MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 140, wczoraj: 78
ogółem: 740 164

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Sezon 2008-2009

  Klasa A
Warmia Mazury grupa 4

 

  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki
 1.  Kormoran Zwierzewo 24  57 18 3 3 65-17
 2.  Polonia Iłowo  24  52 17 1 6  65-29
 3.  Olimpia Kisielice  24  51 17 0 7 75-37
 4.  Kormoran Ruszkowo  24  51 16 3 5 54-21
 5.  GSZS Rybno  24  47  14 5 5 70-31
 6. Czarni Rudzienice  24  44  14 2 8 52-45
 7.  LZS Mszanowo  24  37  11 4 9 44-34
 8.  Iskra Smykówko  24  31 10 1 13 30-45
 9.  GKS LZS Szymbark  24  24  7 3 14 31-49
 10.  Zamek II Kurzętnik  24  20  5 5 14 32-60
 11.  GKS II Wikielec  24  20  6 2 16 37-67
 12.  Vel Dąbrówno  24  12  4 0 20 24-95
 13.  Start II Nidzica  24  7  2 1 21 16-65


 

Wyniki meczy - Runda jesienna

Kolejka 1  
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
2 2008.08.17   15:00   MKS START NIDZICA II   KS KORMORAN ZWIERZEWO 1: 2
3 2008.08.16   17:00   GKS POLONIA IŁOWO   GKS LZS SZYMBARK 3: 1
4 2008.08.17   14:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   GKS VEL DˇBRÓWNO 3: 0
5 2008.08.17   14:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   LZS WIKIELEC II 5: 2
6 2008.08.16   16:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   GKS ISKRA SMYKÓWKO 0: 2
7 2008.08.17   12:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   GSZS RYBNO 2: 6

Kolejka 2
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
9 2008.08.24   14:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 0: 0
10 2008.08.24   12:00   LZS WIKIELEC II   MKS OLIMPIA KISIELICE 2: 6
11 2008.08.23   16:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   LZS CZARNI RUDZIENICE 2: 3
12 2008.08.24   12:00   GKS LZS SZYMBARK   GKS KORMORAN RUSZKOWO 2: 0
13 2008.08.24   14:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   GKS POLONIA IŁOWO 3: 0
14 2008.08.23   16:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   MKS START NIDZICA II 6: 0

Kolejka 3
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
16 2008.08.30   17:00   GKS POLONIA IŁOWO   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 4: 2
17 2008.08.31   14:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   KS KORMORAN ZWIERZEWO 3: 2
18 2008.08.31   14:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   GKS LZS SZYMBARK 4: 1
19 2008.08.30   16:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   GKS VEL DˇBRÓWNO 7: 1
20 2008.08.31   12:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   LZS WIKIELEC II 1: 1
21 2008.08.30   17:00   GSZS RYBNO   GKS ISKRA SMYKÓWKO 4: 0

Kolejka 4
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
23 2008.09.07   12:00   LZS WIKIELEC II   GSZS RYBNO 0: 3
24 2008.09.06   16:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 2: 1
25 2008.09.07   12:00   GKS LZS SZYMBARK   MKS OLIMPIA KISIELICE 0: 4
26 2008.09.07   14:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   LZS CZARNI RUDZIENICE 3: 0
27 2008.09.06   16:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   GKS KORMORAN RUSZKOWO 0: 0
28 2008.09.07   15:00   MKS START NIDZICA II   GKS POLONIA IŁOWO 1: 3

Kolejka 5
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
30 2008.09.10   17:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   MKS START NIDZICA II 3: 0
31 2008.09.10   17:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 3: 1
32 2008.09.10   17:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   KS KORMORAN ZWIERZEWO 0: 5
33 2008.09.10   17:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   GKS LZS SZYMBARK 2: 1
34 2008.09.10   17:00   GSZS RYBNO   GKS VEL DˇBRÓWNO 7: 1
35 2008.09.10   17:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   LZS WIKIELEC II 0: 3

