MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

08

07-2020

środa

09

07-2020

czwartek

10

07-2020

piątek

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 18, wczoraj: 107
ogółem: 716 056

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Sezon 2004-2005

  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Olsztynek 30 69 22 3 5 80-34 13 2 0 53-15 9 1 5 27-19            
2.  Start Nidzica 30 68 21 5 4 86-27 13 2 0 46-9 8 3 4 40-18            
3.  MGKS Tolkmicko 30 61 19 4 7 73-38 11 1 3 46-21 8 3 4 27-17            
4.  Tęcza Miłomłyn 30 48 12 12 6 34-32 7 6 2 20-14 5 6 4 14-18 2 6 2 0 0 4-1
5.  GKS Stawiguda 30 48 15 3 12 45-41 9 3 3 22-9 6 0 9 23-32 2 0 0 0 2 1-4
6.  Błękitni Orneta 30 45 13 6 11 50-47 8 4 3 27-16 5 2 8 23-31            
7.  Zatoka Braniewo 30 42 12 6 12 55-50 8 4 3 28-15 4 2 9 27-35 2 3 1 0 1 3-3
8.  Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 30 42 12 6 12 57-53 9 2 4 40-24 3 4 8 17-29 2 3 1 0 1 3-3
9.  GKS Wikielec 30 37 9 10 11 59-54 8 3 4 41-21 1 7 7 18-33 2 3 1 0 1 8-7
10.  Iskra Narzym 30 37 9 10 11 64-67 8 4 3 43-23 1 6 8 21-44 2 3 1 0 1 7-8
11.  Czarni Rudzienice 30 35 9 8 13 37-41 6 3 6 21-25 3 5 7 16-16            
12.  Concordia Elbląg 30 32 8 8 14 36-50 5 5 5 17-20 3 3 9 19-30            
13.  Wałsza Pieniężno 30 31 9 4 17 52-91 7 3 5 32-32 2 1 12 20-59            
14.  Syrena Młynary 30 29 8 5 17 41-66 6 2 7 26-34 2 3 10 15-32            
15.  Grunwald Frygnowo 30 26 7 5 18 32-69 6 2 7 19-26 1 3 11 13-43            
16.  Olimpia Kisielice 30 20 5 5 20 34-75 3 4 8 18-32 2 1 12 16-43            
Zalew Batorowo zmienił nazwę na Concordia Elbląg.
Kolejka 1 - 14-15 sierpnia
Concordia Elbląg 0-2 Grunwald Frygnowo  
GKS Stawiguda 2-0 Olimpia Kisielice  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 3-2 Wałsza Pieniężno  
Błękitni Orneta 3-2 Syrena Młynary  
Start Nidzica 0-0 Czarni Rudzienice  
Zatoka Braniewo 2-2 GKS Wikielec  
MGKS Tolkmicko 5-0 Tęcza Miłomłyn  
Olimpia Olsztynek 3-3 Iskra Narzym  
Kolejka 2 - 21-22 sierpnia
Grunwald Frygnowo 3-2 Iskra Narzym  
Tęcza Miłomłyn 0-0 Olimpia Olsztynek  
GKS Wikielec 1-3 MGKS Tolkmicko  
Czarni Rudzienice 1-1 Zatoka Braniewo  
Syrena Młynary 1-5 Start Nidzica  
Wałsza Pieniężno 1-0 Błękitni Orneta  
Olimpia Kisielice 0-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Concordia Elbląg 0-1 GKS Stawiguda  
Kolejka 3 - 25 sierpnia
GKS Stawiguda 1-0 Grunwald Frygnowo  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 4-1 Concordia Elbląg  
Błękitni Orneta 2-0 Olimpia Kisielice  
Start Nidzica 5-2 Wałsza Pieniężno  
Zatoka Braniewo 1-1 Syrena Młynary  
MGKS Tolkmicko 1-4 Czarni Rudzienice  
Olimpia Olsztynek 3-1 GKS Wikielec  
Iskra Narzym 1-1 Tęcza Miłomłyn  
Kolejka 4 - 28-29 sierpnia
Grunwald Frygnowo 0-3 Tęcza Miłomłyn  
GKS Wikielec 7-0 Iskra Narzym  
Czarni Rudzienice 1-0 Olimpia Olsztynek  
Syrena Młynary 1-2 MGKS Tolkmicko  
Wałsza Pieniężno 1-1 Zatoka Braniewo  
Olimpia Kisielice 1-3 Start Nidzica  
Concordia Elbląg 0-3 Błękitni Orneta  
GKS Stawiguda 3-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Kolejka 5 - 4-5 września
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 7-0 Grunwald Frygnowo  
