MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 9 gości

dzisiaj: 150, wczoraj: 78
ogółem: 740 174

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Sezon 2003-2004

 

Lp. Drużyna Pkt Bramki
1 Zamek Kurzętnik 70 96-36
2 Warmiak Łukta 58 64-40
3 Start Nidzica 57 50-25
4 Zatoka Braniewo 52 67-47
5 MGKS Tolkmicko 51 52-40
6 Olimpia Olsztynek 48 65-42
7 Iskra Narzym 47 49-34
8 Tęcza Miłomłyn 42 41-40
9 GKS Wikielec 41 44-49
10 Czarni Rudzienice 37 42-42
11 Wałsza Pieniężno 30 52-75
12 Syrena Młynary 30 42-58
13 Olimpia Kisielice 29 36-63
14 Grunwald Frygnowo 27 31-55
15 GKS LZS Iława 26 30-58
16 Drwęca Samborowo 24 18-75

 

Lp. Tabela Strzelców Bramki
1 Tomasz Mądry 11
2 Marcin Spodniewski 5
3 Karol Miller 4
4 Jan Czarnik 2
- Julian Dulski 2
- Andrzej Jabłoński 2
- Sylwester Kazała 2
- Michał Spodniewski 2
- Marcin Trzeciak 2
5 Mariusz Glinowiecki 1
- Dariusz Gutowski 1
- Karol Różański 1
- Radosław Skonieczka 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

       
  1 Kolejka    
       
Lp. Mecz Wynik  
1 Zatoka Braniewo - Start Nidzica 1:5  
2 Tęcza Miłomłyn - Olimpia Olsztynek 1:0  
3 Czarni Rudzienice - Drwęca Samborowo 0:1  
4 Warmiak Łukta - Grunwald Frygnowo 2:0  
5 MGKS Tolkmicko - GKS LZS Iława 3:1  
6 Zamek Kurzętnik - GKS Wikielec 3:1  
7 Wałsza Piniężno - Syrena Młynary 3:0  
8 Iskra Narzym - Olimpia Kisielice 3:1 relacja
       
       
  2 kolejka    
       
Lp. Mecz Wynik  
9 Start Nidzica - Olimpia Kisielice 2:0 relacja
10 Syrena Młynary - Iskra Narzym 2:1  
11 GKS Wikielec - Wałsza Pieniężno 4:1  
12 GKS LZS Iława - Zamek Kurzętnik 1:2  
13 Grunwald Frygnowo - MGKS Tolkmicko 0:4  
14 Drwęca Samborowo - Warmiak Łukta 0:3  
15 Olimpia Olsztynek - Czarni Rudzienice 1:3  
16 Zatoka Braniewo - Tęcza Miłomłyn 4:2  
       
       
  3 kolejka    
       
Lp. Mecz Wynik  
17 Tęcza Miłomłyn - Start Nidzica 1:1  
18 Czarni Rudzienice - Zatoka Braniewo 1:1  
19 Warmiak Łukta - Olimpia Olsztynek 2:0  
20 MGKS Tolkmicko - Drwęca Samborowo 5:0  
21 Zamek Kurzętnik - Grunwald Frygnowo 6:0  
22 Wałsza Pieniężno - GKS LZS Iława 2:0  
23 Iskra Narzym - GKS Wikielec 0:2  
24 Olimpia Kisielice - Syrena Młynary 2:1 relacja
       
       
  4 kolejka    
       
Lp. Mecz Wynik  
25 Start Nidzica - Syrena Młynary 1:0  
26 GKS Wikielec - Olimpia Kisielice 0:3 relacja
27 GKS LZS Iława - Iskra Narzym 2:0  
28 Grunwald Frygnowo - Wałsza Pieniężno 1:0  
29 Drwęca Samborowo - Zamek Kurzętnik 0:2  
30 Olimpia Olsztynek - MGKS Tolkmicko 2:0  
31 Zatoka Braniewo - Warmiak Łukta 1:5  
32 Tęcza Miłomłyn - Czarni Rudzienice 1:1  
       