Kolejka 6
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
37 2008.09.13   16:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   GKS ISKRA SMYKÓWKO 2: 1
38 2008.09.14   12:00   GKS LZS SZYMBARK   GSZS RYBNO 0: 2
39 2008.09.14   14:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 1: 0
40 2008.09.13   16:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   MKS OLIMPIA KISIELICE 1: 5
41 2008.09.14   15:00   MKS START NIDZICA II   LZS CZARNI RUDZIENICE 2: 5
42 2008.09.13   17:00   GKS POLONIA IŁOWO   GKS KORMORAN RUSZKOWO 2: 0

Kolejka 7
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
44 2008.09.21   14:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   GKS POLONIA IŁOWO 2: 0
45 2008.09.20   16:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   MKS START NIDZICA II 3: 0 v.o
46 2008.09.21   12:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 1: 0
47 2008.09.20   17:00   GSZS RYBNO   KS KORMORAN ZWIERZEWO 1: 1
48 2008.09.21   14:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   GKS LZS SZYMBARK 1: 0
49 2008.09.21   12:00   LZS WIKIELEC II   GKS VEL DˇBRÓWNO 3: 4

Kolejka 8
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
51 2008.09.28   12:00   GKS LZS SZYMBARK   LZS WIKIELEC II 4: 3
52 2008.09.28   14:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   GKS ISKRA SMYKÓWKO 2: 1
53 2008.09.27   16:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   GSZS RYBNO 1: 1
54 2008.09.28   15:00   MKS START NIDZICA II   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 3: 2
55 2008.09.27   16:00   GKS POLONIA IŁOWO   MKS OLIMPIA KISIELICE 1: 0
56 2008.09.28   14:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   LZS CZARNI RUDZIENICE 1: 1

Kolejka 9
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
58 2008.10.04   15:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   GKS KORMORAN RUSZKOWO 2: 1
59 2008.10.05   10:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   GKS POLONIA IŁOWO 2: 0
60 2008.10.04   15:00   GSZS RYBNO   MKS START NIDZICA II 1: 1
61 2008.10.05   14:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 0: 3
62 2008.10.05   12:00   LZS WIKIELEC II   KS KORMORAN ZWIERZEWO 0: 1
63 2008.10.04   16:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   GKS LZS SZYMBARK 0: 1

Kolejka 10
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
65 2008.10.12   14:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   GKS VEL DˇBRÓWNO 6: 1
66 2008.10.11   15:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   LZS WIKIELEC II 4: 1
67 2008.10.12   15:00   MKS START NIDZICA II   GKS ISKRA SMYKÓWKO 1: 2
68 2008.10.11   15:00   GKS POLONIA IŁOWO   GSZS RYBNO 1: 1
69 2008.10.12   14:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 2: 1
70 2008.10.12   14:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   MKS OLIMPIA KISIELICE 0: 1

Kolejka 11
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
72 2008.10.19   10:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   LZS CZARNI RUDZIENICE 1: 2
73 2008.10.18   14:00   GSZS RYBNO   GKS KORMORAN RUSZKOWO 1: 1
74 2008.10.19   14:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   GKS POLONIA IŁOWO 0: 2
75 2008.10.19   12:00   LZS WIKIELEC II   MKS START NIDZICA II 1: 0
76 2008.10.18   14:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 0: 1
77 2008.10.19   12:00   GKS LZS SZYMBARK   KS KORMORAN ZWIERZEWO 0: 1

Kolejka 12
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
79 2008.10.25   14:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   GKS LZS SZYMBARK 1: 1
80 2008.10.26   14:00   MKS START NIDZICA II   GKS VEL DˇBRÓWNO 7: 0
81 2008.10.25   14:00   GKS POLONIA IŁOWO   LZS WIKIELEC II 6: 1
82 2008.10.26   14:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   GKS ISKRA SMYKÓWKO 2: 1
83 2008.10.26   14:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   GSZS RYBNO 2: 1
84 2008.10.25   14:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 9: 2

Kolejka 13
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
86 2008.11.02   14:00   GSZS RYBNO   MKS OLIMPIA KISIELICE 6: 3
87 2008.11.02   14:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   LZS CZARNI RUDZIENICE 1: 0
88 2008.11.02   14:00   LZS WIKIELEC II   GKS KORMORAN RUSZKOWO 1: 6
89 2008.11.02   14:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   GKS POLONIA IŁOWO 1: 2
90 2008.11.02   14:00   GKS LZS SZYMBARK   MKS START NIDZICA II 1: 0
91 2008.11.02   14:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 4: 0



