MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

zostaw wiadomość

KISIELICKA HALÓWKA SEZON 2017-18

• autor: Janko1962, 2017-12-08 12:02

Witamy po rocznej przerwiesmiley!!!

Dzięki dużemu zaangażowaniu Arkadiusza Gwiazdy, udało się zebrać osiem chętnych do gry, w kolejnej, już 18 edycji, naszej Kisielickiej  Halówki.

Na parkiecie wielu znajomych piłkarzy i zespołów ale są tez nowe drużyny, jak choćby ekipa zgłoszona przez Piotrka Szyslera P.U.I Dzieniszewski. Cieszy powrót po latach zespołu z Gorynia, który pod wymowną nazwą  Szybcy Wściekli Goryń, już sieje zamieszanie w tabeli rozgrywek. Milo ogląda się naszą młodzież z zespołu Ogóreczki, aktualnego lidera, widać postępy w ich rozwoju, dlatego zaliczają się do głównych faworytów całych rozgrywek.

Niestety w pierwszych dwóch sobotnich rozgrywkach, nie obyło się bez incydentów  - w ostatniej kolejce    za niesportowe zachowanie, w stosunku do sędziego rozgrywek, czerwoną kartkę zobaczył Szymon Bruny z zespołu  Meblos Team Iława. Zgodnie z regulaminem rozgrywek, tak drastycznie niesportowe zachowanie zostało rozpatrzone przez komisję d/s dyscypliny, która zawiesiła zawodnika na kolejne rozgrywki, czyli III rundę gier, dnia 9 grudnia 2017r. Komisja udziela upomnienia, także za niesportowe zachowanie, drugiemu zawodnikowi z Meblos Team Iława, Krystianowi Szostakowi. Każde kolejne tego typu zachowania zostaną potraktowane stanowczo i surowo łącznie z całkowitym wykluczeniem zespołu      z rozgrywek.

Mamy nadzieję, że nadmierne emocje nie przysłonią dobrej, sportowej rywalizacji zgodnej           z duchem fair play.

W rozwinięciu zespoły prezentuje Arek Gwiazda

Autor Arkadiusz Gwiazda.

Kisielicką halówkę czas zacząć!!!!

Przypomnijmy że będzie to XVIII Edycja tych rozgrywek, pomimo ubiegłorocznych zawirowaniach w których nie udało się zorganizować owego turnieju w tym roku emocje znowu zawitają na parkiet w Kisielicach!

Będzie się działo!!!!

W tym sezonie do udziału zgłosiło się 8 zespołów.Kto będzie faworytem? Kandydatów jest ośmiu, a każdy na początku rozgrywek szanse ma równe!
Poniżej krótki opis każdego z uczestników…

Afidecor Kisielice

Wystarczy wspomnieć, że jest to mistrz ostatniej XVII edycji Kisielickiej Ligi Futsalu, a w ostatnich czterech latach zajmował na przemiennie I i II miejsca.
Wydaje się wiec ze i w tym roku zespoł będzie się liczył w grze o tytuł!

Fc Ogóreczki

Niech was nie zmyli ,,niewinna ‚’ ‚ nazwa zespołu bo to własnie oni wygrali nie tak dawno rozegrany turniej z okazji dnia niepodległości! Jest to sliny młody zespół głownie składający się z wychowanków miejscowej Olimpii!

Huragan Klimy

Zespół który juz od wielu lat nie przerwanie występuje na Kisielickich rozgrywkach, warto wspomnieć ze zespół w swoich szeregach ma Marka Banasia który wie jak się strzela bramki, w końcu w jednej z edycji zdobył statuetkę króla strzelców!

Naj-Lak Jędrychowo

Jedna z najbardziej poukładanych drużyn w lidze, od paru juz lat grają w niezmiennym składzie w zasadzie samymi zawodnikami z owej miejscowosci.Zobaczymy jak brak bramkarza Łukasza Melerskiego- który kilku krotnie zdobywał statuetkę najlepszego bramkarza wpłynie na postawę zespołu.

Meblos Team Iława

Nowi zawodnicy na Kisielickiej Lidze, którzy bardzo dobrze spisali się na ostatnim turnieju. Zespół składający się z zawodników Juniora z Iławy mogą popsuć sporo krwi wszystkim pozostałym zespołom.

FC Oldboy Kisielice

Tego zespołu chyba nikt nie może lekceważyć, pomimo największej sredniej wieku ze wszystkich zespołów to osoby jakie wchodzą w skład drużyny u wielu osób mogą budzić podziw za osiągniecia ! A jak sam Powiedział Piotr Jakubczyk ,,mamy drużynę na miare mistrza”, nic wiecej chyba nie trzeba dodawać !

P.U.I Dzieniszewski

Kolejny nowy zespół z Iławy, Piotr Szysler postanowił ściągnąć nie małe posiłki w walce o ostateczny triumf i tym samym możemy gościć drużynę składającą się z samych Strażaków! Serdecznie Witamy !

Szybcy Wściekli Goryń

Dobrze spisujący się zespół na ostatnim turnieju który chyba sprawił małą niespodziankę zajmując III miejsce, Ci którzy widzieli ich mecz mogli być naprawdę pod ogromnym wrażeniem dostarczonych emocji sportowych!!!

Każdy z zespołów na pewno przystąpił do rozgrywek z myślą o zdobyciu tytułu mistrzowskiego!!
Ale pamiętajmy że to zabawa, dbajmy zarówno o swoje jak i zdrowie rywali!!!!

Przypomnijmy że mecze będą rozgrywane w soboty w godzinach 15:30 -19:30!
Każdy z zespołów jest zobowiązany do uregulowania w całości wpisowego 150 zł plus 100 zł kaucji zwrotnej przed pierwszym meczem rozgrywek!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Fc Ogóreczki
2. Naj-Lak Jędrychowo
3. FC Oldboy Kisielice
4. Huragan Klimy
5. Afidecor Kisielice
6. Meblos Team Iława
7. Szybcy Wściekli Goryń
8. P.U.I Dzieniszewskią

Autor: Treść:pozostało znaków:

TRENINGI
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00

Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58