MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

08

07-2020

środa

09

07-2020

czwartek

10

07-2020

piątek

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 22, wczoraj: 107
ogółem: 716 060

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Sezon 2007-2008

 

 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Susz 26 71 23 2 1 98-14 13 0 0 55-5 10 2 1 43-9            
2.  Wel Lidzbark 26 59 19 2 5 79-25 11 2 0 45-10 8 0 5 34-15            
3.  Grunwald Gierzwałd 26 58 18 4 4 75-25 11 2 0 40-8 7 2 4 35-17            
4.  Polonia Iłowo 26 54 16 6 4 66-34 10 2 1 44-18 6 4 3 22-16            
5.  Kormoran Ruszkowo 26 47 16 2 8 60-40 11 1 1 44-12 5 1 7 24-28            
6.  Czarni Rudzienice 26 37 11 7 8 49-46 7 2 4 31-18 4 5 4 19-28            
7.  Olimpia Kisielice 26 36 10 6 10 69-59 6 1 6 39-29 4 5 4 30-30            
8.  Zamek II Kurzętnik 26 34 10 4 12 45-56 6 3 4 26-23 4 1 8 19-33            
9.  GSZS Rybno 26 29 9 2 15 41-58 6 2 5 22-20 3 0 10 19-38            
10.  Iskra Smykówko 26 27 8 3 15 48-75 6 1 6 34-36 2 2 9 14-39            
11.  GKS II Wikielec 26 21 6 3 17 27-60 4 3 6 20-25 2 0 11 7-35            
12.  GKS LZS Szymbark 26 20 7 2 17 33-59 5 2 6 23-24 2 0 11 13-36            
13.  Vel Dąbrówno 26 19 6 1 19 32-96 3 1 9 16-38 3 0 10 16-58            
14.  Mewa Smykowo 26 3 1 0 25 10-96 1 0 12 4-35 0 0 13 6-61            
Mewa Smykowo wycofała się po rundzie jesiennej.
Kolejka 1 - 18-19 sierpnia
Unia Susz 5-0 GKS LZS Szymbark  
Mewa Smykowo 1-2 Czarni Rudzienice  
GSZS Rybno 1-0 Iskra Smykówko  
Olimpia Kisielice 5-0 Vel Dąbrówno  
Zamek II Kurzętnik 5-0 GKS II Wikielec  
Grunwald Gierzwałd 3-2 Kormoran Ruszkowo  
Polonia Iłowo 3-2 Wel Lidzbark  
Kolejka 2 - 25-26 sierpnia
GKS LZS Szymbark 2-2 Polonia Iłowo  
Kormoran Ruszkowo 2-1 Wel Lidzbark  
GKS II Wikielec 1-1 Grunwald Gierzwałd  
Vel Dąbrówno 3-6 Zamek II Kurzętnik  
Iskra Smykówko 2-2 Olimpia Kisielice  
Czarni Rudzienice 3-1 GSZS Rybno  
Unia Susz 8-0 Mewa Smykowo  
Kolejka 3 - 1-2 września
Mewa Smykowo 0-3 GKS LZS Szymbark  
(wo)
na boisku 4-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GSZS Rybno 1-4 Unia Susz  
Olimpia Kisielice 2-3 Czarni Rudzienice  
Zamek II Kurzętnik 3-1 Iskra Smykówko  
Grunwald Gierzwałd 3-0 Vel Dąbrówno  
Wel Lidzbark 2-0 GKS II Wikielec  
Polonia Iłowo 3-2 Kormoran Ruszkowo  
