Radomniak Radomno 4-1 Olimpia Kisielice
25.04.2010
relacja
Iskra Smykówko 1-4 Finishparkiet Mszanowo
25.04.2010
 
Zamek II Kurzętnik 1-0 GSZS Rybno
----- Polonia Iłowo --- pauza  

 

13 Kolejka

1.05.2010
relacja
Finishparkiet Mszanowo 3-2 GKS LZS Szymbark
2.05.2010
relacja
Kormoran Ruszkowo 0-3 v.o. Radomniak Radomno
1.05.2010
relacja
Olimpia Kisielice 2-0 Polonia Iłowo
2.05.2010
relacja
GSZS Rybno 0-2 GKS II Wikielec
2.05.2010
 
Czarni Rudzienice 2-0 Zamek II Kurzętnik
----- Iskra Smykówko --- pauza  

 

14 Kolejka

8.05.2010
relacja
Polonia Iłowo 4-0 Kormoran Ruszkowo
9.05.2010
relacja
Radomniak Radomno 2-1 GSZS Rybno
9.05.2010
 
GKS II Wikielec 0-3 Czarni Rudzienice
9.05.2010
relacja
Zamek II Kurzętnik 1-2 Finishparkiet Mszanowo
9.05.2010
 
GKS LZS Szymbark 0-3 Iskra Smykówko
----- Olimpia Kisielice --- pauza  

 


15 Kolejka

15.05.2010
relacja
Finishparkiet Mszanowo 1-0 GKS IIWikielec
16.05.2010
 
Iskra Smykówko 5-0 Zamek II Kurzętnik
16.05.2010
relacja
Kormoran Ruszkowo 0-2 Olimpia Kisielice
16.05.2010
relacja
GSZS Rybno 2-2 Polonia Iłowo
16.05.2010
 
Czarni Rudzienice 6-1 Radomniak Radomno
----- GKS LZS Szymbark --- pauza  

 

16 Kolejka

19.05.2010
relacja
GKS II Wikielec 1-2 Polonia Iłowo
19.05.2010
relacja
Finishparkiet Mszanowo 0-2 Czarni Rudzienice
20.05.2010
relacja
Zamek II Kurzętnik 0-1 Olimpia Kisielice
19.05.2010
relacja
Iskra Smykówko 0-6 GSZS Rybno
19.05.2010
 
GKS LZS Szymbark 0-3 Kormoran Ruszkowo
----- Radomniak Radomno --- pauza  

 

17 Kolejka

22.05.2010
relacja
Polonia Iłowo 4-2 Czarni Rudzienice
23.05.2010
relacja
Radomniak Radomno 0-1 Finishparkiet Mszanowo
22.05.2010
relacja
Olimpia Kisielice 3-2 GSZS Rybno
23.05.2010
 
GKS II Wikielec 8-2 Iskra Smykówko
23.05.2010
relacja
Zamek II Kurzętnik 4-0 GKS LZS Szymbark
----- Kormoran Ruszkowo --- pauza  

 

18 Kolejka

29.05.2010
relacja
Finishparkiet Mszanowo 0-4 Polonia Iłowo
30.05.2010 GKS LZS Szymbark 1-1 GKS II Wikielec
30.05.2010
relacja
Czarni Rudzienice 1-2 Olimpia Kisielice
30.05.2010 Iskra Smykówko 1-6 Radomniak Radomno
30.05.2010 GSZS Rybno 2-2 Kormoran Ruszkowo
----- Zamek II Kurzętnik --- pauza  

 

19 Kolejka

3.06.2010 GSZS Rybno 6-0 GKS LZS Szymbark
3.06.2010 Kormoran Ruszkowo 1-4 Zamek II Kurzętnik
3.06.2010
relacja
Olimpia Kisielice 2-3 GKS II Wikielec
3.06.2010 Czarni Rudzienice 4-1 Iskra Smykówko
3.06.2010
relacja
Polonia Iłowo 2-0 Radomniak Radomno
----- Finishparkiet Mszanowo --- pauza  

 