Wyniki meczy - Runda wiosenna

Kolejka 1  
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
93 2009.03.29   14:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   MKS START NIDZICA II 3: 0 v.o
94 2009.03.29   12:00   GKS LZS SZYMBARK   GKS POLONIA IŁOWO 2: 5
95 2009.04.15   17:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   GKS KORMORAN RUSZKOWO 0: 2
96 2009.03.29   14:00   LZS WIKIELEC II   LZS CZARNI RUDZIENICE 0: 5
97 2009.03.29   14:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   MKS OLIMPIA KISIELICE 3: 2
98 2009.03.28   14:00   GSZS RYBNO   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 5: 0

Kolejka 2
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
100 2009.04.05   16:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   GKS ISKRA SMYKÓWKO 1: 2
101 2009.04.04   16:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   LZS WIKIELEC II 3: 0
102 2009.04.05   14:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   GKS VEL DˇBRÓWNO 1: 0
103 2009.04.05   14:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   GKS LZS SZYMBARK 4: 0
104 2009.04.04   16:00   GKS POLONIA IŁOWO   KS KORMORAN ZWIERZEWO 1: 0
105 2009.04.04   14:00   MKS START NIDZICA II   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 0: 3 v.o

Kolejka 3
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
107 2009.04.11   15:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   GKS POLONIA IŁOWO 1: 2
108 2009.04.10   14:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   GKS KORMORAN RUSZKOWO 1: 0
109 2009.04.10   14:00   GKS LZS SZYMBARK   LZS CZARNI RUDZIENICE 1: 2
110 2009.04.11   15:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   MKS OLIMPIA KISIELICE 1: 6
111 2009.04.10   14:00   LZS WIKIELEC II   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 1: 1
112 2009.04.10   14:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   GSZS RYBNO 3: 0 v.o

Kolejka 4
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
114 2009.04.18   14:00   GSZS RYBNO   LZS WIKIELEC II 2: 1
115 2009.04.19   16:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   GKS VEL DˇBRÓWNO 2: 1
116 2009.04.18   16:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   GKS LZS SZYMBARK 3: 0
117 2009.04.19   14:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   KS KORMORAN ZWIERZEWO 0: 0
118 2009.04.19   14:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 4: 0
119 2009.04.18   16:00   GKS POLONIA IŁOWO   MKS START NIDZICA II 3: 0 v.o

Kolejka 5
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
121 2009.04.25   15:00   MKS START NIDZICA II   GKS KORMORAN RUSZKOWO 0: 3 v.o
122 2009.04.25   16:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   LZS CZARNI RUDZIENICE 4: 1
123 2009.04.26   14:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   MKS OLIMPIA KISIELICE 3: 0
124 2009.04.26   12:00   GKS LZS SZYMBARK   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 3: 3
125 2009.04.25   16:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   GSZS RYBNO 2: 4
126 2009.04.26   14:00   LZS WIKIELEC II   GKS ISKRA SMYKÓWKO 0: 1

Kolejka 6
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
128 2009.05.03   14:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   GKS VEL DˇBRÓWNO 4: 1
129 2009.05.02   17:00   GSZS RYBNO   GKS LZS SZYMBARK 3: 2
130 2009.05.03   16:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   KS KORMORAN ZWIERZEWO 3: 3
131 2009.05.01   16:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 1: 0
132 2009.05.03   14:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   MKS START NIDZICA II 3: 0 v.o
133 2009.05.03   14:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   GKS POLONIA IŁOWO 0: 1

Kolejka 7
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
135 2009.05.09   16:00   GKS POLONIA IŁOWO   LZS CZARNI RUDZIENICE 4: 0
136 2009.05.09   15:00   MKS START NIDZICA II   MKS OLIMPIA KISIELICE 0: 3 v.o
137 2009.05.09   16:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 2: 0
138 2009.05.09   17:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   GSZS RYBNO 1: 0
139 2009.05.10   12:00   GKS LZS SZYMBARK   GKS ISKRA SMYKÓWKO 3: 0
140 2009.05.09   15:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   LZS WIKIELEC II 1: 6

