MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

08

07-2020

środa

09

07-2020

czwartek

10

07-2020

piątek

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 48, wczoraj: 107
ogółem: 716 086

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Sezon 2002-2003

Liga okręgowa sezonu 2002/03 grupa II warmińsko - mazurska

 Tabela

 Lp.
Drużyna Pkt Bramki
 1 Huragan Morąg 74 74:29
 2  Ewingi Zalewo  67  70:30
 3  Warmiak Łukta  67  91:37
 4  MGKS Tolkmicko  59  58:25
 5  Zamek Kurzętnik  54  48:35
 6  DKS Dobre Miasto  43  44:38
 7  Wałsza Pieniężno  40  48:48
 8 LZS Lubomino - Wilczkowo  38  54:61
 9  Iskra Narzym  35  37:50
 10  Olimpia Kisielice  35  46:56
 11  Syrena Młynary  35  54:71
 12  GKS Wikielec  29  50:65
 13  GKS LZS Iława  27  31:52
 14  Grunwald Frygnowo  24  50:72
 15  Drwęca Samborowo  21  35:76
 16  Zalew Frombork  17  33:78

Tabela strzelców Olimpii Kisielice

 Lp.
Zawodnik     L. bramek                                        
 1 Tomasz Mądry     7                                        
 2  Marcin Trzeciak     6                                        
 3  Andrzej Orzeszek     5                                        
 4  Andrzej Jabłoński     4                                        
 5  Kamil Więcek     3                                        
 -  Paweł Czarnik     3                                        
 -  Karol Miller     3                                        
 6  Sylwester Kazała     2                                        
 -  Mariusz Kwaśniewski     2                                        
 -  Łukasz Krasiński     2                                        
 -  Julian Dulski     2                                        
 -  Jarosław Mądry     2                                        
 7  Dariusz Gutowski     1                                        
 -  Michał Spodniewski     1                                        
 -  Jarosław Bunkowski      1                                        
 -  Jan Czarnik     1                                        


1 Kolejka - 10/12.08.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 1 Wałsza - Ewingi  2:1  
 2  Warmiak - Wikielec  6:1  
 3  Grunwald - Olimpia  2:3 relacja
 4  Dobre Miasto - Syrena  8:0  
 5  Zamek - Drwęca  4:1  
 6  Huragan - Iława  3:1  
 7  Wilczkowo - Iskra  3:1  
 8  Zalew - Tolkmicko  0:0  

2 Kolejka - 18.08.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 9 Ewingi - Tolkmicko  2:0  
 10  Iskra - Zalew  0:0  
 11  Iława - Wilczkowo  3:0 v.o.  
 12  Drwęca - Huragan  2:2  
 13  Syrena - Zamek  1:2  
 14  Olimpia - Dobre Miasto  1:2 relacja
 15  Wikielec- Grunwald  1:0  
 16  Wałsza - Warmiak  1:4  

3 Kolejka - 17/18.08.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 17 Warmiak - Ewingi 1:2  
 18  Grunwald - Wałsza  1:1  
 19  Dobre Miasto - Wikielec  4:0  
 20  Zamek - Olimpia  4:1 relacja
 21  Huragan - Syrena  4:1  
 22  Wilczkowo - Drwęca  5:2  
 23  Zalew - Iława  2:1  
 24  Tolkmicko - Iskra  4:0  

4 Kolejka - 24/25.08.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 25 Ewingi - Iskra 4:0  
 26  Iława - Tolkmicko  0:1  
 27  Drwęca - Zalew  4:1  
 28  Syrena - Wilczkowo  1:3  
 29  Olimpia - Huragan  2:3 relacja
 30  Wikielec - Zamek  1:3  
 31  Wałsza - Dobre Miasto  0:2  
 32  Warmiak - Grunwald  7:3  