       
  5 kolejka    
       
Lp. Mecz Wynik  
33 Czarni Rudzienice - Start Nidzica 1:1  
34 Warmiak Łukta - Tęcza Miłomłyn 3:0  
35 MGKS Tolkmicko - Zatoka Braniewo 4:2  
36 Zamek Kurzętnik - Olimpia Olsztynek 5:1  
37 Wałsza Pieniężno - Drwęca Samborowo  5:0  
38 Iskra Narzym - Grunwald Frygnowo  3:1  
39 Olimpia Kisielice - GKS LZS Iława  2:1 relacja
40 Syrena Młynary - GKS Wikielec 1:5  
       
       
  6 kolejka    
       
Lp. Mecz Wynik  
41 Start Nidzica - GKS Wikielec 4:3  
42 GKS LZS Iława - Syrena Młynary 2:0  
43 Grunwald Frygnowo - Olimpia Kisielice 0:2 relacja
44 Drwęca Samborowo - Iskra Narzym 0:0  
45 Olimpia Olsztynek - Wałsza Pieniężno 7:3  
46 Zatoka Braniewo - Zamek Kurzętnik 3:1  
47 Tęcza Miłomłyn - MGKS Tolkmicko 1:1  
48 Czarni Rudzienice - Warmiak Łukta 1:3  
       
       
  7 kolejka    
Lp. Mecz Wynik  
49 Warmiak Łukta - Start Nidzica 2:1  
50 MGKS Tolkmicko - Czarni Rudzienice 0:0  
51 Zamek Kurzętnik - Tęcza Miłomłyn 3:0  
52 Wałsza Pieniężno - Zatoka Braniewo 0:2  
53 Iskra Narzym - Olimpia Olsztynek 3:1  
54 Olimpia Kisielice - Drwęca Samborowo 1:2 relacja
55 Syrena Młynary - Grunwald Frygnowo  2:2  
56 GKS Wikielec - GKS LZS Iława 4:2  
       
       
  8 kolejka    
Lp. Mecz Wynik  
57 Start Nidzica - GKS LZS Iława 4:1  
58 Grunwald Frygnowo - GKS Wikielec 3:0  
59 Drwęca Samborowo - Syrena Młynary 2:1  
60 Olimpia Olsztynek - Olimpia Kisielice 2:1 relacja
61 Zatoka Braniewo - Iskra Narzym 2:1  
62 Tęcza Miłomłyn - Wałsza Pieniężno 0:2  
63 Czarni Rudzienice - Zamek Kurzętnik 1:3  
64 Warmiak Łukta - MGKS Tolkmicko 5:1  
       
       
  9 kolejka    
Lp. Mecz Wynik  
65 MGKS Tolkmicko - Start Nidzica 0:1  
66 Zamek Kurzętnik - Warmiak Łukta 3:1  
67 Wałsza Pieniężno - Czarni Rudzienice 2:2  
68 Iskra Narzym - Tęcza Miłomłyn 2:2  
69 Olimpia Kisielice - Zatoka Braniewo 1:1 relacja
70 Syrena Młynary - Olimpia Olsztynek 2:1  
71 GKS Wikielec - Drwęca Samborowo 1:0  
72 GKS LZS Iława - Grunwald Frygnowo 0:0  
       
       
  10 kolejka    
Lp. Mecz Wynik  
73 Start Nidzica - Grunwald Frygnowo 2:0  
74 Drwęca Samborowo - GKS LZS Iława 0:1  
75 Olimpia Olsztynek - GKS Wikielec 1:0  
76 Zatoka Braniewo - Syrena Młynary 2:2  
77 Tęcza Miłomłyn - Olimpia Kisielice 4:0 relacja
78 Czarni Rudzienice - Iskra Narzym 1:1  
79 Warmiak Łukta - Wałsza Pieniężno 6:1  
80 MGKS Tolkmicko - Zamek Kurzętnik 4:3  
       