Błękitni Orneta 3-0 GKS Stawiguda  
Start Nidzica 3-2 Concordia Elbląg  
Zatoka Braniewo 5-2 Olimpia Kisielice  
MGKS Tolkmicko 6-0 Wałsza Pieniężno  
Olimpia Olsztynek 3-1 Syrena Młynary  
Iskra Narzym 1-0 Czarni Rudzienice  
Tęcza Miłomłyn 2-2 GKS Wikielec  
Kolejka 6 - 8 września
Grunwald Frygnowo 1-1 GKS Wikielec  
Czarni Rudzienice 0-1 Tęcza Miłomłyn  
Syrena Młynary 3-2 Iskra Narzym  
Wałsza Pieniężno 1-3 Olimpia Olsztynek  
Olimpia Kisielice 0-6 MGKS Tolkmicko  
Concordia Elbląg 4-1 Zatoka Braniewo  
GKS Stawiguda 2-2 Start Nidzica  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 Błękitni Orneta  
Kolejka 7 - 11-12 września
Błękitni Orneta 1-1 Grunwald Frygnowo  
Start Nidzica 2-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Zatoka Braniewo 2-1 GKS Stawiguda  
MGKS Tolkmicko 2-4 Concordia Elbląg  
Olimpia Olsztynek 4-0 Olimpia Kisielice  
Iskra Narzym 3-1 Wałsza Pieniężno  
Tęcza Miłomłyn 3-0 Syrena Młynary  
(wo)
na boisku 0-3
GKS Wikielec 0-0 Czarni Rudzienice  
Kolejka 8 - 18-19 września
Grunwald Frygnowo 3-2 Czarni Rudzienice  
Syrena Młynary 0-0 GKS Wikielec  
Wałsza Pieniężno 1-1 Tęcza Miłomłyn  
Olimpia Kisielice 2-2 Iskra Narzym  
Concordia Elbląg 1-4 Olimpia Olsztynek  
GKS Stawiguda 3-0 MGKS Tolkmicko  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Zatoka Braniewo  
Błękitni Orneta 0-3 Start Nidzica  
Kolejka 9 - 25-26 września
Start Nidzica 3-0 Grunwald Frygnowo  
Zatoka Braniewo 2-3 Błękitni Orneta  
MGKS Tolkmicko 1-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Olimpia Olsztynek 2-1 GKS Stawiguda  
Iskra Narzym 2-2 Concordia Elbląg  
Tęcza Miłomłyn 1-2 Olimpia Kisielice  
GKS Wikielec 4-0 Wałsza Pieniężno  
Czarni Rudzienice 1-1 Syrena Młynary  
Kolejka 10 - 2-3 października
Grunwald Frygnowo 0-3 Syrena Młynary  
(wo)
na boisku 1-0
Wałsza Pieniężno 2-1 Czarni Rudzienice  
Olimpia Kisielice 1-1 GKS Wikielec  
Concordia Elbląg 2-1 Tęcza Miłomłyn  
GKS Stawiguda 0-0 Iskra Narzym  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 Olimpia Olsztynek  
Błękitni Orneta 1-1 MGKS Tolkmicko  
Start Nidzica 4-0 Zatoka Braniewo  
Kolejka 11 - 9-10 października
Zatoka Braniewo 2-0 Grunwald Frygnowo  
MGKS Tolkmicko 2-1 Start Nidzica  
Olimpia Olsztynek 5-0 Błękitni Orneta  
Iskra Narzym 2-2 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Tęcza Miłomłyn 2-1 GKS Stawiguda  
GKS Wikielec 3-1 Concordia Elbląg  
Czarni Rudzienice 0-1 Olimpia Kisielice  
Syrena Młynary 6-2 Wałsza Pieniężno  
Kolejka 12 - 16-17 października
Grunwald Frygnowo 1-2 Wałsza Pieniężno  
Olimpia Kisielice 1-0 Syrena Młynary  
Concordia Elbląg 0-0 Czarni Rudzienice  
GKS Stawiguda 2-1 GKS Wikielec  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 5-0 Tęcza Miłomłyn  
Błękitni Orneta 0-1 Iskra Narzym  
Start Nidzica 2-0 Olimpia Olsztynek  
Zatoka Braniewo 0-1 MGKS Tolkmicko  
Kolejka 13 - 23-24 października
MGKS Tolkmicko 6-1 Grunwald Frygnowo  
Olimpia Olsztynek 2-1 Zatoka Braniewo  
Iskra Narzym 3-3 Start Nidzica  
Tęcza Miłomłyn 1-0 Błękitni Orneta  
GKS Wikielec 0-3 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Czarni Rudzienice 0-2 GKS Stawiguda  
Syrena Młynary 3-2 Concordia Elbląg  
