MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 84, wczoraj: 78
ogółem: 740 108

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Sezon 2010-2011

A Klasa

 

 

Lp.   Drużyna Pkt Z R P Bramki
1 Iskra Narzym 47 15 2 3 59-19
2 Olimpia Kisielice 40 12 4 4 43-20
3 Czarni Rudzienice 34 10 4 6 38-33
4 Radomniak Radomno 33 10 3 7 59-37
5 KS Tyrowo 31 9 4 7 37-29
6
GSZS Rybno
26 7 5 8 41-51
7 GKS II Wikielec 25 8 1 11 41-40
8
Kormoran Ruszkowo
23 6 5 9 33-45
9 Zamek II Kurzętnik 20 5 5 10 31-48
10 Iskra Smykówko 17 5 2 13 38-75
11 Finishparkiet Mszanowo 15 4 3 13 25-48

 

1 kolejka

Lp. Data     Wynik    
1 21.08.2010
relacja galeria
Olimpia Kisielice 0:2 Zamek II Kurzętnik
2 21.08.2010
relacja
Czarni Rudzienice 2:2 GSZS Rybno
3 22.08.2010
 
Iskra Narzym 12:1 Iskra Smykówko
4 22.08.2010
relacja
Radomniak Radomno 5:0 Kormoran Ruszkowo
5 22.08.2010
relacja
GKS II Wikielec 4:1 Finishparkiet Mszanowo
6 ----- KS Tyrowo --- pauza  


2 kolejka

Lp. Data     Wynik    
7 29.08.2010
 
GSZS Rybno 2:4 GKS II Wikielec
8 29.08.2010
relacja
Kormoran Ruszkowo 4:5 Czarni Rudzienice
9 29.08.2010
relacja galeria
Olimpia Kisielice 3:0 Iskra Smykówko
10 29.08.2010
 
Zamek II Kurzętnik 1:0 Radomniak Radomno
11 29.08.2010
relacja
KS Tyrowo 2:0 Iskra Narzym
12 ----- Finishparkiet Mszanowo --- pauza  

3 kolejka

Lp. Data     Wynik    

13

04.09.2010
relacja galeria
Olimpia Kisielice 2:1 KS Tyrowo
14 04.09.2010
 
Czarni Rudzienice 2:1 Zamek II Kurzętnik
15 04.09.2010
relacja
Finishparkiet Mszanowo 1:4 GSZS Rybno

16 05.09.2010
relacja
Radomniak Radomno 5:3 Iskra Smykówko
17 05.09.2010
relacja
GKS II Wikielec 4:2 Kormoran Ruszkowo
18 ----- Iskra Narzym --- pauza  

 

4 kolejka

Lp. Data     Wynik    
19 12.09.2010
relacja
Kormoran Ruszkowo 1:0 Finishparkiet Mszanowo
20 12.09.2010
 
Zamek II Kurzętnik 1:0 GKS II Wikielec
21 12.09.2010
 
Iskra Smykówko 1:3 Czarni Rudzienice
22 12.09.2010
 
KS Tyrowo 3:0 Radomniak Radomno
23 12.09.2010
relacja galeria
Iskra Narzym 1:1 Olimpia Kisielice
24 ----- GSZS Rybno --- pauza  

 

5 kolejka

Lp. Data     Wynik    
25 18.09.2010
relacja
Czarni Rudzienice 2:0 KS Tyrowo
26 18.09.2010
relacja
Finishparkiet Mszanowo 1:1 Zamek II Kurzętnik
27 19.09.2010
relacja
GKS II Wikielec 4:2 Iskra Smykówko
28 19.09.2010
 
Radomniak Radomno 0:3Wo. Iskra Narzym
29 19.09.2010
relacja
GSZS Rybno 2:1 Kormoran Ruszkowo
30 ----- Olimpia Kisielice --- pauza  

 

6 kolejka

Lp. Data     Wynik    
31 25.09.2010
relacja galeria
Olimpia Kisielice 2:2 Radomniak Radomno
32 26.09.2010
 
Zamek II Kurzętnik 0:3 GSZS Rybno
33 26.09.2010
relacja
Iskra Smykówko 2:1 Finishparkiet Mszanowo
34 26.09.2010
relacja
KS Tyrowo 4:2 GKS II Wikielec
35 26.09.2010
relacja
Iskra Narzym 0:3 Czarni Rudzienice
36 ----- Kormoran Ruszkowo --- pauza  

