MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

08

07-2020

środa

09

07-2020

czwartek

10

07-2020

piątek

11

07-2020

sobota

12

07-2020

niedziela

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 30, wczoraj: 107
ogółem: 716 068

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Sezon 2011-2012

 

A Klasa

 

Lp.   Drużyna Pkt Z R P Bramki
1 Unia Susz 54 17 3 2 74:22
2 Radomniak Radomno 46 14 4 4 81:39
3 Czarni Rudzienice 44 13 5 4 77:36
4 Wel Lidzbark Welski 40 12 4 6 49:35
5 Olimpia kisielice 38 11 5 6 67:47
6 KS Tyrowo 29 9 2 11 59:56
7 GSZS Rybno 29 9 2 11 45:67
8 GKS II Wikielec 28 9 1 12 55:52
9 Kormoran Ruszkowo 27 8 3 11 46:50
10 Zamek II Kurzętnik 19 6 1 15 32:63
11 Iskra Smykówko 16 4 4 14 32:93

  12            LZS Jamielnik                                                  8        2       2     18     19:76



 

 


1 kolejka

Lp. Data     Wynik      
1 20.08.2011 Olimpia Kisielice 2:2 Iskra Smykówko  
2 20.08.2011 Wel Lidzbark Welski 2:1 KS Tyrowo  
3 20.08.2011 Unia Susz 0:1 Zamek II Kurzętnik  
4 21.08.2011 Radomniak 5:2 Kormoran Ruszkowo  
5 21.08.2011 Czarni Rudzienice 6:1 GSZS Rybno  
6 21.08.2011 LZS Jamielnik 1:2 GKS II Wikielec  

 

2 kolejka

Lp. Data     Wynik      
7 27.08.2011 Olimpia Kisielice 2:2 Radomniak Radomno relacja
8 27.08.2011 Kormoran Ruszkowo 6:1 LZS Jamielnik  
9 28.08.2011 GKS II Wikielec 3:4 Czarni rudzienice  
10 28.08.2011 GSZS Rybno 1:1 Wel Lidzbark Welski  
11 28.08.2011 KS Tyrowo 3:4 Unia Susz  
12 28.08.2011 Iskra Smykówko 2:2 Zamek II Kurzętnik  

 

3 kolejka

Lp. Data     Wynik      
13 3.09.2011 Wel Lidzbark Welski 2:1 GKS II Wikielec  
14 3.09.2011 Unia Susz 3:1 GSZS Rybno  
15 4.09.2011 Zamek II Kurzętnik 1:3 KS Tyrowo  
16 4.09.2011 Radomniak Radomno 7:1 Iskra Smykówko relacja
17 4.09.2011 Czarni Rudzienice 7:0 Kormoran Ruszkowo  
18 4.09.2011 LZS Jamielnik 2:2 Olimpia Kisielice  

 

4 kolejka

Lp. Data     Wynik      
19 10.09.2011 Kormoran Ruszkowo 0:1 Wel Lidzbark Welski  
20 11.09.2011 Radomniak Radomno 6:1 LZS Jamielnik relacja
21 11.09.2011 GSZS Rybno 1:3 Zamek Kurzętnik  
22 11.09.2011 Iskra Smykówko 0:9 KS Tyrowo  
23 11.09.2011 GKS II Wikielec 0:1 Unia Susz  
24 11.09.2011 Olimpia Kisielice 3:3 Czarni Rudzienice  

 

5 kolejka

Lp. Data     Wynik      
25 17.09.2011 Wel Lidzbark Welski 2:3 Olimpia Kisielice  
26 17.09.2011 Unia Susz 2:1 Kormoran Ruszkowo  
27 18.09.2011 Zamek II Kurzętnik 1:3 GKS II Wikielec  
28 18.09.2011 Czarni Rudzienice 0:2 Radomniak Radomno relacja
29 18.09.2011 KS Tyrowo 7:0 GSZS Rybno  
30 18.09.2011 LZS Jamielnik 3:2 Iskra Smykówko  