       
  11 kolejka    
Lp. Mecz Wynik  
81 Zamek Kurzętnik - Start Nidzica 1:1  
82 Wałsza Pieniężno - MGKS Tolkmicko 1:1  
83 Iskra Narzym - Warmiak Łukta 2:0  
84 Olimpia Kisielice - Czarni Rudzienice 1;3 relacja
85 Syrena Młynary - Tęcza Miłomłyn 1:2  
86 GKS Wikielec - Zatoka Braniewo 4:3  
87 GKS LZS Iława - Olimpia Olsztynek 0:1  
88 Grunwald Frygnowo - Drwęca Samborowo 0:1  
       
       
  12 kolejka    
Lp. Mecz Wynik  
89 Start Nidzica - Drwęca Samborowo 1:1  
90 Olimpia Olsztynek - Grunwald Frygnowo 0:4  
91 Zatoka Braniewo - GKS LZS Iława 7:0  
92 Tęcza Miłomłyn - GKS Wikielec 0:1  
93 Czarni Rudzienice - Syrena Młynary 3:0  
94 Warmiak Łukta - Olimpia Kisielice 2:3 relacja
95 MGKS Tolkmicko - Iskra Narzym 2:1  
96 Zamek Kurzętnik - Wałsza Pieniężno 3:2  
       
       
  13 kolejka    
Lp. Mecz Wynik  
97 Wałsza Pieniężno - Start Nidzica 1:4  
98 Iskra Narzym - Zamek Kurzętnik 0:0  
99 Olimpia Kisielice - MGKS Tolkmicko 4:3 relacja
100 Syrena Młynary - Warmiak Łukta 2:3  
101 GKS Wikielec - Czarni Rudzienice 1:1  
102 GKS LZS Iława - Tęcza Miłomłyn 1:1  
103 Grunwald Frygnowo - Zatoka Braniewo 1:2  
104 Drwęca Samborowo - Olimpia Olsztynek 2:0  
       
       
  14 kolejka    
105 Start Nidzica - Olimpia Olsztynek 0:0  
106 Zatoka Braniewo - Drwęca Samborowo 2:0  
107 Tęcza Miłomłyn - Grunwald Frygnowo 2:0  
108 Czarni Rudzienice - GKS LZS Iława 1:0  
109 Warmiak Łukta - GKS Wikielec 2:1  
110 MGKS Tolkmicko - Syrena Młynary 1:0  
111 Zamek Kurzętnik - Olimpia Kisielice 5:1 relacja
112 Wałsza Pieniężno - Iskra Narzym 1:1  
       
       
  15 kolejka    
113 Iskra Narzym - Start Nidzica 1:1  
114 Olimpia Kisielice - Wałsza Pieniężno  4:1 relacja
115 Syrena Młynary - Zamek Kurzętnik 1:1  
116 GKS Wikielec - MGKS Tolkmicko  0:0  
117 GKS LZS Iława - Warmiak Łukta 0:0  
118 Grunwald Frygnowo - Czarni Rudzienice 3:1  
119 Drwęca Samborowo - Tęcza Miłomłyn 1:2  
120 Olimpia Olsztynek - Zatoka Braniewo 0:1  
       
       
  16 kolejka    
121 Start Nidzica - Zatoka Braniewo  3:0  
122 Olimpia Olsztynek - Tęcza Miłomłyn 0:0  
123 Drwęca Samborowo - Czarni Rudzienice 1:0  
124 Grunwald Frygnowo - Warmiak Łukta 0:2  
125 GKS LZS Iława - MGKS Tolkmicko 1:0  
126 GKS Wikielec - Zamek Kurzętnik 1:1  
127 Syrena Młynary - Wałsza Pieniężno 2:1  
128 Olimpia Kisielice - Iskra Narzym 1:1 relacja
       
       
  17 kolejka    
129 Olimpia Kisielice - Start Nidzica 1:1 relacja
130 Iskra Narzym - Syrena Młynary 2:0  
131 Wałsza Pieniężno - GKS Wikielec 3:2  
132 Zamek Kurzętnik - GKS LZS Iława 5:0  
133 MGKS Tolkmicko - Grunwald Frygnowo 1:0  
134 Warmiak Łukta - Drwęca Samborowo 4:2  
135 Czarni Rudzienice - Olimpia Olsztynek 2:4  
136 Tęcza Miłomłyn - Zatoka Braniewo 2:1  
       
