MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 91, wczoraj: 78
ogółem: 740 115

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Sezon 2005-2006

 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Janowiec Kościelny 26 60 19 3 4 69-29 12 0 1 44-11 7 3 3 25-18            
2.  Tessa Tuszewo 26 54 16 6 4 72-43 11 1 1 50-23 5 5 3 22-20            
3.  Grunwald Gierzwałd 26 50 16 2 8 76-43 10 0 3 48-20 6 2 5 28-23 2 6 2 0 0 7-5
4.  Kormoran Ruszkowo 26 50 15 5 6 57-31 9 2 2 34-12 6 3 4 23-19 2 0 0 0 2 5-7
5.  Polonia Iłowo 25 44 12 8 5 49-28 8 5 0 28-7 4 3 5 21-21            
6.  Osa Ząbrowo 26 41 11 8 7 39-33 6 4 3 19-13 5 4 4 20-20            
7.  Olimpia Kisielice 26 38 11 5 10 48-44 7 3 3 30-15 4 2 7 18-29            
8.  Wel Lidzbark 26 33 10 3 13 45-42 8 1 4 29-17 2 2 9 16-25            
9.  Rezerwat Karaś 26 28 8 4 14 32-44 6 2 5 23-19 2 2 9 9-25            
10.  GKS LZS Iława 26 26 8 2 16 35-69 5 1 7 17-23 3 1 9 18-46 2 3 1 0 1 7-6
11.  Drwęca Samborowo 26 26 8 2 16 35-54 6 1 6 22-22 2 1 10 13-32 2 3 1 0 1 6-7
12.  Kormoran Zwierzewo 25 25 6 7 12 28-44 3 6 3 12-13 3 1 9 16-31            
13.  Iskra Smykówko 26 24 7 6 13 55-70 6 4 3 38-30 1 2 10 17-40            
14.  Jordan Kazanice 26 9 2 3 21 29-95 2 2 9 17-33 0 1 12 12-62            
Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
Osa Ząbrowo 3-0 Iskra Smykówko 14 sierpnia, 14:00
Rezerwat Karaś 1-2 GKS LZS Iława 14 sierpnia, 14:00
Olimpia Kisielice 1-2 Drwęca Samborowo 14 sierpnia, 16:00
Grunwald Gierzwałd 4-1 Wel Lidzbark 14 sierpnia, 16:00
Tessa Tuszewo 4-2 Kormoran Ruszkowo 14 sierpnia, 14:00
Polonia Iłowo 9-0 Jordan Kazanice 13 sierpnia, 17:00
Kormoran Zwierzewo 1-1 Orzeł Janowiec Kościelny 14 sierpnia, 14:00
Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
Iskra Smykówko 4-2 Orzeł Janowiec Kościelny 21 sierpnia, 14:00
Jordan Kazanice 3-2 Kormoran Zwierzewo 21 sierpnia, 14:00
Kormoran Ruszkowo 1-1 Polonia Iłowo 21 sierpnia, 14:00
Wel Lidzbark 1-0 Tessa Tuszewo 20 sierpnia, 17:00
Drwęca Samborowo 1-3 Grunwald Gierzwałd 21 sierpnia, 14:00
GKS LZS Iława 2-1 Olimpia Kisielice 21 sierpnia, 13:00
Osa Ząbrowo 4-2 Rezerwat Karaś 21 sierpnia, 14:00
Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
Rezerwat Karaś 2-0 Iskra Smykówko 28 sierpnia, 14:00
Olimpia Kisielice 2-0 Osa Ząbrowo 28 sierpnia, 16:00
Grunwald Gierzwałd 6-1 GKS LZS Iława 28 sierpnia, 16:00
Tessa Tuszewo 4-2 Drwęca Samborowo 28 sierpnia, 14:00
Polonia Iłowo 1-0 Wel Lidzbark 27 sierpnia, 17:00