5 Kolejka - 28.08.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 33 Grunwald - Ewingi 1:3  
 34  Dobre Miasto - Warmiak  0:1  
 35  Zamek - Wałsza  0:0  
 36  Huragan - Wikielec  1:0  
 37  Wilczkowo - Olimpia  1:4 relacja
 38  Zalew - Syrena  4:4  
 39  Tolkmicko - Drwęca  2:0  
 40  Iskra - Iława  2:0  

  6 Kolejka 1.09.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 41 Ewingi - Iława 5:2  
 42  Drwęca - Iskra  0:2  
 43  Syrena - Tolkmicko  2:4  
 44  Olimpia - Zalew  2:2 relacja
 45  Wikielec - Wilczkowo  1:1  
 46  Wałsza - Huragan  2:1  
 47  Warmiak - Zamek  1:1  
 48  Grunwald - Dobre Miasto  2:5  

7 Kolejka 7/8.09.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 49 Dobre Miasto - Ewingi 0:1  
 50  Zamek - Grunwald  1:0  
 51  Huragan - Warmiak  2:1  
 52  Wilczkowo - Wałsza  2:2  
 53  Zalew - Wikielec  3:2  
 54  Tolkmicko - Olimpia  4:1 relacja
 55  Iskra - Syrena  2:2  
 56  Iława - Drwęca  1:0  

8 Kolejka - 14/15.09.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 57 Ewingi - Drwęca 3:1  
 58  Syrena - Iława  3:1  
 59  Olimpia - Iskra  2:0 relacja
 60  Wikielec - Tolkmicko  0:1  
 61  Wałsza - Zalew  1:1  
 62  Warmiak - Wilczkowo  3:1  
 63  Grunwald - Huragan  2:3  
 64  Dobre Miasto - Zamek  4:0  

9 Kolejka - 21/22.09.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 65 Zamek - Ewingi 0:1  
 66  Huragan - Dobre Miasto  0:1  
 67  Wilczkowo - Grunwald  3:1  
 68  Zalew - Warmiak  3:3  
 69  Tolkmicko - Wałsza  4:0  
 70  Iskra - Wikielec  3:2  
 71  Iława - Olimpia  1:0 relacja
 72  Drwęca - Syrena  2:2  

 10 Kolejka - 28/29.09.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 73 Ewingi - Syrena 4:2  
 74  Olimpia - Drwęca  4:1 relacja
 75  Wikielec - Iława  2:1  
 76  Wałsza - Iskra  3:4  
 77  Warmiak - Tolkmicko  5:2  
 78  Grunwald - Zalew  7:1  
 79  Dobre Miasto - Wilczkowo  3:1  
 80  Zamek - Huragan  0:1  

11 Kolejka - 5/6.10.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 81 Huragan - Ewingi 2:0  
 82  Wilczkowo - Zamek  3:5  
 83  Zalew - Dobre Miasto  3:0  
 84  Tolkmicko - Grunwald  2:1  
 85  Iskra - Warmiak  0:1  
 86  Iława - Wałsza  1:0  
 87  Drwęca - Wikielec  2:4  
 88  Syrena - Olimpia  3:0 relacja

12 Kolejka - 12/13.10.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 89 Ewingi - Olimpia 4:1 relacja
 90  Wikielec - Syrena  3:1  
 91  Wałsza - Drwęca  7:0  
 92  Warmiak - Iława  9:2  
 93  Grunwald - Iskra  2:0  
 94  Dobre Miasto - Tolkmicko  1:1  
 95  Zamek - Zalew  3:1  
 96  Huragan - Wilczkowo  2:0  

13 Kolejka - 19/20.10.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 97 Wilczkowo - Ewingi  1:3  
 98  Zalew - Huragan  1:3  
 99  Tolkmicko - Zamek  4:0  
 100  Iskra - Dobre Miasto  2:1  
 101  Iława - Grunwald  2:3  
 102  Drwęca - Warmiak  2:1  
 103  Syrena - Wałsza  3:3  
 104  Olimpia - Wikielec  2:2 relacja