20 Kolejka

5.06.2010
relacja
Polonia Iłowo 8-0 Iskra Smykówko
6.06.2010 Kormoran Ruszkowo 2-0 Czarni Rudzienice
5.06.2010
relacja
Olimpia Kisielice 6-0 Finishparkiet Mszanowo
6.06.2010 Radomniak Radomno 7-3 GKS LZS Szymbark
6.06.2010 GKS II Wikielec 4-2 Zamek II Kurzętnik
----- GSZS Rybno --- pauza  

 

21 Kolejka

13.06.2010
relacja
GKS LZS Szymbark 1-6 Polonia Iłowo
13.06.2010
relacja
Zamek II Kurzętnik 0-8 Radomniak Radomno
13.06.2010
relacja
Iskra Smykówko 0-3 Olimpia Kisielice
13.06.2010
relacja
Finishparkiet Mszanowo 4-0 Kormoran Ruszkowo
13.06.2010
relacja
Czarni Rudzienice 10-0 GSZS Rybno
----- GKS II Wikielec --- pauza  

 

 

22 Kolejka

 

 

20.06.2010
relacja
Polonia Iłowo 7-2 Zamek II Kurzętnik
20.06.2010 Radomniak Radomno 2-6 GKS II Wikielec
20.06.2010
relacja
Olimpia Kisielice 6-0 GKS LZS Szymbark
20.06.2010 Kormoran Ruszkowo 3-0 Iskra Smykówko
20.06.2010
relacja
GSZS Rybno 4-2 Finishparkiet Mszanowo
----- Czarni Rudzienice --- pauza  
 