       
  18 kolejka    
137 Start Nidzica - Tęcza Miłomłyn 0:0  
138 Zatoka Braniewo - Czarni Rudzienice 2:4  
139 Olimpia Olsztynek - Warmiak Łukta 2:0  
140 Drwęca Samborowo - MGKS Tolkmicko 0:0  
141 Grunwald Frygnowo - Zamek Kurzętnik 0:3  
142 GKS LZS Iława - Wałsza Pieniężno 1:1  
143 GKS Wikielec - Iskra Narzym 0;1  
144 Syrena Młynary - Olimpia Kisielice 5:1 relacja
       
  19 kolejka    
145 Syrena Młynary - Start Nidzica 1:1  
146 Olimpia Kisielice - GKS Wikielec 0:1 relacja
147 Iskra Narzym - GKS LZS Iława 1:0  
148 Wałsza Pieniężno - Grunwald Frygnowo 5:2  
149 Zamek Kurzętnik - Drwęca Samborowo 6:0  
150 MGKS Tolkmicko - Olimpia Olsztynek 3:0  
151 Warmiak Łukta - Zatoka Braniewo 0:4  
152 Czarni Rudzienice - Tęcza Miłomłyn 4:1  
       
       
  20 kolejka    
153 Start Nidzica - Czarni Rudzienice  3:1  
154 Tęcza Miłomłyn - Warmiak Łukta 0:0  
155 Zatoka Braniewo - MGKS Tolkmicko 0:0  
156 Olimpia Olsztynek - Zamek Kurzętnik 1:1  
157 Drwęca Samborowo - Wałsza Pieniężno 0:3v.o.  
158 Grunwald Frygnowo - Iskra Narzym 1:1  
159 GKS LZS Iława - Olimpia Kisielice 1:0 relacja
160 GKS Wikielec - Syrena Młynary 0:3  
       
       
  21 kolejka    
161 GKS Wikielec - Start Nidzica 2:1  
162 Syrena Młynary - GKS LZS Iława 4:1  
163 Olimpia Kisielice - Grunwald Frygnowo 1:1 relacja
164 Iskra Narzym - Drwęca Samborowo 5:0  
165 Wałsza Pieniężno - Olimpia Olsztynek 1:4  
166 Zamek Kurzętnik - Zatoka Braniewo 3:2  
167 MGKS Tolkmicko - Tęcza Miłomłyn 0:1  
168 Warmiak Łukta - Czarni Rudzienice 2:1  
       
       
  22 kolejka    
169 Start Nidzica - Warmiak Łukta 1:1  
170 Czarni Rudzienice - MGKS Tolkmicko 0:1  
171 Tęcza Miłomłyn - Zamek Kurzętnik 1:2  
172 Zatoka Braniewo - Wałsza Pieniężno  1:0  
173 Olimpia Olsztynek - Iskra Narzym 1:0  
174 Drwęca Samborowo - Olimpia Kisielice 0:0 relacja
175 Grunwald Frygnowo - Syrena Młynary 0:0  
176 GKS LZS Iława - GKS Wikielec 3:0 v.o.  
       
       
  23 kolejka    
177 GKS LZS Iława - Start Nidzica 0:1  
178 GKS Wikielec - Grunwald Frygnowo 1:1  
179 Syrena Młynary - Drwęca Samborowo 1:1  
180 Olimpia Kisielice - Olimpia Olsztynek 0:7 relacja
181 Iskra Narzym - Zatoka Braniewo 2:0  
182 Wałsza Pieniężno - Tęcza Miłomłyn 1:1  
183 Zamek Kurzętnik - Czarni Rudzienice 3:3  
184 MGKS Tolkmicko - Warmiak Łukta 3:2  
       