 

6 kolejka

Lp. Data     Wynik      
31 24.09.2011 Olimpia Kisielice 2:3 Unia Susz  
32 24.09.2011 Kormoran Ruszkowo 2:0 Zamek II Kurzętnik  
33 25.09.2011 Radomniak Radomno 1:1 Wel Lidzbark Welski relacja
34 25.09.2011 LZS Jamielnik 1:4 Czarni Rudzienice  
35 25.09.2011 GKS II Wikielec 5:1 KS Tyrowo  
36 25.09.2011 Iskra Smykówko 1:3 GSZS Rybno  

 

7 kolejka

Lp. Data     Wynik      
37 1.10.2011 Unia Susz 1:2 Radomniak Radomno relacja
38 2.10.2011 Zamek II Kurzętnik 0:4 Olimpia Kisielice  
39 2.10.2011 KS Tyrowo 2:4 Kormoran Ruszkowo  
40 2.10.2011 GSZS Rybno 0:6 GKS II Wikielec  
41 2.10.2011 Czarni Rudzienice 18:0 Iskra Smykówko  
42 2.10.2011 Wel Lidzbark Welski 6:0 LZS Jamielnik  

 

8 kolejka

Lp. Data     Wynik      
43 8.10.2011 Kormoran Ruszkowo 1:2 GSZS Rybno  
44 9.10.2011 Olimpia Kisielice 3:1 KS Tyrowo  
45 9.10.2011 Radomniak Radomno 9:0 Zamek II Kurzętnik relacja
46 9.10.2011 LZS Jamielnik 0:8 Unia Susz  
47 9.10.2011 Czarni Rudzienice 1:0 Wel Lidzbark Welski  
48 9.10.2011 Iskra Smykówko 1:5 GKS II Wikielec  

 

9 kolejka

Lp. Data     Wynik      
49 15.10.2011 Unia Susz 0:0 Czarni Rudzienice  
50 16.10.2011 GKS II Wikielec 0:2 Kormoran Ruszkowo  
51 16.10.2011 GSZS Rybno 2:3 Olimpia Kisielice  
52 16.10.2011 KS Tyrowo 4:3 Radomniak Radomno relacja
53 16.10.2011 Zamek II Kurzętnik 4:2 LZS Jamielnik  
54 16.10.2011 Wel Lidzbark Welski 7:0 Iskra Smykówko  

 

10 kolejka

Lp. Data     Wynik      
55 23.10.2011 Radomniak Radomno 8:3 GSZS Rybno relacja
56 23.10.2011 LZS Jamielnik 2:3 KS Tyrowo  
57 23.10.2011 Czarni Rudzienice 4:2 Zamek II Kurzętnik  
58 23.10.2011 Iskra Smykówko 1:2 Kormoran Ruszkowo  
59 23.10.2011 Wel Lidzbark Welski 2:2 Unia Susz  
60 23.10.2011 Olimpia Kisielice 1:2 GKS II Wikielec  

 

11 kolejka

Lp. Data     Wynik      
61 29.10.2011 Kormoran Ruszkowo 2:3 Olimpia Kisielice  
62 29.10.2011 Unia Susz 6:0 wo Iskra Smykówko

 
63 30.10.2011 Zamek II Kurzętnik 3:1 Wel Lidzbark Welski  
64 30.10.2011 GKS II Wikielec 1:4 Radomniak Radomno relacja
65 30.10.2011 GSZS Rybno 4:1 LZS Jamielnik  
66 30.10.2011 KS Tyrowo 1:2 Czarni Rudzienice  

 

 