Kormoran Zwierzewo 1-2 Kormoran Ruszkowo 28 sierpnia, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 10-1 Jordan Kazanice 28 sierpnia, 14:00
Kolejka 4 - 3-4 września
Iskra Smykówko 6-2 Jordan Kazanice 4 września, 14:00
Kormoran Ruszkowo 0-1 Orzeł Janowiec Kościelny 4 września, 14:00
Wel Lidzbark 7-2 Kormoran Zwierzewo 3 września, 17:00
Drwęca Samborowo 2-1 Polonia Iłowo 4 września, 14:00
GKS LZS Iława 0-2 Tessa Tuszewo 4 września, 13:00
Osa Ząbrowo 0-0 Grunwald Gierzwałd 4 września, 14:00
Rezerwat Karaś 1-2 Olimpia Kisielice 4 września, 14:00
Kolejka 5 - 6 listopada
Olimpia Kisielice 4-1 Iskra Smykówko 6 listopada, 14:00
Grunwald Gierzwałd 5-0 Rezerwat Karaś 6 listopada, 14:00
Tessa Tuszewo 1-1 Osa Ząbrowo 6 listopada, 14:00
Polonia Iłowo 3-0 GKS LZS Iława 6 listopada, 14:00
Kormoran Zwierzewo 2-1 Drwęca Samborowo 6 listopada, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-1 Wel Lidzbark 6 listopada, 14:00
Jordan Kazanice 0-3 Kormoran Ruszkowo 6 listopada, 14:00
Kolejka 6 - 10-11 września
Iskra Smykówko 1-1 Kormoran Ruszkowo 11 września, 14:00
Wel Lidzbark 3-0 Jordan Kazanice 10 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Drwęca Samborowo 1-4 Orzeł Janowiec Kościelny 11 września, 14:00
GKS LZS Iława 2-1 Kormoran Zwierzewo 11 września, 13:00
Osa Ząbrowo 0-0 Polonia Iłowo 11 września, 14:00
Rezerwat Karaś 1-2 Tessa Tuszewo 11 września, 14:00
Olimpia Kisielice 1-2 Grunwald Gierzwałd 11 września, 14:00
Kolejka 7 - 17-18 września
Grunwald Gierzwałd 5-3 Iskra Smykówko 18 września, 16:00
Tessa Tuszewo 5-1 Olimpia Kisielice 18 września, 14:00
Polonia Iłowo 1-0 Rezerwat Karaś 17 września, 17:00
Kormoran Zwierzewo 1-1 Osa Ząbrowo 18 września, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-2 GKS LZS Iława 18 września, 14:00
Jordan Kazanice 1-2 Drwęca Samborowo 18 września, 14:00
Kormoran Ruszkowo 1-0 Wel Lidzbark 18 września, 14:00
Kolejka 8 - 25 września
Iskra Smykówko 5-4 Wel Lidzbark 25 września, 14:00
Drwęca Samborowo 2-3 Kormoran Ruszkowo 25 września, 14:00
GKS LZS Iława 3-0 Jordan Kazanice 25 września, 13:00
Osa Ząbrowo 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny 25 września, 14:00
Rezerwat Karaś 2-3 Kormoran Zwierzewo 25 września, 14:00
Olimpia Kisielice 1-3 Polonia Iłowo 25 września, 14:00
Grunwald Gierzwałd 3-1 Tessa Tuszewo 25 września, 16:00
Kolejka 9 - 1-2 października
Tessa Tuszewo 6-5 Iskra Smykówko 2 października, 14:00
Polonia Iłowo 0-0 Grunwald Gierzwałd 1 października, 15:00
Kormoran Zwierzewo 0-0 Olimpia Kisielice 2 października, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Rezerwat Karaś 2 października, 14:00