 

7 kolejka

Lp. Data     Wynik    
37 2.10.2010
relacja galeria
Czarni Rudzienice 0:3 Olimpia Kisielice
38 2.10.2010
relacja
Finisparkiet Mszanowo 1:2 KS Tyrowo
39 3.10.2010
relacja
GKS II Wikielec 0:1 Iskra Narzym
40 3.10.2010
 
GSZS Rybno 3:3 Iskra Smykówko
41 3.10.2010
 
Kormoran Ruszkowo 0:2 Zamek II Kurzętnik
42 ----- Radomniak Radomno --- pauza  

 

8 kolejka

Lp. Data     Wynik    
43 9.10.2010
relacja galeria
Olimpia Kisielice 1:0 GKS II Wikielec
44 10.10.2010
 
Iskra Smykówko 5:0 Kormoran Ruszkowo
45 10.10.2010
relacja
KS Tyrowo 1:3 GSZS Rybno
46 10.10.2010
relacja
Iskra Narzym 1:0 Finishparkiet Mszanowo
47 10.10.2010
relacja
Radomniak Radomno 4:1 Czarni Rudzienice
48 ----- Zamek II Kurzętnik --- pauza  

 

9 kolejka

Lp. Data     Wynik    
49 16.10.2010
relacja galeria
Finishparkiet Mszanowo 1:3 Olimpia Kisielice
50 17.10.2010
relacja
GKS II Wikielec 0:3Wo. Radomniak Radomno
51 17.10.2010
 
GSZS Rybno 1:3 Iskra Narzym
52 17.10.2010
relacja
Kormoran Ruszkowo 2:2 KS Tyrowo
53 17.10.2010
 
Zamek II Kurzętnik 8:2 Iskra Smykówko
54 ----- Czarni Rudzienice --- pauza  

 

10kolejka

Lp. Data     Wynik    
55 23.10.2010
relacja galeria
Olimpia Kisielice 3:3 GSZS Rybno
56 23.10.2010
 
Czarni Rudzienice 0:4 GKS II Wikielec
57 24.10.2010
relacja
KS Tyrowo 2:0 Zamek II Kurzętnik
58 24.10.2010
 
Iskra Narzym 2:0 Kormoran Ruszkowo
59 24.10.2010
 
Radomniak Radomno 3:0 Finishparkiet Mszanowo
60 ----- Iskra Smykówko --- pauza  

 

11kolejka

Lp. Data     Wynik    
61 30.10.2010
relacja
Finishparkiet Mszanowo 0:1 Czarni Rudzienice
62 30.10.2010
relacja
GSZS Rybno 0:6 Radomniak Radomno
63 30.10.2010
relacja galeria
Kormoran Ruszkowo 0;3Wo. Olimpia Kisielice
64 30.10.2010
 
Zamek II Kurzętnik 1:2 Iskra Narzym
65 30.10.2010
relacja
Iskra Smykówko 1:4 KS Tyrowo
66 ----- GKS II Wikielec --- pauza  

 

12 kolejka

Lp. Data     Wynik    
67 16.04.2011
relacja
Kormoran Ruszkowo 4:3 Radomniak Radomno
68 16.04.2011
relacja
Finishparkiet Mszanowo 3:2 GKS II Wikielec
69 17.04.2011
 
Iskra Smykówko 2:6 Iskra Narzym
70 17.04.2011
relacja
Zamek II Kurzętnik 0:5 Olimpia Kisielice
71 17.04.2011
relacja
GSZS Rybno 2:2 Czarni Rudzienice
72 ----- KS Tyrowo --- pauza  

 

13 kolejka

Lp. Data     Wynik    
73 23.04.2011
relacja
GSZS Rybno 2:1 GKS II Wikielec
74 23.04.2011
 
Czarni Rudzienice 0:1 Kormoran Ruszkowo
75 23.04.2011
relacja
Radomniak Radomno 10:5 Zamek II Kurzętnik
76 23.04.2011
relacja
Iskra Smykówko 2:3 Olimpia Kisielice
77 23.04.2011
relacja
Iskra Narzym 4:2 KS Tyrowo
78 ----- Finishparkiet Mszanowo --- pauza  

 

 

14 kolejka

Lp. Data     Wynik    
79 30.04.2011
 
Kormoran Ruszkowo 3:1 GKS II Wikielec
80 1.05.2011
relacja galeria
KS Tyrowo 1:0 Olimpia Kisielice
81 1.05.2011
 