Kolejka 4 - 8-9 września
GKS LZS Szymbark 0-4 Kormoran Ruszkowo  
GKS II Wikielec 0-2 Polonia Iłowo  
Vel Dąbrówno 0-2 Wel Lidzbark  
Iskra Smykówko 1-2 Grunwald Gierzwałd  
Czarni Rudzienice 1-1 Zamek II Kurzętnik  
Unia Susz 6-2 Olimpia Kisielice  
Mewa Smykowo 1-0 GSZS Rybno  
Kolejka 5 - 12 września
GSZS Rybno 1-3 GKS LZS Szymbark  
Olimpia Kisielice 5-2 Mewa Smykowo  
Zamek II Kurzętnik 1-1 Unia Susz  
Grunwald Gierzwałd 2-2 Czarni Rudzienice  
Wel Lidzbark 5-2 Iskra Smykówko  
Polonia Iłowo 6-3 Vel Dąbrówno  
Kormoran Ruszkowo 3-0 GKS II Wikielec  
Kolejka 6 - 15-16 września
GKS LZS Szymbark 6-0 GKS II Wikielec  
Vel Dąbrówno 2-1 Kormoran Ruszkowo  
Iskra Smykówko 1-2 Polonia Iłowo  
Czarni Rudzienice 0-3 Wel Lidzbark  
Unia Susz 3-1 Grunwald Gierzwałd  
Mewa Smykowo 1-3 Zamek II Kurzętnik  
GSZS Rybno 1-1 Olimpia Kisielice  
Kolejka 7 - 22-23 września
Olimpia Kisielice 3-2 GKS LZS Szymbark  
Zamek II Kurzętnik 2-0 GSZS Rybno  
Grunwald Gierzwałd 8-1 Mewa Smykowo  
Wel Lidzbark 3-2 Unia Susz  
Polonia Iłowo 1-1 Czarni Rudzienice  
Kormoran Ruszkowo 3-0 Iskra Smykówko  
GKS II Wikielec 1-2 Vel Dąbrówno  
Kolejka 8 - 29-30 września
GKS LZS Szymbark 3-0 Vel Dąbrówno  
Iskra Smykówko 3-0 GKS II Wikielec  
Czarni Rudzienice 6-1 Kormoran Ruszkowo  
Unia Susz 4-0 Polonia Iłowo  
Mewa Smykowo 0-3 Wel Lidzbark  
(wo)
na boisku 1-0
GSZS Rybno 2-3 Grunwald Gierzwałd  
Olimpia Kisielice 0-1 Zamek II Kurzętnik  
Kolejka 9 - 6-7 października
Zamek II Kurzętnik 3-0 GKS LZS Szymbark  
Grunwald Gierzwałd 4-0 Olimpia Kisielice  
Wel Lidzbark 5-2 GSZS Rybno  
Polonia Iłowo 9-0 Mewa Smykowo  
Kormoran Ruszkowo 0-3 Unia Susz  
(wo)
na boisku 3-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS II Wikielec 2-2 Czarni Rudzienice  
Vel Dąbrówno 1-1 Iskra Smykówko  
Kolejka 10 - 13-14 października
GKS LZS Szymbark 1-2 Iskra Smykówko  
Czarni Rudzienice 5-0 Vel Dąbrówno  
Unia Susz 1-0 GKS II Wikielec  
Mewa Smykowo 1-3 Kormoran Ruszkowo  
GSZS Rybno 1-1 Polonia Iłowo  
Olimpia Kisielice 1-7 Wel Lidzbark  
Zamek II Kurzętnik 0-3 Grunwald Gierzwałd  
Kolejka 11 - 20-21 października
Grunwald Gierzwałd 3-1 GKS LZS Szymbark  
Wel Lidzbark 2-0 Zamek II Kurzętnik  
Polonia Iłowo 3-2 Olimpia Kisielice  
Kormoran Ruszkowo 9-2 GSZS Rybno  
GKS II Wikielec 3-2 Mewa Smykowo  
Vel Dąbrówno 0-7 Unia Susz  
