MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

08

07-2020

środa

09

07-2020

czwartek

10

07-2020

piątek

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 21, wczoraj: 107
ogółem: 716 059

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Sezon 2006-2007

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Osa Ząbrowo 26 57 18 3 5 56-28 11 1 1 37-11 7 2 4 19-17            
2.  Olimpia Kisielice 26 56 18 2 6 83-39 12 1 0 58-14 6 1 6 25-25            
3.  Kormoran Ruszkowo 26 54 16 6 4 72-34 10 1 2 42-14 6 5 2 30-20            
4.  Zamek II Kurzętnik 26 47 13 8 5 57-34 8 4 1 31-12 5 4 4 26-22            
5.  Grunwald Gierzwałd 26 46 13 7 6 56-35 9 2 2 35-12 4 5 4 21-23            
6.  Wel Lidzbark 26 45 13 6 7 52-26 9 1 3 31-10 4 5 4 21-16            
7.  Tessa Tuszewo 26 41 12 5 9 65-48 8 1 4 43-26 4 4 5 22-22            
8.  Polonia Iłowo 26 38 12 2 12 56-43 8 2 3 28-11 4 0 9 28-32            
9.  Vel Dąbrówno 26 30 8 6 12 42-61 5 4 4 23-18 3 2 8 19-43 2 4 1 1 0 2-1
10.  GKS II Wikielec 26 30 8 6 12 42-49 6 5 2 27-19 2 1 10 15-30 2 1 0 1 1 1-2
11.  Iskra Smykówko 26 24 7 3 16 38-63 4 2 7 24-27 3 1 9 14-36            
12.  Czarni Rudzienice 26 20 5 5 16 33-66 4 3 6 22-25 1 2 10 11-41            
13.  GKS LZS Iława 26 16 5 2 19 46-106 3 2 8 23-35 2 0 11 23-71            
14.  Drwęca Samborowo 26 8 1 5 20 28-94 0 4 9 20-48 1 1 11 8-46            
GKS LZS Iława został ukarany odjęciem 1 pkt. zdobytego w meczu 2. kolejki przeciwko Grunwaldowi Gierzwałd.
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
Zamek II Kurzętnik 1-1 Iskra Smykówko  
Vel Dąbrówno 1-0 GKS II Wikielec  
Czarni Rudzienice 0-3 Drwęca Samborowo  
Tessa Tuszewo 8-2 GKS LZS Iława  
Grunwald Gierzwałd 1-1 Wel Lidzbark  
Kormoran Ruszkowo 5-0 Olimpia Kisielice  
Polonia Iłowo 1-3 Osa Ząbrowo 23 sierpnia
Kolejka 2 - 19-20 sierpnia
Iskra Smykówko 2-1 Osa Ząbrowo  
Olimpia Kisielice 3-1 Polonia Iłowo  
Wel Lidzbark 2-0 Kormoran Ruszkowo  
GKS LZS Iława 2-2 Grunwald Gierzwałd  
GKS LZS Iława został ukarany odjęciem 1 pkt. zdobytego w tym meczu
Drwęca Samborowo 0-9 Tessa Tuszewo  
GKS II Wikielec 1-0 Czarni Rudzienice  
Zamek II Kurzętnik 5-3 Vel Dąbrówno  
Kolejka 3 - 26-27 sierpnia
Vel Dąbrówno 3-1 Iskra Smykówko  
Czarni Rudzienice 2-2 Zamek II Kurzętnik  
Tessa Tuszewo 3-0 GKS II Wikielec  
Grunwald Gierzwałd 3-1 Drwęca Samborowo  
