MLKS Olimpia Kisielice - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

27

10-2020

wtorek

28

10-2020

środa

29

10-2020

czwartek

30

10-2020

piątek

31

10-2020

sobota

01

11-2020

niedziela

02

11-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 132, wczoraj: 78
ogółem: 740 156

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Gwiazda
zostaw wiadomość

Aktualności

TERMINARZ WYNIKI AKTUALNA TABELA

  • autor: Janko1962, 2017-12-08 16:37

   Za nami już trzecia runda rozgrywek, liga niezwykle ciekawa i wyrównana. Niestety chęć zwycięstwa, za wszelką cenę, momentami psuje poziom rywalizacji.

    Po raz kolejny apelujemy i przypominamy, że w rywalizacji sportowej trzeba umieć, nie tylko wygrywać ale także z szacunkiem dla przeciwnika, zejść z boiska pokonanym.           Szukanie przyczyn porażki wszędzie tylko nie w braku własnych umiejętności nie jest na miejscu.

 

LP NAZWA ZESPOŁU       PKT. .     ZD.      ST.     RÓŻ.    MECZE    

1 FC Ogóreczki                  15          21       11       10        6    

2 Naj- Lak Jędrychowo      15          28       14       14        6    

3 Szybcy Wściekli Goryń    10         20        24        4        6  

4 P.U.I Dzieniszewski           7         15        22        7        6

5. Huragan Klimy                6         21         23       -2        6    

6 FC Oldboy Kisielice          6         23         26       -3        6    

7 Meblos Team Iława          6         17         20       -3        6   

8  Afidecor Kisielice            6         18         23       -5        6                                                

Na liście strzelców prowadzą:           ZESPÓŁ                        BR.                                 

1. Mądry Tomasz                      -        FC OLDBOY Kisielice-   12

2. Uschpelkat Rafał                  -        Szybcy Wściekli Goryń  10

3. Szysler Piotr                        -         P.U.I. Dzieniszewski      10

4. Pisarczyk Franciszek           -          Naj. Lak. Jędrychowo    9

                          

                                                    Terminarz i wyniki w rozwinięciu...

 TERMIN I – 25listopada 2017r

1. 1-8          15.30 - FC Ogóreczki             - P.U.I Dzieniszewski         - 3 : 0
2. 2-7          16.00 - Naj Lak Jędrychowo - Szybcy Wściekli Goryń      - 5 : 1
3. 8-5          16.30 - P.U.I Dzieniszewski   - Afidecor Kisielice              - 1 : 2
4. 1-2          17.00 - FC Ogóreczki             - Naj. LAK Jędrychowo     - 5 : 2
5. 6-4          17.30 - Meblos Team Iława    - Huragan Klimy                  - 7 : 2
7. 7-3          18.00 - Szybcy Wściekli Goryń -FC Oldboy Kisielice        - 6 : 4
7. 4-5          18.30 - Huragan Klimy             - Afidecor Kisielice            - 5 : 3
8. 3-6          19.00 - FC Oldboy Kisielice   - Meblos Team Iława            - 3 : 1

TERMIN II – 2 grudnia 2017r

1.   4-7          15.30 - Huragan Klimy          - Szybcy Wściekli Goryń    - 6 : 1         

2.   5-6          1600  - Afidecor Kisielice        - Meblos Team Iława          - 5 : 2

3.   1-4          1630  - FC Ogóreczki             - Huragan Klimy               - 3 : 1

4.   2-3          1700 - Naj Lajk Jędrychowo  - FC Oldboy Kisielice          - 6 : 4

5.   7-5          1730  - Szybcy Wściekli Goryń- Afidecor Kisielice           - 6 : 4

6.   8-6          1800  - P.U.I Dzieniszewski    - Meblos Team Iława          - 5 : 2

7.   3-1          1830 - FC Oldboy Kisielice    - FC Ogóreczki                  - 2 : 3

8.   2-8          1900 - Naj Lajk Jędrychowo  -. P U.I Dzieniszewski        - 7 : 0

TERMIN III – 9 grudnia 2017r.

1.   3-8          1530  - FC Oldboy Kisielice   -  P.U.I Dzieniszewski        - 5 : 6

2.   4-2          1600  - Huragan Klimy          - Naj Lajk Jędrychowo         - 3 : 4

3.   8-7          16 - P.U.I Dzieniszewski    - Szybcy Wściekli Goryń       - 3 : 3

4.   1-6          1700  - FC Ogóreczki             - Meblos Team Iława          - 2 : 3

5    3-4          1730  - FC Oldboy Kisielice    - Huragan Klimy                - 5 : 4         

6    2-5          1800  - Naj Lajk Jędrychowo  - Afidecor Kisielice             - 4 : 1

7    6-7          1830  - Meblos Team Iława   - Szybcy Wściekli Goryń     - 2 : 3

8    5-1          1900 - Afidecor Kisielice        - FC Ogóreczki                 - 3 : 5


TERMIN  IV – 16 grudnia 2017r.