Iskra Smykówko 1-4 Czarni Rudzienice  
Kolejka 12 - 27-28 października
GKS LZS Szymbark 2-2 Czarni Rudzienice  
Unia Susz 6-1 Iskra Smykówko  
Mewa Smykowo 0-3 Vel Dąbrówno  
(wo)
na boisku 2-4
GSZS Rybno 2-0 GKS II Wikielec  
Olimpia Kisielice 2-3 Kormoran Ruszkowo  
Zamek II Kurzętnik 0-3 Polonia Iłowo  
Grunwald Gierzwałd 1-0 Wel Lidzbark  
Kolejka 13 - 4 listopada
Wel Lidzbark 2-0 GKS LZS Szymbark  
Polonia Iłowo 1-1 Grunwald Gierzwałd  
Kormoran Ruszkowo 3-2 Zamek II Kurzętnik  
GKS II Wikielec 1-1 Olimpia Kisielice  
Vel Dąbrówno 1-3 GSZS Rybno  
Iskra Smykówko 7-1 Mewa Smykowo  
Czarni Rudzienice 1-2 Unia Susz  
Kolejka 14 - 29-30 marca
Wel Lidzbark 0-0 Polonia Iłowo  
GKS LZS Szymbark 0-2 Unia Susz  
Czarni Rudzienice 3-0 Mewa Smykowo  
(wo)
Iskra Smykówko 2-3 GSZS Rybno  
Vel Dąbrówno 2-4 Olimpia Kisielice  
GKS II Wikielec 1-2 Zamek II Kurzętnik  
Kormoran Ruszkowo 2-1 Grunwald Gierzwałd  
Kolejka 15 - 5-6 kwietnia
Polonia Iłowo 5-0 GKS LZS Szymbark  
Wel Lidzbark 1-0 Kormoran Ruszkowo  
Grunwald Gierzwałd 5-1 GKS II Wikielec  
Zamek II Kurzętnik 5-1 Vel Dąbrówno  
Olimpia Kisielice 9-0 Iskra Smykówko  
GSZS Rybno 3-1 Czarni Rudzienice  
Mewa Smykowo 0-3 Unia Susz  
(wo)
Kolejka 16 - 12-13 kwietnia
GKS LZS Szymbark 3-0 Mewa Smykowo  
(wo)
Unia Susz 2-1 GSZS Rybno  
Czarni Rudzienice 6-2 Olimpia Kisielice  
Iskra Smykówko 3-1 Zamek II Kurzętnik  
Vel Dąbrówno 0-7 Grunwald Gierzwałd  
GKS II Wikielec 1-4 Wel Lidzbark  
Kormoran Ruszkowo 2-1 Polonia Iłowo  
Kolejka 17 - 19-20 kwietnia
Kormoran Ruszkowo 3-1 GKS LZS Szymbark  
Polonia Iłowo 4-0 GKS II Wikielec  
Wel Lidzbark 15-0 Vel Dąbrówno  
Grunwald Gierzwałd 1-0 Iskra Smykówko  
Zamek II Kurzętnik 0-0 Czarni Rudzienice  
Olimpia Kisielice 0-2 Unia Susz  
GSZS Rybno 3-0 Mewa Smykowo  
(wo)
Kolejka 18 - 26-27 kwietnia
GKS LZS Szymbark 2-1 GSZS Rybno  
Mewa Smykowo 0-3 Olimpia Kisielice  
(wo)
Unia Susz 8-0 Zamek II Kurzętnik  
Czarni Rudzienice 0-3 Grunwald Gierzwałd  
Iskra Smykówko 1-5 Wel Lidzbark  
Vel Dąbrówno 0-2 Polonia Iłowo  
GKS II Wikielec 0-3 Kormoran Ruszkowo  
Kolejka 19 - 1 maja
GKS II Wikielec 2-0 GKS LZS Szymbark  
Kormoran Ruszkowo 5-0 Vel Dąbrówno  
Polonia Iłowo 5-1 Iskra Smykówko  
Wel Lidzbark 2-0 Czarni Rudzienice  
Grunwald Gierzwałd 0-0 Unia Susz  
Zamek II Kurzętnik 3-0 Mewa Smykowo  
(wo)