Tabela strzelców
  
Lp Strzelcy Bramki
1 Górzyński Przemysław (Radomniak Radomno) 26
2 Kowalski Piotr (Czarni Rudzienice) 21
- Zagajewski Jarosław (GSZS Rybno/Polonia Iłowo) 21
3 Grzybowski. Tomasz (Kormoran Ruszkowo) 19
4 Marchelek Maciej  (GSZS Rybno) 17
5 Jakubczyk Piotr (Olimpia Kisielice) 16
6 Korzeniak Adam (Olimpia Kisielice) 15
7 Łubek Tomasz  (Olimpia Kisielice) 13
8 Janicki Mateusz  (Polonia Iłowo) 12
- Marchelek Krzysztof (GSZS Rybno) 12
- Kruszyński Łukasz  (Polonia Iłowo) 12
9 Górzyński Dawid (Radomniak Radomno) 9
- Podlaszewski A. (Finishparkiet Mszanowo) 9
10 Puka Marek  (Czarni Rudzienice) 8
- Jakim ( Polonia Iłowo ) 8
11 Michalski Jakub (Wikielec) 7
- Karkut  (Iskra Smykówko) 7
- Szymański Błażej (GKS LZS Szymbark) 7
- Szysler Piotr (Olimpia Kisielice) 7
12 Cichocki Jacek (Radomniak Radomno) 6
- Jobs Rafał  (Zamek II Kurzęnik) 6
- Strzelczyk Kamil (Radomniak Radomno) 6
- Styborski Adrian (Finishparkiet Mszanowo 6
- Jonik Grzegorz (Kormoran Ruszkowo) 6
13 Gross  Piotr (Kormoran Ruszkowo) 5
- Dużyński Piotr (Kormoran Ruszkowo) 5
- Lubnau Tomasz  (Olimpia Kisielice) 5
- Ruszczyk Tomasz (Czarni Rudzienice) 5
- Cabaj Cezary (Radomniak Radomno) 5
- Piotrkowski Andrzej (Polonia Iłowo) 5
- Kopczewski Marek ( GKS II Wikielec) 5
14 Jaworski ( GKS II Wikielec ) 4
- Galiński  (Zamek II Kurzętnik ) 4
- Paturalski Łukasz (Radomniak Radomno) 4
- Szwechowicz Michał (Finishparkiet Mszanowo) 4
- Jaroszewski (Polonia Iłowo) 4
- Wojewoda Tomasz (Czarni Rudzienice) 4
- Kijewski Artur ( GKS II Wikielec ) 4
15 Sontowski Daniel (Iskra Smykówko) 3
- Sontowski Mateusz (Iskra Smykówko) 3
- Cieszyński. R (Iskra Smykówko) 3
- Efczyński Mariusz (Polonia Iłowo) 3
- Ostrowski Patryk ( GKS II Wikielec) 3
- Rykaczewski Karol  (GSZS Rybno) 3
- Leliwa Artur ( GSZS Rybno ) 3
- Świniarski Paweł ( GSZS Rybno ) 3
- Kruszyński Tomasz (Polonia Iłowo) 3
- Furmanek (Zamek II Kurzętnik) 3
16 Skonieczka Radosław (Olimpia Kisielice) 2
- Pruchniewski Andrzej (Zamek II Kurzętnik) 2
- Kazała Sylwester (Olimpia Kisielice) 2
- Werner Kamil (Polonia Iłowo) 2
- Rochewicz (Zamek II Kurzęnik) 2
- Bartkowski ( GKS II Wikielec ) 2
- Bogus Kacper (Kormoran Ruszkowo) 2
- Rak. Łukasz (Kormoran Ruszkowo) 2
- Tadajewski Tomasz (Czarni Rudzienice) 2
- Szczepański Damian ( Czarni Rudzienice ) 2
- Studnik Kazimierz (Zamek II Kurzętnik) 2
- Lech Marcin (Polonia Iłowo) 2
- Mączkowski Michał (GSZS Rybno) 2
- Buczkowski Radosław ( Radomniak Radomno ) 2
- Otręba Jarosław ( GKS II Wikielec ) 2
- Mazurowski Piotr ( GKS II Wikielec ) 2
- Witkowski Mateusz ( GKS II Wikielec ) 2
17 Karski Marcin  (Polonia Iłowo) 1
- Maciejewski Adam  (Czarni Rudzienice) 1
- Zieliński Grzegorz  (Czarni Rudzienice) 1
- Lipiec Przemysław (Olimpia Kisielice) 1
- Krajewski Tomasz (Radomniak Radomno) 1
- Lewandowski Marcin (Kormoran Ruszkowo) 1
- Piotrowicz Krzysztof (LZS Szymbark) 1
- Czarnik Jan (Olimpia Kisielice) 1
- Piechocki (Zamek II Kurzętnik) 1
- Skolmowski. M (Iskra Smykówko) 1
- Sobotka (Iskra Smykówko) 1
- Krzemiński (Iskra Smykówko) 1
- Lasch Łukasz (LZS Szymbark) 1
- Sobczyński Michał (GSZS Rybno) 1
- Karski Kamil (Polonia Iłowo) 1
- Graszk (Zamek II Kurzętnik) 1
- Lewkowicz Damian (Polonia Iłowo) 1
- Wrzecion (Iskra Smykówko) 1
- Tarnecki Jacek (Olimpia Kisielice) 1
- Trelak (GKS LZS Szymbark) 1
- Kryger Radosław (Kormoran Ruszkowo) 1
- Ruczyński Mariusz (GKS LZS Szymbark) 1
- Grzegrzółka Paweł (GKS LZS Szymbark) 1
- Orzeszek Andrzej (Olimpia Kisielice) 1
- Podlaszewski Marcin (Finishparkiet Mszanowo) 1
- Wasilewski Sławomir ( GKS LZS Szymbark 1
- Paczkowski ( GKS II Wikielec ) 1
- Knozowski (Finishparkiet Mszanowo) 1
- Król ( Iskra Smykówko ) 1
- Jakubowski Tomasz ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Laskowski ( Finishparkiet Mszanowo ) 1
- Świątkowski ( Finishparkiet Mszanowo ) 1
- Michałowski ( GKS II Wikielec ) 1
- Lange Piotr ( GKS II Wikielec ) 1
- Sontowski P ( Iskra Smykówko ) 1
- Ewertowski Dawid ( Finishparkiet Mszanowo ) 1
- Dworznikowski ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Borkowski Ireneusz ( GKS LZS Szymbark ) 1
- Dziomba Tomasz ( Radomniak Radomno ) 1
- Wilemski Daniel ( Olimpia Kisielice ) 1
- Kołakowski ( Finishparkiet Mszanowo ) 1
- Malinowski Patryk ( Radomniak Radomno ) 1
- Jankowski Karol ( Czarni Rudzienice ) 1
- Galas Tomasz ( Czarni Rudzienice ) 1
- Osasiuk Krzysztof ( Czarni Rudzienice ) 1
- Czubiński Tomasz ( Czarni Rudzienice ) 1


 

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.