12 kolejka

Lp. Data     Wynik      
67 31.03.2012 Kormoran Ruszkowo 2:3 Radomniak Radomno relacja
68 1.04.2012 Zamek II Kurzętnik 1:3 Unia Susz  
69 1.04.2012 GSZS Rybno 3:2 Czarni Rudzienice relacja
70 1.04.2012 GKS II Wikielec 0:0 LZS Jamielnik  
71 1.04.2012 Iskra Smykówko 1:5 Olimpia Kisielice relacja
72 1.04.2012 KS Tyrowo 1:4 Wel Lidzbark Welski relacja

 

13 kolejka

Lp. Data     Wynik      
73 7.04.2012 Radomniak Radomno 4:2 Olimpia Kisielice relacja
74 7.04.2012 Zamek II Kurzętnik 2:1 Iskra Smykówko  
75 7.04.2012 Unia Susz 4:0 KS Tyrowo relacja
76 7.04.2012 Czarni Rudzienice 2:1 GKS II Wikielec  
77 7.04.2012 LZS Jamielnik 0:2 Kormoran Ruszkowo  
78 7.04.2012 Wel Lidzbark Welski 0:3 GSZS Rybno relacja

 

14 kolejka

Lp. Data     Wynik      
79 14.04.2012 Kormoran Ruszkowo 2:2 Czarni Rudzienice  
80 15.04.2012 KS Tyrowo 5:1 Zamek II Kurzętnik relacja
81 15.04.2012 Iskra Smykówko 1;1 Radomniak Radomno relacja
82 15.04.2012 GSZS Rybno 0:6 Unia Susz relacja
83 15.04.2012 GKS II Wikielec 2:3 Wel Lidzbark Welski relacja
84 15.04.2012 Olimpia Kisielice 5:1 LZS Jamielnik relacja

 

15 kolejka

Lp. Data     Wynik      
85 21.04.2012 LZS Jamielnik 0:4 Radomniak Radomno relacja
86 21.04.2012 Unia Susz 4:1 GKS II Wikielec relacja
87 22.04.2012 Zamek II Kurzętnik 1:0 GSZS Rybno relacja
88 22.04.2012 Czarni Rudzienice 4:2 Olimpia Kisielice  
89 22.04.2012 KS Tyrowo 4:0 Iskra Smykówko relacja
90 22.04.2012 Wel Lidzbark Welski 4:2 Kormoran Ruszkowo relacja

 

16 kolejka

Lp. Data     Wynik      
85 28.04.2012 Kormoran Ruszkowo 0:2 Unia Susz relacja
86 29.04.2012 GSZS Rybno 1:1 KS Tyrowo  
87 29.04.2012 GKS II Wikielec 3:1 Zamek II Kurzętnik  
88 29.04.2012 Olimpia Kisielice 1:3 Wel Lidzbark Welski relacja
89 29.04.2012 Iskra Smykówko 1:0 LZS Jamielnik  
90 29.04.2012 Radomniak Radomno 4:2 Czarni Rudzienice relacja

 

 

17 kolejka

Lp. Data     Wynik      
91 5.05.2012 Unia Susz 4:0 Olimpia kisielice relacja
92 6.05.2012 Wel Lidzbark Welski 3:1 Radomniak Radomno relacja
93 6.05.2012 Zamek II Kurzętnik 1:2 Kormoran Ruszkowo  
94 6.05.2012 KS Tyrowo 2:1 GKS II Wikielec  
95 6.05.2012 GSZS Rybno 5:3 Iskra Smykówko  
96 6.05.2012 Czarni Rudzienice 3:0 LZS Jamielnik  

 

18 kolejka

 
Lp. Data     Wynik      
97 12.05.2012 Kormoran Ruszkowo 4:4 KS Tyrowo relacja
98 13.05.2012 Olimpia Kisielice 2:0 Zamek II Kurzętnik  
99 13.05.2012 Radomniak Radomno 2:3 Unia Susz relacja
100 13.05.2012 LZS Jamielnik
1:2 Wel Lidzbark Welski
 