Olimpia Kisielice 3-4 GSZS Rybno 30 kwietnia
Kolejka 20 - 3-4 maja
GKS LZS Szymbark 0-1 Olimpia Kisielice  
GSZS Rybno 3-1 Zamek II Kurzętnik  
Mewa Smykowo 0-3 Grunwald Gierzwałd  
(wo)
Unia Susz 2-0 Wel Lidzbark 22 maja, 15:00
Czarni Rudzienice 1-4 Polonia Iłowo  
Iskra Smykówko 3-0 Kormoran Ruszkowo  
Vel Dąbrówno 0-1 GKS II Wikielec  
Kolejka 21 - 10-11 maja
Vel Dąbrówno 3-2 GKS LZS Szymbark  
GKS II Wikielec 3-2 Iskra Smykówko  
Kormoran Ruszkowo 8-0 Czarni Rudzienice  
(wo)
Kormoranowi nie zalicza się punktów i bramek
Polonia Iłowo 0-4 Unia Susz  
Wel Lidzbark 3-0 Mewa Smykowo  
(wo)
Grunwald Gierzwałd 3-0 GSZS Rybno  
Zamek II Kurzętnik 1-8 Olimpia Kisielice  
Kolejka 22 - 17-18 maja
GKS LZS Szymbark 3-1 Zamek II Kurzętnik  
(wo)
GKS-owi LZS-owi nie zalicza się punktów i bramek
Olimpia Kisielice 5-2 Grunwald Gierzwałd  
GSZS Rybno 2-1 Wel Lidzbark  
Mewa Smykowo 0-3 Polonia Iłowo  
(wo)
Unia Susz 4-0 Kormoran Ruszkowo  
Czarni Rudzienice 1-0 GKS II Wikielec  
(wo)
Czarnym nie zalicza się punktów i bramek
Iskra Smykówko 6-5 Vel Dąbrówno  
Kolejka 23 - 24-25 maja
Iskra Smykówko 3-1 GKS LZS Szymbark  
Vel Dąbrówno 1-2 Czarni Rudzienice  
GKS II Wikielec 2-3 Unia Susz  
Kormoran Ruszkowo 3-0 Mewa Smykowo  
(wo)
Polonia Iłowo 2-1 GSZS Rybno  
Wel Lidzbark 3-3 Olimpia Kisielice  
Grunwald Gierzwałd 3-0 Zamek II Kurzętnik  
(wo)
Goście nie dojechali
Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca
GKS LZS Szymbark 0-7 Grunwald Gierzwałd  
Zamek II Kurzętnik 1-4 Wel Lidzbark  
Olimpia Kisielice 1-1 Polonia Iłowo  
GSZS Rybno 1-3 Kormoran Ruszkowo  
Mewa Smykowo 0-3 GKS II Wikielec  
(wo)
Unia Susz 3-0 Vel Dąbrówno  
(wo)
Czarni Rudzienice 1-1 Iskra Smykówko  
Kolejka 25 - 8 czerwca
Czarni Rudzienice 3-0 GKS LZS Szymbark  
Iskra Smykówko 1-10 Unia Susz  
Vel Dąbrówno 3-0 Mewa Smykowo  
(wo)
GKS II Wikielec 3-1 GSZS Rybno  
Kormoran Ruszkowo 1-1 Olimpia Kisielice  
Polonia Iłowo 2-1 Zamek II Kurzętnik  
Wel Lidzbark 2-1 Grunwald Gierzwałd  

Kolejka 26 - 15 czerwca
GKS LZS Szymbark 1-2 Wel Lidzbark  
Grunwald Gierzwałd 4-1 Polonia Iłowo  
Zamek II Kurzętnik 2-2 Kormoran Ruszkowo  
Olimpia Kisielice 3-2 GKS II Wikielec  
GSZS Rybno 1-2 Vel Dąbrówno  
Mewa Smykowo 0-3 Iskra Smykówko  
(wo)
Unia Susz 3-0 Czarni Rudzienice  
(wo)
Goście nie przyjechali

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.