Kolejka 8
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
142 2009.05.17   14:00   LZS WIKIELEC II   GKS LZS SZYMBARK 2: 1
143 2009.05.17   14:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   KS KORMORAN ZWIERZEWO 0: 4
144 2009.05.16   17:00   GSZS RYBNO   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 4: 0
145 2009.05.17   16:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   MKS START NIDZICA II 3: 0 v.o
146 2009.05.16   16:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   GKS POLONIA IŁOWO 5: 1
147 2009.05.17   14:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   GKS KORMORAN RUSZKOWO 0: 3

Kolejka 9
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
149 2009.05.24   14:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   MKS OLIMPIA KISIELICE 3: 2
150 2009.05.23   16:00   GKS POLONIA IŁOWO   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 6: 0
151 2009.05.23   15:00   MKS START NIDZICA II   GSZS RYBNO 0: 3 v.o
152 2009.05.23   16:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   GKS ISKRA SMYKÓWKO 3: 0
153 2009.05.24   14:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   LZS WIKIELEC II 3: 2
154 2009.05.24   12:00   GKS LZS SZYMBARK   GKS VEL DˇBRÓWNO 3: 1

Kolejka 10
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
156 2009.05.30   16:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   KS KORMORAN ZWIERZEWO 0: 9
157 2009.05.31   14:00   LZS WIKIELEC II   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 0: 3 v.o
158 2009.05.31   14:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   MKS START NIDZICA II 3: 0 v.o
159 2009.05.30   17:00   GSZS RYBNO   GKS POLONIA IŁOWO 3: 1
160 2009.05.31   16:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   GKS KORMORAN RUSZKOWO 0: 2
161 2009.05.30   16:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   LZS CZARNI RUDZIENICE 3: 2

Kolejka 11
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
163 2009.06.07   14:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   KS ZAMEK II KURZĘTNIK 5: 4
164 2009.06.07   14:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   GSZS RYBNO 3: 1
165 2009.06.06   16:00   GKS POLONIA IŁOWO   GKS ISKRA SMYKÓWKO 4: 1
166 2009.06.06   15:00   MKS START NIDZICA II   LZS WIKIELEC II 3: 0 v.o
167 2009.06.06   16:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   GKS VEL DˇBRÓWNO 5: 0
168 2009.06.07   14:00   KS KORMORAN ZWIERZEWO   GKS LZS SZYMBARK 5: 1

Kolejka 12
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
170 2009.06.14   14:00   GKS LZS SZYMBARK   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO 0: 0
171 2009.06.14   14:00   GKS VEL DˇBRÓWNO   MKS START NIDZICA II 3: 0 v.o
172 2009.06.14   14:00   LZS WIKIELEC II   GKS POLONIA IŁOWO 3: 2
173 2009.06.14   14:00   GKS ISKRA SMYKÓWKO   GKS KORMORAN RUSZKOWO 2: 3
174 2009.06.14   14:00   GSZS RYBNO   LZS CZARNI RUDZIENICE 8: 1
175 2009.06.14   14:00   KS ZAMEK II KURZĘTNIK   MKS OLIMPIA KISIELICE 0: 3

Kolejka 13
 
Lp. Data Czas Gospodarz Gość Wynik
177 2009.06.21   14:00   MKS OLIMPIA KISIELICE   GSZS RYBNO 4: 3
178 2009.06.21   14:00   LZS CZARNI RUDZIENICE   GKS ISKRA SMYKÓWKO 5: 2
179 2009.06.21   14:00   GKS KORMORAN RUSZKOWO   LZS WIKIELEC II 5: 1
180 2009.06.21   14:00   GKS POLONIA IŁOWO   GKS VEL DˇBRÓWNO 11: 0
181 2009.06.21   14:00   MKS START NIDZICA II   GKS LZS SZYMBARK 0: 3 v.o
182 2009.06.21   14:00   LZS FINISHPARKIET MSZANOWO   KS KORMORAN ZWIERZEWO 3: 2

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.