MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

SEZON 2012/13

• autor: Janko1962, 2013-07-04 21:15

PODSUMOWANIE ZAKOŃCZONEGO SEZONU

W sezonie 2012/13 nasz Klub reprezentowały trzy zespoły: seniorzy i juniorzy starsi (trener Jan Czarnik) oraz trampkarze młodsi ( trener Piotr Jakubczyk).  Wszystkie zespoły oparte głównie na zawodnikach z terenu Kisielic i całej naszej gminy.

Najlepszym strzelcem w Klubie został Daniel Maluchnik, zdobywca 27 bramek /25 dla juniorów i 2 dla seniorów). Równie efektywnie zdobywał bramki Kamil Ciesiński /trampkarz młodszy/, który strzelił 24 gole dla swojego zespołu. Nieco gorzej na tym tle prezentuje się najlepszy strzelec seniorów Marcin Trzeciak, który zdobył 9 bramek. Dla całej trójki gratulacje i życzenia jeszcze większej liczby trafień w dalszej karierze.

Nieco więcej  w rozwinięciu.

SENIORZY

Siódme miejsce, drugi sezon, który pozostawił mocny niedosyt wśród wszystkich zainteresowanych naszą piłką. Oczekiwania i cele ciągle mamy duże, to oczywiście bardzo dobrze, ale niestety nadal nie wszyscy w pełni potwierdzają, swoim podejściem i zaangażowaniem, że chcą je prawdziwie realizować. Myślę, że nikt nie zaprzeczy, że mamy wciąż wystarczająco dużo swoich zawodników aby walczyć o najwyższe cele, czyli awans. Realia są jednak takie; nasza A klasa to już nie jeden czy dwa zespoły z ambicjami na awans. Dzisiaj to mocna liga gdzie niemal połowa zespołów to ekipy z przeszłością i aspiracjami do gry w klasie okręgowej. Jeżeli mamy stawiać na swoich zawodników /nadal jestem takiego zdania/ musimy zdawać sobie sprawę, że wymaga to od wszystkich jeszcze większego poświęcenia, starań i chęci. Praca w "systemach", studia, ważne  wydarzenia rodzinne, kontuzje i kartki, to olbrzymia rotacja zawodników, która jest naszym głównym problemem; tylko w rundzie wiosennej w seniorach zagrało ponad trzydziestu piłkarzy, a mimo to na większości meczów w kadrze bywało zaledwie po 13-14 zawodników?! Pewnych spraw nie uda się "przeskoczyć" ale wiem, że właśnie to większe poświęcenie i determinacja powinna znaczenie zwiększyć tę marną frekwencję na treningach, bez których nie da się walczyć o awans !

JUNIORZY STARSI

Najlepszy wynik, trzecie miejsce w swoich rozgrywkach, osiągnęli nasi juniorzy starsi, którzy rywalizowali w silnej 14 zespołowej lidze. Potwierdza się to co zawsze powtarzam, że mamy zdolną, utalentowaną młodzież, która w moim odczuciu, była w stanie zdecydowanie zdominować i wygrać swoje rozgrywki. Po rundzie jesiennej byliśmy na minimalnym prowadzeniu, ale wiosna okazała się nieco gorsza, dlatego musimy zadowolić się miejscem trzecim. Duży wpływ na grę i wyniki wiosenne miała poważna kontuzja Sebastiana Krajewskiego (już w pierwszym spotkaniu z Wikielcem) oraz odejście do Malborka Adriana Smolińskiego. Obaj to solidni, mocni fizycznie, nasi defensorzy, których brak w rundzie wiosennej dał nam się mocno we znaki. Inną kwestia było kiepskie podejście, udział zespołu w treningach - powtórzę raz jeszcze, przy większym zaangażowaniu można było wygrać tę ligę, a taki sukces w lidze juniorów ostatnio mieliśmy w sezonie 2003/04.

TRAMPKARZE MŁODSI

Zespół prowadzony przez trenera Piotra Jakubczyka, w swoich rozgrywkach uplasował się na miejscu piątym, również w silnej, chociaż złożonej tylko z dziewięciu drużyn lidze. Podobnie jak w przypadku juniorów starszych, jesień była nieco lepsza dla naszych trampkarzy, którzy zakończyli ją na drugim miejscu. W rundzie wiosennej mała frekwencja na treningach, dla kilku zawodników brak motywacji do dalszego trenowania i udziału  w rozgrywkach, spowodowały, że kadra naszej kolejnej, naprawdę utalentowanej młodej grupy chłopców, mocno obniżyła swoje loty.

Autor: Treść:pozostało znaków:

TRENINGI
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00

Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58