Iskra Smykówko 3;1 Radomniak Radomno
82 1.05.2011
 
Zamek II Kurzętnik 0:2 Czarni Rudzienice
83 1.05.2011
relacja
GSZS Rybno 2:0 Finishparkiet Mszanowo
84 ----- Iskra Narzym --- pauza  

 

15 kolejka

Lp. Data     Wynik    
85 7.05.2011
relacja
Finishparkiet Mszanowo 1:1 Kormoran ruszkowo
86 7.05.2011
 
Czarni Rudzienice 4:0 Iskra Smykówko
87 8.05.2011
 
GKS II Wikielec 2:2 Zamek II Kurzętnik
88 8.05.2011
relacja
Radomniak Radomno 2:2 KS Tyrowo
89 8.05.2011
relacja galeria
Olimpia Kisielice 1:0 Iskra Narzym
90 ----- GSZS Rybno --- pauza  

 

16 kolejka

Lp. Data     Wynik    
91 14.05.2011
relacja
Kormoran Ruszkowo 3:4 GSZS Rybno
92 15.05.2011
 
Iskra Narzym 3:1 Radomniak Radomno
93 15.05.2011
relacja
KS Tyrowo 0:2 Czarni Rudzienice
94 15.05.2011
 
Iskra Smykówko 3:5 GKS II Wikielec
95 15.05.2011
relacja
Zamek II Kurzętnik 1:4 Finishparkiet Mszanowo
96 ----- Olimpia Kisielice --- pauza  

 

17 kolejka

Lp. Data     Wynik    
97 21.05.2011
relacja galeria
Finishparkiet Mszanowo 4:0 Iskra Smykówko
98 21.05.2011
relacja
Czarni Rudzienice 0:4 Iskra Narzym
99 22.05.2011
relacja
GSZS Rybno 3:3 Zamek II Kurzętnik
100 22.05.2011
relacja
GKS II Wikielec 1:0 KS Tyrowo
101 22.05.2011
relacja galeria
Radomniak Radomno 4:1 Olimpia Kisielice
102 ----- Kormoran Ruszkowo --- pauza  

 

18 kolejka

Lp. Data     Wynik    
103 29.05.2011
relacja galeria
Olimpia Kisielice 0:0 Czarni Rudzienice
104 29.05.2011
relacja
Iskra Narzym 4:2 GKS II Wikielec
105 29.05.2011
relacja
KS Tyrowo 2:2 Finishparkiet Mszanowo
106 29.05.2011
 
Iskra Smykówko 5:3 GSZS Rybno
107 29.05.2011
 
Zamek II Kurzętnik 2:2 Kormoran Ruszkowo
108 ----- Radomniak Radomno --- pauza  

 

19 kolejka

Lp. Data     Wynik    
109 4.06.2011
relacja
Kormoran Ruszkowo 4:0 Iskra Smykówko
110 4.06.2011
relacja
Finishparkiet Mszanowo 0:4 Iskra Narzym
111 4.05.2011
relacja
Czarni Rudzienice 2:2 Radomniak Radomno
112 5.06.2011
relacja
GSZS Rybno 1:2 KS Tyrowo
113 5.06.2011
relacja galeria
GKS II Wikielec 1:2 Olimpia Kisielice
114 ----- Zamek II Kurzętnik --- pauza  

 

20 kolejka

Lp. Data     Wynik    
115 12.06.2011
relacja
Radomniak Radomno 3:1 GKS II Wikielec
116 12.06.2011
relacja galeria
Olimpia Kisielice 7:0 Finishparkiet Mszanowo
117 12.05.2011
relacja
Iskra Narzym 5:1 GSZS Rybno
118 12.06.2011
relacja
KS Tyrowo 2:2 Kormoran Ruszkowo
119 12.06.2011
 
Iskra Smykówko 1:1 Zamek II Kurzętnik
120 ----- Czarni Rudzienice --- pauza  

 

21 kolejka

Lp. Data     Wynik    
121 19.06.2011
 
Zamek II Kurzętnik 0:4 KS Tyrowo
122 19.06.2011
 
Kormoran Ruszkowo 1:1 Iskra Narzym
123 19.05.2011
relacja galeria
GSZS Rybno 0:2 Olimpia Kisielice
124 19.06.2011
relacja
Finishparkiet Mszanowo 3:1 Radomniak Radomno
125 19.06.2011
 