14 Kolejka - 26/27.10.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 105 Ewingi - Wikielec 4:1  
 106  Wałsza - Olimpia  0:0 relacja
 107  Warmiak - Syrena  4:1  
 108  Grunwald - Drwęca  0:0  
 109  Dobre Miasto - Iława  1:0  
 110  Zamek - Iskra  1:0  
 111  Huragan - Tolkmicko  1:0  
 112  Wilczkowo - Zalew  2:0  

15 Kolejka - 2/3.11.2002r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 113 Zalew - Ewingi 0:0  
 114  Tolkmicko - Wilczkowo  4:0  
 115  Iskra - Huragan  0:2  
 116  Iława - Zamek  0:1  
 117  Drwęca - Dobre Miasto  0:0  
 118  Syrena - Grunwald  5:4  
 119  Olimpia - Warmiak  1:2 relacja
 120  Wikielec - Wałsza  2:5  

16 Kolejka - 23.03.2003r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 121 Ewingi - Wałsza 3:0  
 122  Wikielec - Warmiak  2:2  
 123  Olimpia - Grunwald  5:1 relacja
 124  Syrena - Dobre Miasto  3:0  
 125  Drwęca - Zamek  1:2  
 126  Iława - Huragan  1:2  
 127  Iskra - Wilczkowo  1:1  
 128  Tolkmicko - Zalew  4:0  

17 Kolejka - 30.03.2003r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 129 Tolkmicko - Ewingi 2:1  
 130  Wilczkowo - Iława  1:0  
 131  Huragan - Drwęca  5:2  
 132  Zamek - Syrena  3:1  
 133  Dobre Miasto - Olimpia  0:1 relacja
 134  Grunwald - Wikielec  1:0  
 135  Warmiak - Wałsza  5:1  
 136  Zalew - Iskra  2:1  

18 Kolejka - 6.04.2003r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 137 Ewingi - Warmiak 1:0  
 138  Wałsza - Grunwald  2:1  
 139  Wikielec - Dobre Miasto  2:0  
 140  Olimpia - Zamek  1:1 relacja
 141  Syrena - Huragan  3:2  
 142  Drwęca - Wilczkowo  0:0  
 143  Iskra - Tolkmicko  ?  
 144  Iława - Zalew  3:1  

19 Kolejka - 13.04.2003r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 145 Iskra - Ewingi 0:1  
 146  Tolkmicko - Iława  1:2  
 147  Wilczkowo - Syrena  3:1  
 148  Huragan - Olimpia  0:0 relacja
 149  Zamek - Wikielec  2:0  
 150  Dobre Miasto - Wałsza  2:1  
 151  Grunwald - Warmiak  1:5  
 152  Zalew - Drwęca  6:4  

20 Kolejka - 19.04.2003r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 153  Ewingi - Grunwald 4:2  
 154  Warmiak - Dobre Miasto  1:0  
 155  Wałsza - Zamek  0:0  
 156  Wikielec - Huragan  2:4  
 157  Olimpia - Wilczkowo  0:1 relacja
 158  Drwęca - Tolkmicko  1:1  
 159  Iława - Iskra  1:0  
 160  Syrena - Zalew  2:1  

21 Kolejka - 27.04.2003r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 161 Iława - Ewingi 0:2  
 162  Iskra - Drwęca  5:0  
 163  Tolkmicko - Syrena  2:0  
 164  Wilczkowo - Wikielec  3:1  
 165  Huragan - Wałsza  3:1  
 166  Zamek - Warmiak  1:1  
 167  Dobre Miasto - Grunwald  2:1  
 168  Zalew - Olimpia  2:1 relacja