       
  24 kolejka    
185 Start Nidzica - MGKS Tolkmicko 1:0  
186 Warmiak Łukta - Zamek Kurzętnik 1:4  
187 Czarni Rudzienice - Wałsza Pieniężno  1:1  
188 Tęcza Miłomłyn - Iskra Narzym 1:3  
189 Zatoka Braniewo - Olimpia Kisielice 2:0 relacja
190 Olimpia Olsztynek - Syrena Młynary 6:2  
191 Drwęca Samborowo - GKS Wikielec 0:1  
192 Grunwald Frygnowo - GKS LZS Iława 1:0  
       
       
  25 kolejka    
193 Grunwald Frygnowo - Start Nidzica 1:2  
194 GKS LZS Iława - Drwęca Samborowo 5:0  
195 GKS Wikielec - Olimpia Olsztynek 2:1  
196 Syrena Młynary - Zatoka Braniewo 3:2  
197 Olimpia Kisielice - Tęcza Miłomłyn 2:0 relacja
198 Iskra Narzym - Czarni Rudzienice 2:0  
199 Wałsza Pieniężno - Warmiak Łukta :1:2  
200 Zaqmek Kurzętnik - MGKS Tolkmicko 7:0  
       
       
  26 kolejka    
201 Start Nidzica - Zamek Kurzętnik 1:1  
202 MGKS Tolkmicko - Wałsza Pieniężno 8:1  
203 Warmiak Łukta - Iskra Narzym 3:0  
204 Czarni Rudzienice - Olimpia Kisielice 1:0 relacja
205 Tęcza Miłomłyn - Syrena Mlynary 3:0 v.o.  
206 Zatoka Braniewo - GKS Wikielec 4:0  
207 Olimpia Olsztynek - GKS LZS Iława 8:1  
208 Drwęca Samborowo - Grunwald Frygnowo 2:7  
       
       
  27 kolejka    
209 Drwęca Samborowo - Start Nidzica 0:0  
210 Grunwald Frygnowo - Olimpia Olsztynek 0:5  
211 GKS LZS Iława - Zatoka Braniewo 3:6  
212 GKS Wikielec - Tęcza Miłomłyn 1:2  
213 Syrena Młynary - Czarni Rudzienice 1:0  
214 Olimpia Kisielice - Warmiak Łukta 1:4 relacja
215 Iskra Narzym - MGKS Tolkmicko 3:1  
216 Wałsza Pieniężno - Zamek Kurzętnik 2:6  
       
       
  28 kolejka    
217 Start Nidzica - Wałsza Pieniężno  4:2  
218 Zamek Kurzętnik - Iskra Narzym 5:3  
219 MGKS Tolkmicko - Olimpia Kisielice 2:1 relacja
220 Warmiak Łukta - Syrena Młynary 2:1  
221 Czarni Rudzienice - GKS Wikielec 1:1  
222 Tęcza Miłomłyn - GKS LZS Iława 2:1  
223 Zatoka Braniewo - Grunwald Frygnowo 3:0  
224 Olimpia Olsztynek - Drwęca Samborowo 8:0  
       
       
  29 kolejka    
225 Olimpia Olsztynek - Start Nidzica 1:0  
226 Drwęca Samborowo - Zatoka Braniewo 0:3  
227 Grunwald Frygnowo - Tęcza Miłomłyn 2:0  
228 GKS LZS Iława - Czarni Rudzienice 1:2  
229 GKS Wikielec - Warmiak Łukta 4:2  
230 Syrena Młynary - MGKS Tolkmicko :1;2  
231 Olimpia Kisielice - Zamek Kurzętnik 1:3 relacja
232 Iskra Narzym - Wałsza Pieniężno  5:1  
       
       
  30 kolejka    
233 Start Nidzica - Iskra Narzym 2:1  
234 Wałsza Pieniężno - Olimpia Kisielice 4:1 relacja
235 Zamek Kurzętnik - Syrena Mlynary 5:3  
236 MGKS Tolkmicko - GKS Wikielec 2:1  
237 Warmiak Łukta - GKS LZS Iława 0:0  
238 Czarni Rudzienice - Grunwald Frygnowo 2:0  
239 Tęcza Miłomłyn - Drwęca Samborowo 8:2  
240 Zatoka Braniewo - Olimpia Olsztynek 3:0  

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.