GKS II Wikielec 3:1 Czarni Rudzienice
126 ----- Iskra Smykówko --- pauza  

 

22 kolejka

Lp. Data     Wynik    
127 26.06.2011 Czarni Rudzienice 6:2 Finishparkiet Mszanowo
128 26.06.2011 Radomniak Radomno 4:0 GSZS Rybno
129 26.05.2011 Olimpia Kisielice 1:2 Kormoran Ruszkowo
130 26.06.2011 Iskra Narzym 3:0 Zamek II Kurzętnik
131 26.06.2011 KS Tyrowo 1:2 Iskra Smykówko
132 ----- GKS II Wikielec --- pauza  

 

 

 

Tabela strzelców

 

Lp. Strzelcy Bramki
1 Górzyński Przemysław ( Radomniak Radomno ) 28
2 Kowalski Piotr ( Czarni Rudzienice ) 17
3 Marchelek Marcin ( GSZS Rybno ) 15
- Gutkowski. G ( Iskra Narzym ) 15
4 Różycki Przemysław ( KS Tyrowo ) 11
- Górzyński Dawid ( Radomniak Radomno ) 11
5 Cabaj Cezary ( Radomniak Radomno ) 11
6 Jaworski Adam ( GKS II Wikielec ) 9
7 Sontowski Daniel ( Iskra Smykówko ) 8
- Marchelek Maciej ( GSZS Rybno ) 8
- Karkut Arkadiusz ( Iskra Smykówko ) 8
- Bogus Kacper ( Kormoran Ruszkowo ) 8
- Korzeniak Adam ( Olimpia Kisielice ) 8
- Rutkowski Michał ( KS Tyrowo ) 8
8 Trzeciak Marcin ( Olimpia Kisielice ) 7
9 Otręba Jarosław ( GKS II Wikielec ) 6
- Kamiński Maciej ( Zamek II Kurzętnik ) 6
- Szwechowicz Michał ( Finishparkiet Mszanowo ) 6
- Nadarzyński. T ( Iskra Narzym ) 6
- Dużyński Piotr ( Kormoran Ruszkowo ) 6
10 Świniarski Paweł ( GSZS Rybno ) 5
- Gross Piotr ( Kormoran Ruszkowo ) 5
- Lubnau Tomasz ( Olimpia Kisielice ) 5
- Bęcławski. K ( Iskra Narzym ) 5
- Rawdonis Damian ( KS Tyrowo ) 5
- Jakubczyk Piotr ( Olimpia Kisielice ) 5
11 Rykaczeski Karol ( GSZS Rybno ) 4
- Ruszczyk Tomasz ( Czarni Rudzienice ) 4
- Nadarzyński K ( Iskra Narzym ) 4
- Michalski Jakub ( GKS II Wikielec ) 4
- Król ( Iskra Smykówko ) 4
- Kopczewki Marek ( GKS II Wikielec ) 4
- Cieszyński. M ( Iskra Smykówko ) 4
- Borkowski Rafał ( GKS II Wikielec ) 4
- Grabowski Przemysław(Finishparkiet Mszanowo ) 4
- Martini Jarosław( Czarni Rudzienice ) 4
12 Tarnecki Jacek ( Olimpia Kisielice ) 3
- Orzechowski Paweł ( KS Tyrowo ) 3
- Lubieniecki ( Zamek II Kurzętnik ) 3
- Kołakowski Mateusz ( Finishparkiet Mszanowo ) 3
- Kijewski Artur ( GKS II Wikielec ) 3
- Galiński ( Zamek II Kurzętnik ) 3
- Duński Jarosław ( Czarni Rudzienice ) 3
- Bunkowski Jarosław ( Olimpia Kisielice ) 3
- Tulski ( Iskra Narzym ) 3
- Choma Paweł ( GSZS Rybno ) 3
- Majkowski Tomasz ( Kormoran Ruszkowo ) 3
13 Wrzecion ( Iskra Smykówko ) 2
- Wiśniewski ( Zamek II Kyrzętnik ) 2
- Styborski Adrian ( Finishparkiet Mszanowo ) 2
- Skonieczka Radosław ( Olimpia Kisielice ) 2
- Pasiut Andrzej ( KS Tyrowo ) 2
- Napiórkowski ( Iskra Narzym ) 2
- Mazurowski Piot ( GKS II Wikielec ) 2
- Łukaszewski Kamil ( Olimpia Kisielice ) 2
- Lipowski ( Iskra Narzym ) 2
- Krygier Radosław ( Kormoran Ruszkowo ) 2
- Jadanowski Piotr ( Radomniak Radomno ) 2
- Falczyński Piotr ( KS Tyrowo ) 2
- Chiliński Konrad ( KS Tyrowo ) 2
- Bądkowski Krzysztof ( Czarni Rudzienice ) 2