1    6-2          1530  - Meblos Team Iława    - Naj Lak Jędrychowo           -  3 : 7

2    7-1          1600 - Szybcy Wściekli Goryń- FC Ogóreczki                  -  0 : 2

3    6-3          1630 - Meblos Team Iława    - FC Oldboy Kisielice            -  6 : 5

4    5-4          1700 - Afidecor Kisielice        - Huragan Klimy                   -  7 : 3

5    7-2          1730 - Szybcy Wściekli Goryń - Naj Lajk Jędrychowo       -  3 : 5

6    8-1          1800 - P.U.I Dzieniszewski    - FC Ogóreczki                    -  6 : 4

7    5-3          1830          - Afidecor Kisielice        - FC Oldboy Kisielice   -  6 : 8

8    4-8          1900 - Huragan Klimy          - P.U.I Dzieniszewski             -  1- 11                                          

TERMIN V – 06 stycznia  2018r

1.   5-8          1530  - Afidecor Kisielice       - P.U.I Dzieniszewski            -  4 : 5

2.   4-6          1600  - Huragan Klimy           - Meblos Team Iława             -  2 :15

3.   8-2          1630  - P.U.I Dzieniszewski    - Naj Lajk Jędrychowo          -  2 : 3

4.   1-3          1700 - FC Ogóreczki              - FC Oldboy Kisielice           -  1 : 0

5.   6-5          1730  - Meblos Team Iława    -  Afidecor Kisielice                -11 : 4

6    7-4          1800  - Szybcy Wściekli Goryń- Huragan Klimy                 -  2 : 3

7    2-1          1830  - Naj Lajk Jędrychowo  -FC Ogóreczki                      -  1 : 3

8    3-7          1900 - FC Oldboy Kisielice    - Szybcy Wściekli Goryń        -  6 : 7

TERMIN VI – 20 stycznia 2018r.

1    4-1          1530  - Huragan Klimy           - FC Ogóreczki                   - 1 : 15

2    3-2          1600 - FC Oldboy Kisielice    - Naj Lak Jędrychowo          - 1 : 6

3    1-5          1630 - FC Ogóreczki              - Afidecor Kisielice              - 4 : 5

4    7-6          1700 - Szybcy Wściekli Goryń- Meblos Team Iława           - 2 : 9

5    2-4          1730 - Naj Lajk Jędrychowo  - Huragan Klimy                    -11 : 0

6.   8-3          1800 - P.U.I Dzieniszewski    - FC Oldboy Kisielice           - 5 : 5

7    5-7          1830 - Afidecor Kisielice        - Szybcy Wściekli Goryń     - 6 : 5

8    6-8          1900 - Meblos Team Iława    - P.U.I Dzieniszewski             - 5 : 2

TERMIN VII  – 27 stycznia 2018r.

1.   7-8          1400  - Szybcy Wściekli Goryń- P.U.I Dzieniszewski           -

2.   6-1          1430  - Meblos Team Iława    - FC Ogóreczki                      - 

3.   8-4          1500          - P.U.I Dzieniszewski    -Huragan Klimy                     -

4.   3-5          1530  - FC Oldboy Kisielice    - Afidecor Kisielice                 - 

5    1-7          1600  - FC Ogóreczki              - Szybcy Wściekli Goryń        - 

6    2-6          1630  - Naj Lajk Jędrychowo  - Meblos Team Iława              - 

7    4-3          1700  - Huragan Klimy           - FC Oldboy Kisielice             -

8    5-2          1730 - Afidecor Kisielice        - Naj Lajk Jędrychowo           -

18 10 - ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK – WRĘCZENIE MEDALI, STATUETEK, PUCHARÓW  I  DYPLOMÓW.


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [766]
 

autor: ~Unknown 2017-12-12 11:19:56

avatar "Szukanie przyczyn porażki wszędzie tylko nie w braku własnych umiejętności nie jest na miejscu"
W samo sedno Panie Janku


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Ogłoszenia

  TRENINGI  
  SENIORZY MŁODZICY
WTOREK 17:00 --------------
CZWARTEK 17:00 --------------
SOBOTA 13:00 --------------

ORLIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
Wel Lidzbark Welski - Osa Ząbrowo
MLKS OLIMPIA KISIELICE - Iskra Smykówko
Zamek Kurzętnik - KS Mroczno
LKS Tyrowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno
Gmina Kozłowo - Iskra Narzym

Ostatnie spotkanie

Osa ZąbrowoMLKS OLIMPIA KISIELICE
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
2014-05-31, 16:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
Iskra Smykówko 1:9 Gmina Kozłowo
Osa Ząbrowo 0:1 MLKS OLIMPIA KISIELICE
GKS II Wikielec 2:6 Wel Lidzbark Welski
Iskra Narzym 1:2 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 2:3 LKS Tyrowo
GSZS Rybno 4:0 Zamek Kurzętnik

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gwiazdaa1991 58
2. freestyler26 58
3. jaqbek78 17
4. KoMuNa 12
5. marian1995 7
6. alan1550 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.