Jordan Kazanice 2-5 Osa Ząbrowo 2 października, 14:00
Kormoran Ruszkowo 6-0 GKS LZS Iława 2 października, 14:00
sędzia przerwał mecz w 80. minucie po tym, jak został opluty przez jednego z graczy gości
Wel Lidzbark 4-1 Drwęca Samborowo 2 października, 15:00
Kolejka 10 - 9 października
Iskra Smykówko 4-0 Drwęca Samborowo 9 października, 14:00
GKS LZS Iława 1-3 Wel Lidzbark 9 października, 13:00
Osa Ząbrowo 0-3 Kormoran Ruszkowo 9 października, 14:00
Rezerwat Karaś 2-0 Jordan Kazanice 9 października, 14:00
Olimpia Kisielice 1-1 Orzeł Janowiec Kościelny 9 października, 14:00
Grunwald Gierzwałd 1-3 Kormoran Zwierzewo 9 października, 15:00
Tessa Tuszewo 1-2 Polonia Iłowo 9 października, 14:00
Kolejka 11 - 15-16 października
Polonia Iłowo 2-1 Iskra Smykówko 15 października, 14:00
Kormoran Zwierzewo 2-3 Tessa Tuszewo 16 października, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-0 Grunwald Gierzwałd 16 października, 14:00
Jordan Kazanice 0-2 Olimpia Kisielice 16 października, 14:00
Kormoran Ruszkowo 1-0 Rezerwat Karaś 16 października, 14:00
Wel Lidzbark 2-0 Osa Ząbrowo 16 października, 14:00
Drwęca Samborowo 5-3 GKS LZS Iława 16 października, 14:00
Kolejka 12 - 22-23 października
Iskra Smykówko 3-4 GKS LZS Iława 23 października, 13:00
Osa Ząbrowo 1-0 Drwęca Samborowo 23 października, 13:00
Rezerwat Karaś 2-1 Wel Lidzbark 23 października, 13:00
Olimpia Kisielice 2-0 Kormoran Ruszkowo 23 października, 13:00
Grunwald Gierzwałd 9-2 Jordan Kazanice 23 października, 13:00
Tessa Tuszewo 4-2 Orzeł Janowiec Kościelny 23 października, 13:00
Polonia Iłowo 1-0 Kormoran Zwierzewo 22 października, 13:00
Kolejka 13 - 30 października
Kormoran Zwierzewo 0-2 Iskra Smykówko 30 października, 13:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-2 Polonia Iłowo 30 października, 13:00
Jordan Kazanice 0-2 Tessa Tuszewo 30 października, 13:00
Kormoran Ruszkowo 3-4 Grunwald Gierzwałd 30 października, 13:00
Wel Lidzbark 4-3 Olimpia Kisielice 30 października, 13:00
Drwęca Samborowo 3-0 Rezerwat Karaś 30 października, 13:00
GKS LZS Iława 1-2 Osa Ząbrowo 30 października, 13:00
Kolejka 14 - 26 kwietnia
Iskra Smykówko 2-3 Osa Ząbrowo 26 kwietnia
GKS LZS Iława 2-0 Rezerwat Karaś 26 kwietnia
Drwęca Samborowo 0-2 Olimpia Kisielice 26 kwietnia
Wel Lidzbark 2-1 Grunwald Gierzwałd 26 kwietnia
Kormoran Ruszkowo 1-1 Tessa Tuszewo 26 kwietnia
Jordan Kazanice 2-1 Polonia Iłowo 26 kwietnia
Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 Kormoran Zwierzewo 26 kwietnia
Kolejka 15 - 8-9 kwietnia