- Szydłowski ( Iskra Narzym ) 2
- Cegielski ( Iskra Narzym ) 2
- Strzelczyk Kamil ( Radomniak / Czarni ) 2
- Cichocki Jacek ( Radomniak Radomno ) 2
14 Wojsyk Sebastian ( Kormoran Ruszkowo ) 1
- Waszkiewicz ( Iskra Smykówko ) 1
- Wasilewski ( GKS II Wikielec ) 1
- Świniarski Dawid ( GSZS Rybno ) 1
- Świątkowski Henryk ( Finishparkiet Mszanowo ) 1
- Szczęsny ( Iskra Narzym ) 1
- Szczepański Damian ( Czarni rudzienice ) 1
- Studnik Kazimierz ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Sontowski M ( Iskra Smykówko ) 1
- Słupski ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Skolmowski ( Iskra Smykówko ) 1
- Rak Mateusz( Kormoran Ruszkowo ) 1
- Rak Łukasz ( Kormoran Ruszkowo ) 1
- Przechodzki Mariusz ( Kormoran Ruszkowo ) 1
- Paturalski Łukasz ( Radomniak Radomno ) 1
- Ostrowski Patryk ( GKS II Wikielec ) 1
- Osasiuk Krzysztof ( Czarni Rudzienice ) 1
- Ojrzyński ( Iskra Smykówko ) 1
- Marchelek Krzysztof ( GSZS Rybno ) 1
- Łubek Tomasz ( Olimpia Kisielice ) 1
- Lisiewski. M ( Iskra Narzym ) 1
- Lipiński Michał ( Olimpia Kisielice ) 1
- Liberadzki ( Iskra Smykówko ) 1
- Lesiński Rafał ( Finishparkiet Mszanowo ) 1
- Leliwa Artur ( GSZS Rybno ) 1
- Lejmanowicz Krzysztof ( Olimpia Kisilice ) 1
- Lange Piotr ( GKS II Wikielec ) 1
- Kwaśigroch Krzysztof ( GKS II Wikielec ) 1
- Krzynowski ( Iskra Narzym ) 1
- Krawiecki Mateusz ( Finishparkiet Mszanowo ) 1
- Konewka Marcin ( Olimpia Kisielice ) 1
- Kołodziński ( Iskra Smykówko ) 1
- Jobs Rafał ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Jendraszek Dawid ( GSZS Rybno ) 1
- Jaworski Kazimierz ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Jankowski Karol ( Czarni Rudzienice ) 1
- Ignatiuk Mariusz ( KS Tyrowo ) 1
- Harmaciński Mateusz ( Czarni Rudzienice ) 1
- Gutkowski. W ( Iskra Narzym ) 1
- Grochalski Krzysztof ( KS Tyrowo ) 1
- Gliszczyński Tomasz( KS Tyrowo ) 1
- Gliszczyński Edward( KS Tyrowo ) 1
- Gierwatowski. C ( Iskra Narzym ) 1
- Furmanek ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Dzwonkowski Michał ( GSZS Rybno ) 1
- Dworznikowski ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Derkowski ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Dąbrowski Krzysztof ( GSZS Rybno ) 1
- Chrapiński ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Brodziński ( Iskra Smykówko ) 1
- Wróblewski Michał ( Olimpia Kisielice ) 1
- Piechocki. M ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Ziółkowski. A ( Iskra Smykówko ) 1
- Stępka ( Kormoran Ruszkowo ) 1
- Szatkowski ( Kormoran Ruszkowo ) 1
- Cieszyński Damian ( Finishparkiet Mszanowo ) 1
- Podlaszewski Andrzej ( Finishparkiet Mszanowo ) 1
- Kocyła ( Czarni rudzienice ) 1
- Buczkowski ( Finishparkiet Mszanowo ) 1
- Malinowski Patryk ( Radomniak Radomno ) 1
- Szczepański ( Iskra Narzym )

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.