101 13.05.2012 Iskra Smykówko 2:1 Czarni rudzienice  
102 13.05.2012 GKS II Wikielec 4:6 GSZS Rybno relacja

 

19 kolejka

Lp. Data     Wynik      
103 19.05.2012 Unia 5:0 LZS Jamielnik relacja
104 20.05.2012 KS Tyrowo 1:4 Olimpia Kisielice relacja
105 20.05.2012 Zamek II Kurzętnik 3:4 Radomniak Radomno relacja
106 20.05.2012 Wel Lidzbark Welski
0:0 Czarni Rudzienice
 
107 20.05.2012 GSZS Rybno 3:1 Kormoran Ruszkowo relacja
108 20.05.2012 GKS II Wikielec 6:1 Iskra Smykówko  

 

 

20 kolejka

Lp. Data     Wynik      
103 26.05.2012 Kormoran Ruszkowo 4:1 GKS II Wikielec  
104 27.05.2012 Radomniak Radomno 5:0 KS Tyrowo relacja
105 27.05.2012 Iskra Smykówko 6:0 Wel Lidzbark Welski relacja
106 27.05.2012 Czarni Rudzienice 2:5 Unia Susz relacja
107 27.05.2012 LZS Jamielnik 1:0 Zamek II Kurzętnik  
108 27.05.2012 Olimpia Kisielice 6:1 GSZS Rybno relacja

 

 

21 kolejka

Lp. Data     Wynik      
109 2.06.2012 Kormoran Ruszkowo 1:2 Iskra Smykówko  
110 2.06.2012 Unia Susz 4:0 Wel Lidzbark Welski relacja
111 3.06.2012 GSZS Rybno 2:3 Radomniak Radomno relacja
112 3.06.2012 GKS II Wikielec 3:8 Olimpia Kisielice  
113 3.06.2012 Zamek II Kurzętnik 4:6 Czarni Rudzienice  
114 3.06.2012 KS Tyrowo 4:2 LZS Jamielnik relacja

 

22 kolejka

Lp. Data     Wynik      
115 10.06.2012 Iskra Smykówko 4:4 Unia Susz relacja
116 10.06.2012 Wel Lidzbark Welski 5:1 Zamek II Kurzętnik  
117 10.06.2012 Radomniak Radomno 3:5 GKS II Wikielec relacja
118 10.06.2012 Czarni Rudzienice 4:2 KS Tyrowo relacja
119 10.06.2012 LZS Jamielnik 0:6 GSZS Rybno relacja
120 10.06.2012 Olimpia Kisielice 4:4 Kormoran Ruszkowo  

 
           
