MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 8 gości

dzisiaj: 145, wczoraj: 78
ogółem: 740 169

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Sezon 1999-2000

 

Liga okręgowa - Tabela

 Lp.
Drużyna Pkt Bramki
 1 Olimpia Sztum  53 62:28
 2  Żuławy Nowy Dwór Gdański  50  51:29
 3  Syrena Młynary  47  62:39
 4  MGKS Tolkmicko  40  51:30
 5  Jurand Lasowice Wielkie  39  51:43
 6  Olimpia Kisielice  38  47:48
 7  LZS Waplewo  37  43:39
 8  Rodło Kwidzyn  35  44:47
 9  Gmina Braniewo  34  53:65
 10  Pogoń Gardeja  32  32:45
 11  Pogoń Prabuty  29  35:55
 12  Powiśle Stary Targ  28  42:63
 13  Unia Susz  27  42:62
 14  Wałsza Pieniężno  24  49:71


Tabela strzelców Olimpii

 Lp.
Zawodnik Bramki                                                                                      
 1 Tomasz Mądry  16                                                                                      
 2  Andrzej Orzeszek  9                                                                                      
 3  Paweł Czarnik  4                                                                                      
 -  Marcin Trzeciak  4                                                                                      
 4  Mariusz Kwaśniewski  2                                                                                      
 -  Tomasz Niezgoda  2                                                                                      
 -  Bartosz Blinkiewicz  2                                                                                      
 -  Jan Czarnik  2                                                                                      
 5  Julian Dulski  1                                                                                      
 -  Kamil Więcek  1                                                                                      
 -  Andrzej Jabłoński  1                                                                                      
 -  Radosław Skonieczka  1                                                                                      
 -  Marek Banaś  1                                                                                      



1 Kolejka - 15.08.1999r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 1 Gardeja - Jurand 2:2  
 2  Rodło - Żuławy  3:2  
 3  Braniewo - Waplewo  4:1  
 4  Powiśle - Unia  3:1  
 5  Olimpia S - Olimpia  7:0 relacja
 6  Wałsza - Syrena  0:7  
 7  Pogoń - Tolkmicko  2:2  

2 Kolejka - 22.08.1999r.

Lp.
Mecz Wynik  
8 Jurand - Tolkmicko 1:2  
9  Syrena - Pogoń  4:0  
10  Olimpia - Wałsza  3:1 relacja
11  Unia - Olimpia S  2:1  
12  Waplewo - Powiśle  4:1  
13  Żuławy - Braniewo  0:3  
14  Gardeja - Rodło  0:1  

3 Kolejka - 29.08.1999r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 15 Rodło - Jurand 1:2  
 16  Braniewo - Gardeja  2:0  
 17  Powiśle - Żuławay  1:5  
 18  Olimpia S - Waplewo  4:2  
 19  Wałsza - Unia  4:1  
 20  Pogoń - Olimpia  1:2 relacja
 21  Tolkmicko - Syrena  2:3  

4 Kolejka - 5.09.1999r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 22 Jurand - Syrena 3:1  
 23  Olimpia - Tolkmicko  2:1 relacja
 24  Unia - Pogoń  0:0  
 25  Waplewo - Wałsza  5:1  
 26  Żuławy - Olimpia S  0:1  
 27  Gardeja - Powiśle  1:0  
 28  Rodło - Braniewo  3:2  

5 Kolejka - 12.09.1999r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 29  Braniewo - Jurand 1:3  
 30  Powiśle - Rodło  0:3  
 31  Olimpia S - Gardeja  5:0  
 32  Wałsza - Żuławy  0:1  
 33  Pogoń - Waplewo  3:2  
 34  Tolkmicko - Unia  1:1  
 35  Syrena - Olimpia  5:3 relacja

6 Kolejka - 19.09.1999r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 36 Jurand - Olimpia 2:0 relacja
 37  Unia - Syrena  0:5  
 38  Waplewo - Tolkmicko  0:2  
 39  Żuławy - Pogoń  0:2  
 40  Gardeja - Wałsza  5:4  
 41  Rodło - Olimpia S  3:0  
 42  Braniewo - Powiśle  3:0  