22 Kolejka - 1.05.2003r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 169 Ewingi - Dobre Miasto 3:0  
 170  Grunwald - Zamek  1:3  
 171  Warmiak - Huragan  1:3  
 172  Wałsza - Wilczkowo  2:1  
 173  Olimpia - Tolkmicko  0:4 relacja
 174  Syrena - Iskra  1:2  
 175  Drwęca - Iława  1:1  
 176  Wikielec - Zalew  8:0  

23 Kolejka - 4.05.2010r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 177 Drwęca - Ewingi 0:2  
 178  Iława - Syrena  0:1  
 179  Iskra - Olimpia  4:1 relacja
 180  Tolkmicko - Wikielec  1:0  
 181  Wilczkowo - Warmiak  3:5  
 182  Huragan - Grunwald  4:0  
 183  Zamek - Dobre Miasto  4:1  
 184  Zalew - Wałsza  0:3  

24 Kolejka - 11.05.2010r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 185 Ewingi - Zamek 1:1  
 186  Dobre Miasto - Huragan  1:2  
 187  Grunwald - Wilczkowo  3:3  
 188  Wałsza - Tolkmicko  1:1  
 189  Wikielec - Iskra  4:1  
 190  Olimpia - Iława  1:0 relacja
 191  Syrena - Drwęca  2:2  
 192  Warmiak - Zalew  3:0  

25 Kolejka - 18.05.2010r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 193 Syrena - Ewingi 0:3  
 194  Drwęca - Olimpia  1:0 relacja
 195  Iława - Wikielec  1:1  
 196  Iskra - Wałsza  1:1  
 197  Tolkmicko - Warmiak  0:2  
 198  Wilczkowo - Dobre Miasto  2:2  
 199  Huragan - Zamek  1:0  
 200  Zalew - Grunwald  0:3  

26 Kolejka - 25.05.2010r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 201 Ewingi - Huragan 1:3  
 202  Zamek - Wilczkowo  2:2  
 203  Grunwald - Tolkmicko  1:1  
 204  Warmiak - Iskra  4:1  
 205  Wałsza - Iława  2:1  
 206  Wikielec - Drwęca  1:3  
 207  Olimpia - Syrena  4:2 relacja
 208  Dobra Miasto - Zalew  5:3  

27 Kolejka - 1.06.2010r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 209 Olimpia - Ewingi 5:3 relacja
 210  Syrena - Wikielec  3:1  
 211  Drwęca - Wałsza  1:3  
 212  Iława - Warmiak  1:3  
 213  Iskra - Grunwald  2:1  
 214  Tolkmicko - Dobre Miasto  0:0  
 215  Wilczkowo - Huragan  1:3  
 216  Zalew - Zamek  0:4  

28 Kolejka - 8.06.2010r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 217 Ewingi - Wilczkowo 3:0  
 218  Zamek - Tolkmicko  0:2  
 219  Dobre Miasto - Iskra  1:0  
 220  Grunwald - Iława  3:1  
 221  Warmiak - Drwęca  7:1  
 222  Wałsza - Syrena  1:3  
 223  Wikielec - Olimpia  5:1 relacja
 224  Huragan - Zalew  3:0  

29 Kolejka - 15.06.2010r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 225 Wikielec - Ewingi 1:1  
 226  Olimpia - Wałsza  0:0 relacja
 227  Syrena - Warmiak  0:1  
 228  Drwęca - Grunwald  1:1  
 229  Iława - Dobre Miasto  3:1  
 230  Iskra - Zamek  1:1  
 231  Tolkmicko - Huragan  3:2  
 232  Zalew - Wilczkowo  2:6  

30 Kolejka - 22.06.2010r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 233  Wilczkowo - Tolkmicko 1:1  
 234  Huragan - Iskra  4:1  
 235  Zamek - Iława  0:0  
 236  Dobre Miasto - Drwęca  2:0  
 237  Grunwald - Syrena  2:2  
 238  Warmiak - Olimpia  3:1 relacja
 239  Wałsza - Wikielec  3:0  
 240  Ewingi - Zalew  1:0  

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.