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

Tabela strzelców

 
Lp Zawodnik Bramki
1 Górzyński Przemysław ( Radomniak Radomno ) 37
2 Staniec Krystian ( Unia Susz ) 29
3 Kowalski Piotr ( Czarni Rudzienice ) 17
4 Marchelek Marcin ( GSZS Rybno - Wel lidzbark Welski ) 16
5 Gross Piotr ( Kormoran Ruszkowo ) 15
- Korzeniak Adam ( Olimpia Kisielice ) 15
6 Jaroszewski Mariusz ( Radomniak Radomno ) 14
- Trzeciak Marcin ( Olimpia Kisielice ) 14
7 Różycki Przemysław ( KS Tyrowo ) 11
- Grochalski Krzysztof ( KS Tyrowo ) 11
8 Grabowski Przemysław ( Czarni / Radomniak ) 10
- Łożyński Mateusz ( GSZS Rybno ) 10
9 Koszewski Jarosław ( KS Tyrowo ) 9
- Strungowski Dominik ( Wel Lidzbark Welski ) 9
10 Łubek Tomasz ( Olimpia Kisielice ) 8
- Jakubczyk Piotr ( Olimpia Kisielice ) 8
- Falkowski Tomasz ( Radomniak Radomno ) 8
11 Laskowski Dariusz ( Unia Susz ) 7
- Żuber Daniel ( GKS II Wikielec / Czarni Rudzienice) 7
- Szatkiewicz Mariusz ( GSZS Rybno ) 7
- Godziszewski Patryk ( Wel Lidzbark Welski ) 7
12 Dużyński Piotr ( Kormoran Ruszkowo ) 6
- Lewandowski Tomasz ( Unia Susz ) 6
13 Otręba Jarosław ( GKS II Wikielec ) 5
- Marchelek Maciej ( GSZS Rybno ) 5
- Choma Paweł ( GSZS Rybno ) 5
- Kwaśniewski Mateusz ( GSZS Rybno ) 5
- Cabaj Cezary ( Radomniak Radomno ) 5
- Osiecki Krystian ( Czarni Rudzienice ) 5
- Kopczewski Marek ( GKS II Wikielec ) 5
- Jaworski Adam ( GKS II Wikielec ) 5
- Kuciński Sylwester ( GKS II Wikielec ) 5
- Karkut Adam ( Czarni Rudzienice ) 5
- Tadajewski Tomasz ( Czarni Rudzienice ) 5
- Szczepański Łukasz ( Unia Susz ) 5
- Szrajder Patryk ( Wel Lidzbark Welski ) 5
14 Wojewoda Tomasz ( Czarni Rudzienice ) 4
- Szczepański Damian ( Czarni Rudzienice ) 4
- Osasiuk Krzysztof ( Czarni Rudzienice ) 4
- Puczyński Rafał ( Wel Lidzbark Welski ) 4
- Kopczewski Karol ( GKS II Wikielec ) 4
- Bieńkowski Paweł ( Unia Susz ) 4
- Wrzesiński Dominik ( GKS II Wikielec ) 4
- Zieliński Grzegorz ( Czarni Rudzienice ) 4
- Sawczuk Sylwester ( Unia Susz ) 4
- Cichocki Jacek ( Radomniak Radomno ) 4
15 Orzechowski Paweł ( KS Tyrowo ) 3
- Gęstwicki Adrian ( KS Tyrowo ) 3
- Michalak Damian ( KS Tyrowo ) 3
- Stypułowski Przemysław ( Kormoran Ruszkowo ) 3
- Duda Jarosław ( LZS Jamielnik ) 3
- Wilczak Maciej ( Unia susz ) 3
- Gajewski Paweł ( Unia Susz ) 3
- Świniarski Paweł ( GSZS Rybno ) 3
- Michałowski Mariusz ( Unia Susz ) 3
- Tarasiuk Grzegorz ( KS Tyrowo ) 3
- Ruszczyk Tomasz ( Czarni rudzienice ) 3
- Rutkowski Michał ( KS Tyrowo ) 3
- Lewandowski Bartosz ( Czarni Rudzienice ) 3
- Marciniak Sebastian ( Unia Susz ) 3
- Demczak Damian ( GKS II Wikielec ) 3
- Górzyński Dawid ( Radomniak Radomno ) 3
- Bartkowski Maciej ( GKS II Wikielec ) 3
- Tarnecki Jacek ( Olimpia Kisielice ) 3
- Klein Artur ( LZS Jamielnik ) 3