Orzeł Janowiec Kościelny 5-0 Iskra Smykówko 9 kwietnia, 14:00
Kormoran Zwierzewo 1-1 Jordan Kazanice 9 kwietnia, 14:00
Polonia Iłowo 1-1 Kormoran Ruszkowo 8 kwietnia, 16:00
Tessa Tuszewo 3-1 Wel Lidzbark 9 kwietnia, 14:00
Grunwald Gierzwałd 2-1 Drwęca Samborowo 9 kwietnia, 14:00
Olimpia Kisielice 3-0 GKS LZS Iława 8 kwietnia, 15:00
Rezerwat Karaś 2-2 Osa Ząbrowo 9 kwietnia, 14:00
Kolejka 16 - 15 kwietnia
Iskra Smykówko 1-0 Rezerwat Karaś 15 kwietnia, 14:00
(wo)
obustronny walkower z zachowaniem bramek
Osa Ząbrowo 1-0 Olimpia Kisielice 15 kwietnia, 15:00
GKS LZS Iława 0-2 Grunwald Gierzwałd 15 kwietnia, 14:00
Drwęca Samborowo 1-1 Tessa Tuszewo 10 maja
Wel Lidzbark 0-2 Polonia Iłowo 15 kwietnia, 15:30
Kormoran Ruszkowo 2-0 Kormoran Zwierzewo 15 kwietnia, 14:00
Jordan Kazanice 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny 15 kwietnia, 14:00
Kolejka 17 - 22-23 kwietnia
Jordan Kazanice 1-1 Iskra Smykówko 23 kwietnia, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 Kormoran Ruszkowo 23 kwietnia, 14:00
Kormoran Zwierzewo 0-0 Wel Lidzbark 23 kwietnia, 14:00
Polonia Iłowo 0-0 Drwęca Samborowo 22 kwietnia, 16:00
Tessa Tuszewo 8-1 GKS LZS Iława 23 kwietnia, 14:00
Grunwald Gierzwałd 1-2 Osa Ząbrowo 23 kwietnia, 14:00
Olimpia Kisielice 0-0 Rezerwat Karaś 22 kwietnia, 15:00
Kolejka 18 - 29-30 kwietnia
Iskra Smykówko 2-2 Olimpia Kisielice 30 kwietnia, 14:00
Rezerwat Karaś 3-2 Grunwald Gierzwałd 30 kwietnia, 14:00
Osa Ząbrowo 2-2 Tessa Tuszewo 30 kwietnia, 16:00
GKS LZS Iława 0-5 Polonia Iłowo 30 kwietnia, 14:00
Drwęca Samborowo 0-1 Kormoran Zwierzewo 30 kwietnia, 14:00
Wel Lidzbark 0-1 Orzeł Janowiec Kościelny 29 kwietnia, 16:00
Kormoran Ruszkowo 3-1 Jordan Kazanice 30 kwietnia, 14:00
Kolejka 19 - 3 maja
Kormoran Ruszkowo 4-2 Iskra Smykówko 3 maja, 14:00
Jordan Kazanice 2-2 Wel Lidzbark 3 maja, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Drwęca Samborowo 3 maja, 14:00
(wo)
goście nie przyjechali
Kormoran Zwierzewo 2-1 GKS LZS Iława 3 maja, 14:00
Polonia Iłowo 0-0 Osa Ząbrowo 3 maja, 17:00
Tessa Tuszewo 3-0 Rezerwat Karaś 3 maja, 14:00
Grunwald Gierzwałd 1-2 Olimpia Kisielice 3 maja, 14:00
Kolejka 20 - 6 maja-7 czerwca
Iskra Smykówko 2-6 Grunwald Gierzwałd 7 maja, 14:00
Olimpia Kisielice 2-2 Tessa Tuszewo 6 maja, 16:00
Rezerwat Karaś 3-0 Polonia Iłowo 7 maja, 14:00
Osa Ząbrowo 0-0 Kormoran Zwierzewo 7 maja, 16:00
GKS LZS Iława 0-2 Orzeł Janowiec Kościelny 7 maja, 14:00
Drwęca Samborowo 2-0 Jordan Kazanice 7 maja, 14:00
Wel Lidzbark 1-2 Kormoran Ruszkowo 6 maja, 17:00
Kolejka 21 - 13-14 maja