Wałsza Pieniężno 5-3 Olimpia Kisielice  
Kolejka 14 - 30-31 października
Grunwald Frygnowo 1-1 Olimpia Kisielice  
Concordia Elbląg 1-2 Wałsza Pieniężno  
GKS Stawiguda 3-0 Syrena Młynary  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Czarni Rudzienice  
Błękitni Orneta 4-2 GKS Wikielec  
Start Nidzica 1-1 Tęcza Miłomłyn  
Zatoka Braniewo 5-1 Iskra Narzym  
MGKS Tolkmicko 0-1 Olimpia Olsztynek  
Kolejka 15 - 6-7 listopada
Olimpia Olsztynek 5-2 Grunwald Frygnowo  
Iskra Narzym 0-1 MGKS Tolkmicko  
Tęcza Miłomłyn 2-0 Zatoka Braniewo  
GKS Wikielec 3-1 Start Nidzica  
Czarni Rudzienice 0-4 Błękitni Orneta  
Syrena Młynary 1-2 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Wałsza Pieniężno 1-3 GKS Stawiguda  
Olimpia Kisielice 2-3 Concordia Elbląg  
Kolejka 16 - 26 czerwca
Grunwald Frygnowo 2-0 Concordia Elbląg  
Olimpia Kisielice 3-0 GKS Stawiguda  
Wałsza Pieniężno 4-3 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Syrena Młynary 2-1 Błękitni Orneta  
Czarni Rudzienice 0-7 Start Nidzica  
GKS Wikielec 2-3 Zatoka Braniewo 15 czerwca
przyspieszono termin rozegrania meczu
Tęcza Miłomłyn 2-1 MGKS Tolkmicko  
Iskra Narzym 7-2 Olimpia Olsztynek  
Kolejka 17 - 2-3 kwietnia
Iskra Narzym 3-1 Grunwald Frygnowo  
przełożony
Olimpia Olsztynek 1-0 Tęcza Miłomłyn  
MGKS Tolkmicko 2-1 GKS Wikielec  
Zatoka Braniewo 1-0 Czarni Rudzienice  
Start Nidzica 2-0 Syrena Młynary  
Błękitni Orneta 2-0 Wałsza Pieniężno  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 4-1 Olimpia Kisielice  
przełożony
GKS Stawiguda 2-0 Concordia Elbląg  
Kolejka 18 - 9-10 kwietnia
Grunwald Frygnowo 2-1 GKS Stawiguda  
Concordia Elbląg 2-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Olimpia Kisielice 1-3 Błękitni Orneta  
Wałsza Pieniężno 0-6 Start Nidzica  
Syrena Młynary 2-8 Zatoka Braniewo  
Czarni Rudzienice 0-2 MGKS Tolkmicko  
GKS Wikielec 0-2 Olimpia Olsztynek  
Tęcza Miłomłyn 0-0 Iskra Narzym  
Kolejka 19 - 16-17 kwietnia
Tęcza Miłomłyn 3-2 Grunwald Frygnowo  
Iskra Narzym 7-1 GKS Wikielec  
Olimpia Olsztynek 2-0 Czarni Rudzienice  
MGKS Tolkmicko 4-1 Syrena Młynary  
Zatoka Braniewo 3-0 Wałsza Pieniężno  
Start Nidzica 5-1 Olimpia Kisielice  
Błękitni Orneta 0-2 Concordia Elbląg  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 GKS Stawiguda  
Kolejka 20 - 23-24 kwietnia
Grunwald Frygnowo 0-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
GKS Stawiguda 0-0 Błękitni Orneta  
Concordia Elbląg 2-1 Start Nidzica  
Olimpia Kisielice 1-3 Zatoka Braniewo  
Wałsza Pieniężno 1-3 MGKS Tolkmicko  
Syrena Młynary 1-3 Olimpia Olsztynek  
Czarni Rudzienice 3-1 Iskra Narzym  
GKS Wikielec 0-0 Tęcza Miłomłyn  
Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja
GKS Wikielec 1-1 Grunwald Frygnowo  
Tęcza Miłomłyn 1-1 Czarni Rudzienice  
Iskra Narzym 3-0 Syrena Młynary  
Olimpia Olsztynek 9-1 Wałsza Pieniężno  
MGKS Tolkmicko 4-2 Olimpia Kisielice  
Zatoka Braniewo 0-0 Concordia Elbląg  
Start Nidzica 3-0 GKS Stawiguda  
Błękitni Orneta 3-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Kolejka 22 - 7-8 maja
Grunwald Frygnowo 3-1 Błękitni Orneta  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Start Nidzica  