- Falczyński Piotr ( KS Tyrowo ) 3
16 Lejmanowicz Krzysztof ( Olimpia Kisielice ) 2
- Skonieczka Radosław ( Radomniak Radomno ) 2
- Kozioł Maciej ( KS Tyrowo ) 2
- Kazała Sylwester ( Olimpia Kisielice ) 2
- Duński Jarosław ( Czarni Rudzienice ) 2
- Mendalka Andrzej ( Wel Lidzbark Welski ) 2
- Jaroszewski Piotr ( Kormoran Ruszkowo ) 2
- Mazurowski Cezary ( Kormoran Ruszkowo ) 2
- Mądry Tomasz ( Olimpia Kisielice ) 2
- Pasiut Andrzej ( KS Tyrowo ) 2
- Górski Tomasz ( LZS Jamielnik ) 2
- Urbański Bartosz ( Wel Lidzbark welski ) 2
- Draszkiewicz Piotr ( Kormoran Ruszkowo ) 2
- Mączkowski Michał ( GSZS Rybno ) 2
- Szwydowski Paweł ( KS Tyrowo ) 2
- Rykaczewski Karol ( GSZS Rybno ) 2
- Asztemborski Krzysztof ( Olimpia Kisielice ) 2
- Paturalski Łukasz ( Radomniak Radomno ) 2
- Chiliński Konrad ( KS Tyrowo ) 2
- Michalski Mateusz ( Olimpia Kisielice ) 2
- Gąsior Mariusz ( Unia Susz ) 2
17 Pepel Patryk ( LZS Jamielnik ) 1
- Kubicki Bartosz ( Wel Lidzbark welski ) 1
- Olszewski Patryk ( LZS Jamielnik ) 1
- Dzwonkowski Michał ( GSZS Rybno ) 1
- Jarzębowski Tomasz ( LZS Jamielnik ) 1
- Kwaśigroch Krzysztof ( GKS II Wikielec ) 1
- Suszyński Wojciech ( Unia Susz ) 1
- Łukaszewski Kamil ( Olimpia Kisielice ) 1
- Wróbel ( Iskra Smykówko ) 1
- Jankowski Robert ( GKS II Wikielec ) 1
- Jakielski Paweł ( Unia Susz ) 1
- Strzelczyk Kamil ( Czarni Rudzienice ) 1
- Gajewski ( Czarni Rudzienice ) 1
- Grzybowski Tomasz ( Kormoran Ruszkowo ) 1
- Mazurowski Piotr ( GKS II Wikielec ) 1
- Michalski Jakub ( GKS II Wikielec ) 1
- Cieszyński ( Iskra Smykówko ) 1
- Stramski Tomasz ( Kormoran Ruszkowo ) 1
- Liberadzki ( Iskra Smykówko ) 1
- Brzozowski Bartłomiej ( LZS Jamielnik ) 1
- Ciepliński Sylwester ( Olimpia Kisielice ) 1
- Owocki Paweł ( Wel Lidzbark Welski ) 1
- Szatkowski Dawid ( Kormoran Ruszkowo ) 1
- Osasiuk Paweł ( Czarni Rudzienice ) 1
- Szysler Piotr ( Olimpia Kisielice ) 1
- Kostkowski Ireneusz ( LZS Jamielnik ) 1
- Boros Bartłomiej ( Czarni Rudzienice ) 1
- Browarski Mateusz ( Wel Lidzbark Welski ) 1
- Rawdonis Damian ( KS Tyrowo ) 1
- Jobs Rafał ( Zamek II Kurzętnik ) 1
- Orzymkowski Adrian ( Wel Lidzbark Welski ) 1
- Strungowski Jakub ( Wel Lidzbark Welski ) 1
- Zieliński Krzysztof ( Czarni Rudzienice ) 1
- Stępień Paweł ( LZS Jamielnik ) 1
- Chomka Marek ( GKS II Wikielec ) 1
- Rzeźnikiewicz Łukasz ( LZS Jamielnik ) 1
- Gwiazda Arkadiusz ( Olimpia Kisielice ) 1
- Misiak Piotr ( Unia susz ) 1
- Bukowski Sylwester ( Radomniak Radomno ) 1
- Jendraszek Dawid ( GSZS Rybno ) 1
- Rowiński Tomasz ( LZS Jamielnik ) 1


 

Źródło:
http://radomniak.futbolowo.pl/
http://kstyrowo.futbolowo.pl/
http://lks-uniasusz.futbolowo.pl/
http://wellidzbark.futbolowo.pl/
http://gszsrybno.futbolowo.pl/

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.