Wel Lidzbark 2-0 Iskra Smykówko 13 maja, 17:00
Kormoran Ruszkowo 4-2 Drwęca Samborowo 14 maja, 14:00
Jordan Kazanice 1-2 GKS LZS Iława 14 maja, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Osa Ząbrowo 14 maja, 14:00
Kormoran Zwierzewo 0-0 Rezerwat Karaś 14 maja, 14:00
Polonia Iłowo 4-1 Olimpia Kisielice 13 maja, 17:00
Tessa Tuszewo 4-3 Grunwald Gierzwałd 14 maja, 14:00
Kolejka 22 - 20-21 maja
Iskra Smykówko 3-3 Tessa Tuszewo 21 maja, 14:00
Grunwald Gierzwałd 6-2 Polonia Iłowo 21 maja, 14:00
Olimpia Kisielice 4-0 Kormoran Zwierzewo 20 maja, 16:00
Rezerwat Karaś 1-3 Orzeł Janowiec Kościelny 21 maja, 14:00
Osa Ząbrowo 4-1 Jordan Kazanice 21 maja, 16:00
GKS LZS Iława 0-2 Kormoran Ruszkowo 21 maja, 14:00
Drwęca Samborowo 1-0 Wel Lidzbark 21 maja, 14:00
Kolejka 23 - 27-28 maja
Drwęca Samborowo 4-0 Iskra Smykówko 28 maja, 14:00
Wel Lidzbark 2-2 GKS LZS Iława 27 maja, 17:00
Kormoran Ruszkowo 3-0 Osa Ząbrowo 28 maja, 14:00
Jordan Kazanice 1-4 Rezerwat Karaś 28 maja, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 4-2 Olimpia Kisielice 28 maja, 14:00
Kormoran Zwierzewo 2-1 Grunwald Gierzwałd 28 maja, 14:00
Polonia Iłowo 4-2 Tessa Tuszewo 27 maja, 17:00
Kolejka 24 - 3-4 czerwca
Iskra Smykówko 2-2 Polonia Iłowo 4 czerwca, 14:00
Tessa Tuszewo 3-2 Kormoran Zwierzewo 4 czerwca, 14:00
Grunwald Gierzwałd 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 4 czerwca, 14:00
Olimpia Kisielice 6-3 Jordan Kazanice 3 czerwca, 16:00
Rezerwat Karaś 1-1 Kormoran Ruszkowo 4 czerwca, 14:00
Osa Ząbrowo 0-2 Wel Lidzbark 4 czerwca, 16:00
GKS LZS Iława 4-1 Drwęca Samborowo 4 czerwca, 14:00
Kolejka 25 - 11 czerwca
GKS LZS Iława 2-2 Iskra Smykówko 11 czerwca, 16:00
Drwęca Samborowo 0-4 Osa Ząbrowo 11 czerwca, 16:00
Wel Lidzbark 1-3 Rezerwat Karaś 11 czerwca, 16:00
Kormoran Ruszkowo 5-0 Olimpia Kisielice 11 czerwca, 16:00
Jordan Kazanice 3-4 Grunwald Gierzwałd 11 czerwca, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-1 Tessa Tuszewo 11 czerwca, 16:00
Kormoran Zwierzewo - Polonia Iłowo 11 czerwca, 16:00
nie odbył się, gospodarze nie mieli ważnych kart lekarskich

Kolejka 26 - 18 czerwca
Iskra Smykówko 3-1 Kormoran Zwierzewo 18 czerwca, 16:00
Polonia Iłowo 2-2 Orzeł Janowiec Kościelny 18 czerwca, 16:00
Tessa Tuszewo 4-1 Jordan Kazanice 18 czerwca, 16:00
Grunwald Gierzwałd 3-2 Kormoran Ruszkowo 18 czerwca, 16:00
Olimpia Kisielice 3-1 Wel Lidzbark 18 czerwca, 16:00
Rezerwat Karaś 2-1 Drwęca Samborowo 18 czerwca, 16:00
Osa Ząbrowo 3-0 GKS LZS Iława 18 czerwca, 16:00

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.