GKS Stawiguda 1-0 Zatoka Braniewo  
Concordia Elbląg 0-0 MGKS Tolkmicko  
Olimpia Kisielice 1-2 Olimpia Olsztynek  
Wałsza Pieniężno 5-3 Iskra Narzym  
Syrena Młynary 0-1 Tęcza Miłomłyn  
Czarni Rudzienice 4-1 GKS Wikielec  
Kolejka 23 - 14-15 maja
Czarni Rudzienice 1-0 Grunwald Frygnowo  
GKS Wikielec 1-0 Syrena Młynary  
Tęcza Miłomłyn 3-2 Wałsza Pieniężno  
Iskra Narzym 4-1 Olimpia Kisielice  
Olimpia Olsztynek 3-1 Concordia Elbląg  
MGKS Tolkmicko 3-1 GKS Stawiguda  
Zatoka Braniewo 2-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Start Nidzica 5-0 Błękitni Orneta  
Kolejka 24 - 18 maja
Grunwald Frygnowo 0-1 Start Nidzica  
Błękitni Orneta 4-2 Zatoka Braniewo  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-2 MGKS Tolkmicko  
GKS Stawiguda 0-2 Olimpia Olsztynek  
Concordia Elbląg 2-2 Iskra Narzym  
Olimpia Kisielice 1-2 Tęcza Miłomłyn  
Wałsza Pieniężno 1-1 GKS Wikielec  
Syrena Młynary 2-1 Czarni Rudzienice  
Kolejka 25 - 21-22 maja
Syrena Młynary 2-2 Grunwald Frygnowo  
Czarni Rudzienice 7-2 Wałsza Pieniężno  
GKS Wikielec 4-2 Olimpia Kisielice  
Tęcza Miłomłyn 0-0 Concordia Elbląg  
Iskra Narzym 0-4 GKS Stawiguda  
Olimpia Olsztynek 8-2 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
MGKS Tolkmicko 1-1 Błękitni Orneta  
Zatoka Braniewo 0-1 Start Nidzica  
Kolejka 26 - 28-29 maja
Grunwald Frygnowo 3-1 Zatoka Braniewo  
Start Nidzica 5-2 MGKS Tolkmicko  
Błękitni Orneta 3-0 Olimpia Olsztynek  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 2-2 Iskra Narzym  
GKS Stawiguda 0-2 Tęcza Miłomłyn  
Concordia Elbląg 1-1 GKS Wikielec  
Olimpia Kisielice 0-4 Czarni Rudzienice  
Wałsza Pieniężno 0-3 Syrena Młynary  
(wo)
na boisku 1-0
Kolejka 27 - 4-5 czerwca
Wałsza Pieniężno 7-1 Grunwald Frygnowo  
Syrena Młynary 1-0 Olimpia Kisielice  
Czarni Rudzienice 2-1 Concordia Elbląg  
GKS Wikielec 10-2 GKS Stawiguda  
Tęcza Miłomłyn 0-0 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
Iskra Narzym 5-1 Błękitni Orneta  
Olimpia Olsztynek 2-2 Start Nidzica  
MGKS Tolkmicko 4-2 Zatoka Braniewo  
Kolejka 28 - 8 czerwca
Grunwald Frygnowo 0-3 MGKS Tolkmicko  
Zatoka Braniewo 2-1 Olimpia Olsztynek  
Start Nidzica 4-0 Iskra Narzym  
Błękitni Orneta 0-0 Tęcza Miłomłyn  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 1-2 GKS Wikielec  
GKS Stawiguda 0-1 Czarni Rudzienice  
Concordia Elbląg 1-1 Syrena Młynary  
Olimpia Kisielice 3-3 Wałsza Pieniężno  
Kolejka 29 - 12 czerwca
Olimpia Kisielice 1-0 Grunwald Frygnowo  
Wałsza Pieniężno 2-0 Concordia Elbląg  
Syrena Młynary 1-3 GKS Stawiguda  
Czarni Rudzienice 1-1 Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski  
GKS Wikielec 5-3 Błękitni Orneta  
Tęcza Miłomłyn 0-3 Start Nidzica  
Iskra Narzym 2-3 Zatoka Braniewo  
Olimpia Olsztynek 1-0 MGKS Tolkmicko  

Kolejka 30 - 19 czerwca
Grunwald Frygnowo 0-4 Olimpia Olsztynek  
MGKS Tolkmicko 5-2 Iskra Narzym  
Zatoka Braniewo 1-1 Tęcza Miłomłyn  
Start Nidzica 2-1 GKS Wikielec  
Błękitni Orneta 1-1 Czarni Rudzienice  
Dziadek Ossa Biskupiec Pomorski 6-2 Syrena Młynary  
GKS Stawiguda 3-1 Wałsza Pieniężno  
Concordia Elbląg 1-0 Olimpia Kisielice

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.