7 Kolejka - 26.09.1999r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 43 Powiśle - Jurand 3:0  
 44  Olimpia S - Braniewo  4:0  
 45  Wałsza - Rodło  3:0 v.o.  
 46  Pogoń - Gardeja  0:1  
 47  Tolkmicko - Żuławy  1:1  
 48  Syrena - Waplewo  4:3  
 49  Olimpia - Unia  5:4 relacja

8 Kolejka - 3.10.1999r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 50 Jurand - Unia 4:3  
 51  Waplewo - Olimpia  2:1 relacja
 52  Żuławy - Syrena  4:2  
 53  Gardeja - Tolkmicko  2:4  
 54  Rodło - Pogoń  2:1  
 55  Braniewo - Wałsza  9:4  
 56  Powiśle - Olimpia S  1:2  

9 Kolejka - 10.10.1999r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 57 Olimpia S - Jurand 0:0  
 58  Wałsza - Powiśle  3:1  
 59  Pogoń - Braniewo  3:2  
 60  Tolkmicko - Rodło  2:0  
 61  Syrena - Gardeja  3:0  
 62  Olimpia - Żuławy  1:4 relacja
 63  Unia - Waplewo  0:4  

10 Kolejka - 17.10.1999r.

Lp.
Mecz Wynik  
 64 Jurand - Waplewo 0:1  
 65  Żuławy - Unia  6:0  
 66  Gardeja - Olimpia  0:0 relacja
 67  Rodło - Syrena  2:0  
 68  Braniewo - Tolkmicko  3:1  
 69  Powiśle - Pogoń  4:2  
 70  Olimpia S - Wałsza  2:0  

11 Kolejka - 24.10.1999r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 71 Wałsza - Jurand 2:3  
 72  Pogoń - Olimpia S  1:3  
 73  Tolkmicko - Powiśle  4:0  
 74  Syrena - Braniewo  3:0  
 75  Olimpia - Rodło  3:0 relacja
 76  Unia - Gardeja  1:1  
 77  Waplewo - Żuławy  2:1  

12 Kolejka - 31.10.1999r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 78 Jurand - Żuławy 0:1  
 79  Gardeja - Waplewo  0:1  
 80  Rodło - Unia  4:1  
 81  Braniewo - Olimpia  3:1 relacja
 82  Powiśle - Syrena  3:1  
 83  Olimpia S - Tolkmicko  2:1  
 84  Wałsza - Pogoń  7:1  

13 Kolejka - 7.11.1999r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 85 Pogoń - Jurand 4:3  
 86  Tolkmicko - Wałsza  2:2  
 87  Syrena - Olimpia S  1:5  
 88  Olimpia - Powiśle  5:1 relacja
 89  Unia - Braniewo  6:0  
 90  Waplewo - Rodło  0:0  
 91  Żuławy - Gardeja  3:0  

14 Kolejka - 19.03.2000r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 92 Jurand- Gardeja 1:3  
 93  Żuławy - Rodło  2:1  
 94  Waplewo - Braniewo  4:1  
 95  Unia - Powiśle  3:1  
 96  Olimpia - Olimpia S  2:2 relacja
 97  Syrena - Wałsza  3:2  
 98  Tolkmicko - Pogoń  7:0  

15 Kolejka - 26.03.2000r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 99 Tolkmicko - Jurand 1:2  
 100  Pogoń - Syrena  0:0  
 101  Wałsza - Olimpia  1:2 relacja
 102  Olimpia S - Unia  5:2  
 103  Powiśle - Waplewo  2:1  
 104  Braniewo - Żuławy  0:2  
 105  Rodło - Gardeja  1:1  

16 Kolejka - 2.04.2000r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 106 Jurand - Rodło 5:0  
 107  Gardeja - Braniewo  3:1  
 108  Żuławy - Powiśle  4:3  
 109  Waplewo - Olimpia S  1:0  
 110  Unia - Wałsza  1:2  
 111  Olimpia - Pogoń  2:1 relacja
 112  Syrena - Tolkmicko  2:1  