Kormoran Ruszkowo 8-4 GKS LZS Iława  
Polonia Iłowo 1-1 Wel Lidzbark  
Osa Ząbrowo 2-1 Olimpia Kisielice  
Kolejka 4 - 2-3 września
Iskra Smykówko 2-1 Olimpia Kisielice  
Wel Lidzbark 0-1 Osa Ząbrowo  
GKS LZS Iława 2-6 Polonia Iłowo  
Drwęca Samborowo 1-5 Kormoran Ruszkowo  
GKS II Wikielec 1-1 Grunwald Gierzwałd  
Zamek II Kurzętnik 1-3 Tessa Tuszewo  
Vel Dąbrówno 0-0 Czarni Rudzienice  
Kolejka 5 - 6 września
Czarni Rudzienice 3-4 Iskra Smykówko  
Tessa Tuszewo 3-2 Vel Dąbrówno  
Grunwald Gierzwałd 2-1 Zamek II Kurzętnik  
Kormoran Ruszkowo 4-2 GKS II Wikielec  
Polonia Iłowo 3-0 Drwęca Samborowo  
Osa Ząbrowo 6-1 GKS LZS Iława  
Olimpia Kisielice 3-0 Wel Lidzbark  
Kolejka 6 - 9-10 września
Iskra Smykówko 0-0 Wel Lidzbark  
GKS LZS Iława 2-4 Olimpia Kisielice  
Drwęca Samborowo 1-2 Osa Ząbrowo  
GKS II Wikielec 4-1 Polonia Iłowo  
Zamek II Kurzętnik 0-0 Kormoran Ruszkowo  
Vel Dąbrówno 1-1 Grunwald Gierzwałd  
Czarni Rudzienice 2-2 Tessa Tuszewo  
Kolejka 7 - 16-17 września
Tessa Tuszewo 9-0 Iskra Smykówko  
Grunwald Gierzwałd 5-0 Czarni Rudzienice  
Kormoran Ruszkowo 4-1 Vel Dąbrówno  
Polonia Iłowo 3-0 Zamek II Kurzętnik  
(wo)
na boisku 1-1
Osa Ząbrowo 4-1 GKS II Wikielec  
Olimpia Kisielice 5-0 Drwęca Samborowo  
Wel Lidzbark 4-0 GKS LZS Iława  
Kolejka 8 - 23-24 września
Iskra Smykówko 2-3 GKS LZS Iława  
Drwęca Samborowo 4-4 Wel Lidzbark  
GKS II Wikielec 1-0 Olimpia Kisielice  
Zamek II Kurzętnik 1-0 Osa Ząbrowo  
Vel Dąbrówno 2-1 Polonia Iłowo  
Czarni Rudzienice 0-1 Kormoran Ruszkowo  
Tessa Tuszewo 3-4 Grunwald Gierzwałd  
Kolejka 9 - 30 września-1 października
Grunwald Gierzwałd 2-0 Iskra Smykówko  
Kormoran Ruszkowo 1-1 Tessa Tuszewo  
Polonia Iłowo 4-0 Czarni Rudzienice  
Osa Ząbrowo 0-2 Vel Dąbrówno  
Olimpia Kisielice 3-3 Zamek II Kurzętnik  
Wel Lidzbark 4-1 GKS II Wikielec  
GKS LZS Iława 5-0 Drwęca Samborowo  
Kolejka 10 - 7-8 października
Iskra Smykówko 5-1 Drwęca Samborowo  
GKS II Wikielec 6-1 GKS LZS Iława  
Zamek II Kurzętnik 1-0 Wel Lidzbark  
Vel Dąbrówno 1-3 Olimpia Kisielice  
Czarni Rudzienice 1-2 Osa Ząbrowo  
Tessa Tuszewo 4-2 Polonia Iłowo  
Grunwald Gierzwałd 4-4 Kormoran Ruszkowo  
Kolejka 11 - 14-15 października
Kormoran Ruszkowo 2-0 Iskra Smykówko  
Polonia Iłowo 1-2 Grunwald Gierzwałd  
Osa Ząbrowo 2-0 Tessa Tuszewo  
Olimpia Kisielice 5-1 Czarni Rudzienice  
Wel Lidzbark 2-1 Vel Dąbrówno  
GKS LZS Iława 2-3 Zamek II Kurzętnik  
Drwęca Samborowo 0-0 GKS II Wikielec  
Kolejka 12 - 22 października
Iskra Smykówko 0-2 GKS II Wikielec  
Zamek II Kurzętnik 2-2 Drwęca Samborowo  
Vel Dąbrówno 8-1 GKS LZS Iława  
Czarni Rudzienice 1-1 Wel Lidzbark  
Tessa Tuszewo 2-2 Olimpia Kisielice  
Grunwald Gierzwałd 0-1 Osa Ząbrowo  
Kormoran Ruszkowo 4-2 Polonia Iłowo  
Kolejka 13 - 28-29 października
Polonia Iłowo 3-0 Iskra Smykówko  
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Osa Ząbrowo 2-2 Kormoran Ruszkowo  
Olimpia Kisielice 2-1 Grunwald Gierzwałd  
Wel Lidzbark 2-0 Tessa Tuszewo  
GKS LZS Iława 0-3 Czarni Rudzienice  
(wo)
na boisku 2-0
Drwęca Samborowo 1-1 Vel Dąbrówno  
GKS II Wikielec 2-1 Zamek II Kurzętnik  
Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia
Iskra Smykówko 2-3 Zamek II Kurzętnik  
GKS II Wikielec 1-1 Vel Dąbrówno  
Drwęca Samborowo 1-1 Czarni Rudzienice  
GKS LZS Iława 1-4 Tessa Tuszewo  
Wel Lidzbark 1-2 Grunwald Gierzwałd  
Olimpia Kisielice 4-2 Kormoran Ruszkowo  
Osa Ząbrowo 2-1 Polonia Iłowo  
Kolejka 15 - 6-7 kwietnia
Osa Ząbrowo 2-0 Iskra Smykówko  
Polonia Iłowo 0-2 Olimpia Kisielice  
Kormoran Ruszkowo 0-1 Wel Lidzbark  
Grunwald Gierzwałd 6-1 GKS LZS Iława  
Tessa Tuszewo 3-1 Drwęca Samborowo  
Czarni Rudzienice 0-4 GKS II Wikielec  
Vel Dąbrówno 0-0 Zamek II Kurzętnik  
Kolejka 16 - 14-15 kwietnia
Iskra Smykówko 1-2 Vel Dąbrówno  
Zamek II Kurzętnik 4-0 Czarni Rudzienice  
GKS II Wikielec 1-1 Tessa Tuszewo  
Drwęca Samborowo 2-4 Grunwald Gierzwałd  
GKS LZS Iława 0-1 Kormoran Ruszkowo  
Wel Lidzbark 1-0 Polonia Iłowo  
Olimpia Kisielice 2-1 Osa Ząbrowo  
Kolejka 17 - 21-22 kwietnia
Olimpia Kisielice 4-1 Iskra Smykówko  
Osa Ząbrowo 1-0 Wel Lidzbark  
Polonia Iłowo 3-1 GKS LZS Iława  
Kormoran Ruszkowo 3-0 Drwęca Samborowo  
(wo)
Grunwald Gierzwałd 3-0 GKS II Wikielec  
Tessa Tuszewo 1-3 Zamek II Kurzętnik  
Czarni Rudzienice 4-0 Vel Dąbrówno  
Kolejka 18 - 28-29 kwietnia
Iskra Smykówko 5-2 Czarni Rudzienice  
Vel Dąbrówno 1-1 Tessa Tuszewo  
Zamek II Kurzętnik 0-0 Grunwald Gierzwałd  
GKS II Wikielec 4-4 Kormoran Ruszkowo  
Drwęca Samborowo 0-4 Polonia Iłowo  
GKS LZS Iława 1-1 Osa Ząbrowo  
Wel Lidzbark 3-4 Olimpia Kisielice  
Kolejka 19 - 3 maja
Wel Lidzbark 2-0 Iskra Smykówko  
Olimpia Kisielice 6-1 GKS LZS Iława  