17 Kolejka - 9.04.2000r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 113 Syrena - Jurand 3:0  
 114  Tolkmicko - Olimpia  2:1 relacja
 115  Pogoń - Unia  1:1  
 116  Wałsza - Waplewo  1:2  
 117  Olimpia S - Żuławy  0:0  
 118  Powiśle - Gardeja  1:1  
 119  Braniewo - Rodło  5:3  

18 Kolejka - 16.04.2000r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 120 Jurand- Braniewo 6:2  
 121  Rodło - Powiśle  3:1  
 122  Gardeja - Olimpia S  0:1  
 123  Żuławy - Wałsza  3:1  
 124  Waplewo - Pogoń  0:0  
 125  Unia - Tolkmicko  0:0  
 126  Olimpia - Syrena  0:0 relacja

19 Kolejka - 22/23.04.2000r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 127 Olimpia - Jurand 1:0 relacja
 128  Syrena - Unia  1:1  
 129  Tolkmicko - Waplewo  1:1  
 130  Pogoń - Żuławy  0:0  
 131  Wałsza - Gardeja  3:0  
 132  Olimpia S - Rodło  5;2  
 133  Powiśle - Braniewo  1:3  

20 Kolejka - 30.04.2000r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 134 Jurand - Powiśle 4:1  
 135  Braniewo - Olimpia S  1:0  
 136  Rodło - Wałsza  6:2  
 137  Gardeja - Pogoń  0:1  
 138  Żuławy - Tolkmicko  0:1  
 139  Waplewo - Syrena  0:1  
 140  Unia - Olimpia  2:1 relacja

21 Kolejka - 7.05.2000r.

Lp.
Mecz Wynik  
 141 Unia - Jurand 3:1  
 142  Olimpia - Waplewo  3:1 relacja
 143  Syrena - Żuławy  1:1  
 144  Tolkmicko - Gardeja  4:1  
 145  Pogoń - Rodło  4:1  
 146  Wałsza - Braniewo  1:1  
 147  Olimpia S - Powiśle  3:3  

22 Kolejka - 14.05.2000r.

Lp.
Mecz Wynik  
148 Jurand - Olimpia S 1:1  
 149  Powiśle - Wałsza  3:0  
 150  Braniewo - Pogoń  0:2  
 151  Rodło - Tolkmicko  0:0  
 152  Gardeja - Syrena  3:1  
 153  Żuławy - Olimpia 3:1 relacja
 154  Waplewo - Unia  1:2  

23 Kolejka - 21.05.2000r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 155 Waplewo - Jurand 3:0  
 156  Unia - Żuławy  2:3  
 157  Olimpia - Gardeja  2:3 relacja
 158  Syrena - Rodło  1:1  
 159  Tolkmicko - Braniewo  3:1  
 160  Pogoń - Powiśle  1:1  
 161  Wałsza - Olimpia S  2:4  

24 Kolejka - 28.05.2000r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 162 Jurand - Wałsza 3:0  
 163  Olimpia S - Pogoń  4:0  
 164  Powiśle - Tolkmicko  0:6  
 165  Braniewo - Syrena  1:4  
 166  Rodło - Olimpia  1:1 relacja
 167  Gardeja - Unia  3:1  
 168  Żuławy - Waplewo  1:1  

25 Kolejka - 4.06.2000r.

 Lp.
Mecz Wynik  
 169 Żuławy - Jurand 2:1  
 170  Waplewo - Gardeja  0:1  
 171  Unia - Rodło  2:1  
 172  Olimpia - Braniewo  5:1 relacja
 173  Syrena - Powiśle  3:4  
 174  Tolkmicko - Olimpia S  0:1  
 175  Pogoń - Wałsz  3:3  

26 Kolejka - 11.06.2000r.

Lp.
Mecz Wynik  
 176 Jurand - Pogoń 4:2  
 177  Wałsza - Tolkmicko  2:0  
 178  Olimpia S - Syrena  2:0  
 179  Powiśle - Olimpia  0:0 relacja
 180  Braniewo - Unia  4:2  
 181  Rodło - Waplewo  5:1  
 182  Gardeja - Żuławy  1:2  

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.