Osa Ząbrowo 4-0 Drwęca Samborowo  
Polonia Iłowo 1-0 GKS II Wikielec  
Kormoran Ruszkowo 0-2 Zamek II Kurzętnik  
Grunwald Gierzwałd 4-0 Vel Dąbrówno  
Tessa Tuszewo 5-2 Czarni Rudzienice  
Kolejka 20 - 5-6 maja
Iskra Smykówko 0-1 Tessa Tuszewo  
Czarni Rudzienice 1-0 Grunwald Gierzwałd  
Vel Dąbrówno 1-3 Kormoran Ruszkowo  
Zamek II Kurzętnik 5-1 Polonia Iłowo  
GKS II Wikielec 2-2 Osa Ząbrowo  
Drwęca Samborowo 1-2 Olimpia Kisielice  
GKS LZS Iława 1-5 Wel Lidzbark  
Kolejka 21 - 12-13 maja
GKS LZS Iława 2-0 Iskra Smykówko  
Wel Lidzbark 8-0 Drwęca Samborowo  
Olimpia Kisielice 3-2 GKS II Wikielec  
Osa Ząbrowo 3-1 Zamek II Kurzętnik  
Polonia Iłowo 4-1 Vel Dąbrówno  
Kormoran Ruszkowo 3-0 Czarni Rudzienice  
Grunwald Gierzwałd 2-0 Tessa Tuszewo  
Kolejka 22 - 19-20 maja
Iskra Smykówko 2-2 Grunwald Gierzwałd  
Tessa Tuszewo 0-5 Kormoran Ruszkowo  
Czarni Rudzienice 2-0 Polonia Iłowo  
Vel Dąbrówno 1-2 Osa Ząbrowo  
Zamek II Kurzętnik 4-0 Olimpia Kisielice  
GKS II Wikielec 0-3 Wel Lidzbark  
(wo)
Na boisku 5:2 dla GKS Wikielec II. W drużynie z Wikielca grał nieuprawniony zawodnik
Drwęca Samborowo 5-6 GKS LZS Iława  
Kolejka 23 - 26-27 maja
Drwęca Samborowo 2-3 Iskra Smykówko  
GKS LZS Iława 3-2 GKS II Wikielec  
Wel Lidzbark 0-0 Zamek II Kurzętnik  
Olimpia Kisielice 12-1 Vel Dąbrówno  
Osa Ząbrowo 6-1 Czarni Rudzienice  
Polonia Iłowo 3-0 Tessa Tuszewo  
Kormoran Ruszkowo 4-1 Grunwald Gierzwałd  
Kolejka 24 - 2-3 czerwca
Iskra Smykówko 1-2 Kormoran Ruszkowo  
Grunwald Gierzwałd 1-2 Polonia Iłowo  
Tessa Tuszewo 1-3 Osa Ząbrowo  
Czarni Rudzienice 0-5 Olimpia Kisielice  
Vel Dąbrówno 2-5 Wel Lidzbark  
Zamek II Kurzętnik 3-1 GKS LZS Iława  
GKS II Wikielec 3-0 Drwęca Samborowo  
(wo)
Kolejka 25 - 10 czerwca
GKS II Wikielec 1-4 Iskra Smykówko  
Drwęca Samborowo 2-7 Zamek II Kurzętnik  
GKS LZS Iława 2-4 Vel Dąbrówno  
Wel Lidzbark 2-1 Czarni Rudzienice  
Olimpia Kisielice 6-0 Tessa Tuszewo  
Osa Ząbrowo 3-1 Grunwald Gierzwałd  
Polonia Iłowo 1-1 Kormoran Ruszkowo  

Kolejka 26 - 17 czerwca
Iskra Smykówko 2-7 Polonia Iłowo  
Kormoran Ruszkowo 4-0 Osa Ząbrowo  
Grunwald Gierzwałd 2-1 Olimpia Kisielice  
Tessa Tuszewo 1-0 Wel Lidzbark  
Czarni Rudzienice 6-1 GKS LZS Iława  
Vel Dąbrówno 2-0 Drwęca Samborowo  
Zamek II Kurzętnik 4-1 GKS II Wikielec

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.